לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2010, 13:30
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
אני עוסק בתעופה,
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי bnm שמתחילה ב "אז מה אתה רוצה בדיוק ? חוץ..."

אבל אני לא אסטרונאוט. אני גם משתדל לשמור על תרבות בפורום. משהו שכנראה אתה לא מכיר. גם אם מישהו נותן לך תשובה שאינה מתאימה לך, אתה יכול לענות בהערכה. אדם שאינך מכיר טרח וניסה לענות לך. אפשר להעריך את מאמציו אפילו אם אתה לא הצלחת להבין את תשובתו.
אבל כנראה זה קשה לך.
אם היית קורא עוד פעם את מה שכתבתי בהודעתי הקודמת, אולי היית מבין עוד משהו....

כנראה שלא רק ליקויי למידה יש לך, אלא גם ליקויי תרבות.

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 08-03-2010 בשעה 13:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2010, 15:04
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אתה מבלבל בין הפרעות. הפרעת..."

ובוא נאמר שצריך בזמן קריטי ומאוד מאוד קצר לתרגם ידיעה כלשהי שמועברת עכשיו בקשר החיזבאללה, שנוגעת לכוחותינו שנמצאים במבצע בלבנון באותה העת. האם גם אז תהיה אפשרות להארכת זמן?

הארכת זמן זה דבר טוב ויפה, שמאפשר שלכולם תהיה הזדמנות שווה להצליח. אבל כאשר חייהם של אנשים תלויים בכך, אין מקום להארכות.

זה משהו שחשוב שתבינו.
יכול להיות שלמרות ליקוי הלמידה שלך אתה תתפקד בזמן המוקצב לך בצורה מעולה, אני לא אומר שלא. אבל אם אתה צריך הארכות זמן אני חושב שאתה מבין לבד שאינך מתאים לדרישות התפקיד. זה כמו שבתור טייס אפילו כלקוי למידה התפקוד שלך תחת לחץ יהיה יוצא מן הכלל, ובנאדם ללא ליקוי למידה פשוט לא יסתדר. זה פועל בשתי הדרכים...
ישן 10-03-2010, 15:25
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אז הוא לא יושם בתפקיד..."

תתפלא שיש טייסים שהם לקויי למידה...
דבר שני, למה לצבא לקחת בנאדם שיכול לבצע תפקיד מסויים מלכתכילה? לא עדיף לקחת מועמדים שמתאימים לכל התחומים ולמיין תוך כדי הקורס?

אני לא פוסל את הבחור הספציפי, אני לא יכול להבין את נקודת ההנחה שלכם. מי שלא מתאים לתפקיד מסויים לא יגיע לשם נקודה. אז בבית הספר נתנו הארכות זמן, ובנו מעליות גישה לנכים. בצבא אין הארכות זמן ואף אחד לא יבנה לנכה מסלול בשדה הקרב כדי שיוכל להילחם בעזרת כסא גלגלים. כל אחד מגיע לאן שהוא יכול לפי היכולות שלו (פיזיות, מנטליות, שכליות).

לי ספציפית יש משקפיים מעל מידה מסויימת, מטייס פסלו אותי וזה מאוד מבאס כי זה היה חלום ילדות, אבל אני מקבל את זה ואין משהו שאני יכול לעשות לגבי זה חוץ מלנסות ולתרום במשהו שאני כן יכול וטוב בו!
ישן 10-03-2010, 15:36
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
מבולבל
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אז הוא לא יושם בתפקיד..."

מה? למה לקוי למידה לא יכול להיות טייס?

חברייה! עשיתם שעטנז!!

לקוי למידה זה הגדרה מאוד מאוד רחבה, מילד עצלן שרוצה הקלות בבגרות, עד פיגור שיכלי בערך...
גם לADD\ADHD יש איזה 700000 רמות שונות...
קודם כל לא חסר אנשים בלי שום לקויות למידה שהם פשוט מטומטמים, בדיוק באותה מידה שיש אנשים עם לקויות למידה ותכונות ויכולות מאוד חזקות בתחומים אחרים שמפצות ומוסיפות. צריך לשפוט כל מקרה לגופו, ולמדוד כל אחד לפי יכולותיו האישיות.

אני רק רוצה לציין שאני מכיר חייל אחד בחמ"ן שאומנם כותב עם שגיאות כתיב, ואובחן כלוקה ב ADHD, אבל יש לו הכרות מעולה עם השפה הערבית, גם אוצר מילים, וגם הכרות עם הרבה מאוד דיאלקטים של השפה. ולדעת המפקדים שלו זה שהוא יכול ללמד חיילים אחרים את השפה, יותר ממפצה על הקושי שלו להתמודד עם הרבה טקסט לאורך זמן
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר