לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2010, 03:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אשכול הסרטים השבועי לתאריכים 7.3-13.3

כל סרט, שראיתם בקולנוע, ב DVD או במחשב תרשמו כאן.
סירטי פעולה,אימה,קומדיה, רומנטיקה וכו... יתקבלו בברכה. הכל פרט לסירטי מבוגרים!

אם בא לכם לרשום איזה פרקים של סדרות ראיתם השבוע אין שום בעיה.

קישור לאשכול החמישי

אני אתחיל:
-------------
השבוע עד עכשיו צפיתי בשני סרטים Planet Hulk ו Leaves Of Grass.

אחד סרט דרמה ופעולה והשני סרט אנמציה.

Leaves Of Grass
סרט על שני אחים, אחד הפוך מהשני, אחד מרצה באונברסיטה והשני סוחר סמים. לסרט יש עלילה טובה, למרות שהסגל שחקנים לא משהו ואם אתם מחפשים נשים יפות באמת לא תראו אותן בסרט. בדירוג של 1 עד עשר, כאשר אחד הוא הנמוך ביותר ו 10 הוא הגבוה ביותר הייתי נותן לסרט 7 לא יותר מזה.

planet hulk
סרט אנימציה, אבל הלוואי ומשהו יהפוך אותו לסרט פעולה רגיל, אפילו תת מימד. האפקטים יהיו מעולים לסרט פעולה, אם זה יהיה סרט ב 3d מציאותי ולא אנימציה. אני אלך לצפות בו בקולנוע בהחלט.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 08-03-2010 בשעה 03:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2010, 08:43

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים השבועי לתאריכים 7.3-13.3"

Surviving Evil

סרט אימה, לא עשוי הכי טוב, אבל תוכן שאוהבי סירטי אימה יאהבו מאוד על תת מין של אדם שנחשב כאגדה בלבד, עד שצוות צילום של תוכנית מגיע לאי והבלגן מתחיל.
לא סרט אימה עם שחקנים טובים, אבל אלימות ואקשן לא חסרים בו.

War Wolves
סרט אימה לא הכי טוב בעולם בלי הרבה תקציב ובלי אפקטים מדהימים על חבורה של חיילים וחיילות, שמותקפים על ידי אנשים מוזרים ואחרי שמותקפים על ידי אותם יצורים. קורים להם דברים מוזרים ואחרי ההתקפה הם חוזרים לעולם האמיתי, אחרי שיצאו מהצבא ומשם מתחיל הסרט. גיבור הסרט, האישה שהוא אוהב והחברות שלה נלחמים נגד השינוי. לא סרט הכי טוב, שראיתי, אבל בחרו שם את השחקניות והגיבור הראשי ועוד דמויות בצורה טובה מאוד.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-03-2010, 11:47
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אשכול הסרטים השבועי לתאריכים 7.3-13.3"

זהירות ספוילר!!!

השבוע ראיתי פרקים של חברים מהעונה הראשונה.
ראיתי סקרבס מעונה 2.
ראיתי כמה סרטים:
ראיתי בקולנוע, מאוד אהבתי את האפקטים. העלילה קצת צפויה... בגדול אחלה סרט- היה שווה את המיגרנה הקשה שליוותה אותי עד יומיים אחריי...

הסיפור המופלא של בנג'מין באטן-
סרט על בחור שבמקום להיוולד תינוק ולמות זקן- הוא עשה את הדרך ההפוכה- נולד זקן ומת תינוק.
סרט מצוין לטעמי, מאוד אהבתי את המשחק של בראד פיט. נפלא כתמיד...

הנסיכה והצפרדע-
סרט מצויר מבית דיסני- דיבוב בין היתר של אופרה וינפרי...
אני חולה על סרטים מצוירים, בעיניי הוא לא היה שיא אבל סרט מאוד מאוד חמוד- אינטרפטציה קצת שונה לסיפור המוכר של הנסיכה והצפרדע...

דמדומים- ירח חדש-
סרט ההמשך לדמדומים. הכל מאוד מעורפל- כמה סיפורים שנכנסים לסיפור העיקרי...
בלה מתחילה להתעסק עם איש זאב, כי אדוארד עוזב אותה לטובתה... בסופו של דבר הם חוזרים להיות ביחד (כצפוי).
סרט לא מעורר צפייה בכלל, נורא לא זורם. לא התלהבתי בכלל!

כולם בסדר-
שחקנים מצוינים: דרו ברימור, קייט בקינסייל (האישה הכי יפה בעולם!) ורוברט דה נירו...
הסרט לא ממש לטעמי-
סיפור על אב (דה נירו) שאשתו נפטרה והוא מחליט לבדוק מה קורה עם הילדים שלו, כל אחד בתורו...
שיעמם אותי במקצת, לא זרם כ"כ טוב למרות השחקנים הטובים...

וזהו, נראה לי..

נערך לאחרונה ע"י דנדוני בתאריך 10-03-2010 בשעה 11:49.
ישן 10-03-2010, 17:08

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "סטייל חניבעל? תא קטלני? כאלה זוועות?"

תנסי את "הבית האחרון משמאל". זה ישבור אותך מבטיח לך גם אם את אוהבת סירטי אימה קשים והם גורמים לך לצחוק.
זהירות - ספויילר!

ישן 11-03-2010, 17:49

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "מה הכוונה ב"פוליטי"? ואיך אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ingsoc
מה הכוונה ב"פוליטי"? ואיך אתה יודע אם לא ראית אותו?

הסרט שייך לשמאל, אם לא ידעת ולכן לא צפיתי בו בכלל. כל דבר הקשור לקולנוע פוליטי בישראל אני מחרים אישית, שמאל או ימין לא משנה לי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ingsoc
וכן, זה הסרט שאני מתכוון אליו. הסוף היה די ברור...

אז ראיתי אותו והסוף עצוב מאוד אכן וכן ידעתי כיצד זה צריך צריך להסתיים. אני מדבר על הסיום של הדמויות. האח שהוזהר על ידי אישתו מאלץ את אותה בחורה אומללה לעשות את זה איתו ואז אישתו רוצחת אותו בבוקר ואותה בחורה אומללה הולכת אחרי אח של אותו אדם, שכפה את עצמו עליה רק בגוף לא בנפש בלי הרבה ברירה. זה סיום איום ונורא לא?

ישן 14-03-2010, 14:15

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אולי מספיק עם השטות הזאת? אם..."

בעג'מי שכחת את הקטעים עם המשטרה במקרה והצגת המשטר שלנו באופן רע כנראה שכן. זה סרט ערבי לכל דבר ולכן אסור היה לתת לו מימון בכלל ולא להעמיד אותו לשום פרס ישראלי ולבטוח שלא לשלוח אותו לאוסקר בתור נציג ישראלי.

לבנון ובופור גם מכילים פוליטיקה אחרת לא היה מגיעים לאיפה, שהגיעו, אני לא מבין מדוע נותנים להם מימון או עזרה כל שהיא מהמדינה לסרטים הללו ואני לא נכנס לדיון על סרטים השייכים לשמאל והצגת מדינת ישראל בצורה הזאת או אחרת במיוחד לא באשכול מהסוג הזה.

ישן 11-03-2010, 13:41
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
עוד שניים-

ראיתי את ההופעה של ילדים סורגים לאלוהים- אחחח איזו נוסטלגיה!! מומלץ ביותר!

סרט: אגורה agora-
עם רייצ'ל הייז ותפקידים קטנטנים של אושרי כהן ויוסף סוויד.

מספר על הימים בהם עוד לא ידעו שתנועת כוכבי הלכת היא אליפסית סביב השמש- בתקופה שניסו להבין את משמעות החיים על פני כדור הארץ. רייצ'ל הייז משחקת פיליסופית שמלמדת תלמידים על כדוה"א. העבד שלה מתאהב בה אבל מנגד מאמין בנצרות (לא כמו האדונית שלו) והוא נמצא בקונפליקט תמידי עם מה ללכת- עם הרגשות או עם האמונה.

סרט נחמד, לא יותר מזה.
לא הרקיע לשחקים גבוהים. חייבת לציין שהופתעתי לראות גם את אושרי כהן וגם את יוסף סוויד...

ישן 11-03-2010, 18:13
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

להתראות לנין - אני כבר המון זמן רוצה לראות את הסרט ולא יצא לי, בגדול מדובר על בחור בברלין המזרחית שכמה ימים לפני נפילת הקומוניזם אמא שלו, שהיא קומוניסטית נלהבת, חוטפת התקף לב ונכנסת לקומה(תרדמת), כאשר היא מתעוררת הרופאים מסבירים שאסור לה להתרגש ולכן הבן שלה עושה הכל כדי לשחזר את הסביבה שלה כך שיראה שהקומוניזים לא נפל. אהבתי מאוד את הסרט.

A Prophet - סרט צרפתי, היה מועמד לאוסקר, בגדול זה סיפור על צעיר מוסלמי שנכנס לכלא ומתחיל לעבוד בשביל המאפיה הצרפתית ובמקביל עובד עם חבר ערבי על עסקאות סמים - סרט חזק מאוד, לדעתי טוב בהרבה מעג'אמי שהיה מועמד איתו (וגם הוא לא היה מועמד עם סיכוי רב, רק מראה כמה מגוחך היה לחשוב שלעג'אמי היה סיכוי, למרות שלדעתי הוא לא רע בכלל)

סתם יצא במקרה שראיתי שני סרטים זרים השבוע, זה לא קורה בדרך כלל

ישן 12-03-2010, 21:01
  Scattered mind Scattered mind אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.08

ראיתי שלושה סרטים השבוע, השניים הראשונים סרטים קומיים העוסקים בסוג של time loop:

הסרט הראשון הוא "50 דייטים ראשונים(2004)" עם אדם סנדלר ודרו ברימור. סרט נורא חמוד העוסק בבחורה שעברה תאונה שאחריה היאמסוגלת לאגור זכרונות חדשים רק ליום אחד ולשכוח הכל ביום למחרת, ובבחור שמנסה "להתחיל" איתה כל יום מחדש. סרט נורא חמוד המסתכל על ההיבט הקומי של סוג של אמנזיה אנטרוגרדית(כמו בסרט ממנטו).

הסרט השני הוא "לקום אתמול בבוקר(1993)" עם ביל מוריי. סרט קלאסי(מסתבר.. למרות שראיתי אותו פעם ראשונה רק אתמול) העוסק בבחור שמתעורר כל יום באותו היום - זאת אומרת שמבחינתו כל דבר ביום הזה חוזר על עצמו ורק הוא מודע לכך.

שני הסרטים ממש טובים, ואני ממליץ על שניהם.

הסרט השלישי שראיתי הוא פחות קומי ויותר רציני: "פול מטאל ג'אקט(1987)". הסרט מחולק לשני חלקים:
החלק הראשון עוסק בטירונות של חיל מארינס, והשני במלחמה בווייטנאם. סרט עשוי טוב הגורם להרבה תהיות באשר לפטריוטיזם, הרג ומלחמות. ממליץ עליו גם כן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר