לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2010, 23:14
צלמית המשתמש של MiG29
  משתמש זכר MiG29 MiG29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אשכול לבנות בלבד - משפטי התחלה הכי מטומטמים שקיבלתן"

בתיכון נתקלתי בערס שהתחיל עם מישהי שפשוט הרג אותי מצחוק המשפט
"תגידי בובה יש לך מכנסי חלל?" הבחורה לא הבינה מה הוא רוצה אז הוא שאל שוב כשהיא ענתה ב "לא" הגאון אמר "וואלה למה יש לך תחת לא מהעולם הזה"

אהה לא קשור למשפטי התחלה
חייל קצת ערסוואתי בבסיס שלי חיטט לי בפלאפון ואמר "וואלה אחי כמה מספרים של בנות וועללק אתם הרוסים שובביםלא קטנים אה???מבינים עניין אהה אחי?? משתרללים כמו שפנפנים....וואלה אתה ניראה לי סקסולוג אששששששששששששששש תסדר לי איזה ז'ורדלע"

כע...סלנג ערסי...זה כמו יין ..רק משתבח עם השנים
I'm a selfish prick. A hot, rich, pampered intellectual with a big dick and a marathon tongue. I'm young enough to do it often and old enough to do it right. I don't have time for petty drama or emotional hysteries. I do what I want, when I want.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2010, 23:57
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "אמממ, זה הכי מטומטם שהיה לי-"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דנדוני
לא בהכרח אומר שזה מטומטם...

זה יכול להיות ממש חמוד, תלוי איך עושים את זה- ואיך שאמרו את זה לי זה לא היה משהו...

ולא נורא- יש לך עוד מלא מלא בנות לנסות עליהן את השורה הזו- שיהיה בהצלחה!

זה בסדר, אני לא מעריץ גדול של משפטי פתיחה ותרבות הלהתחיל עם בנות במסיבות זה ממש גועל נפש.
להכיר מישהי בפאב דורש קצת חוש הומור וציניות ומשם זה זורם...

אגב אני יעלה נושא שנתקלתי בו אתמול - יש לי חבר מאזור ירושליים וחבר מאזור המרכז.
הם התווכחו על נושא הטלפון\פייסבוק. מסתבר, וככה גיליתי, שיש סוג של תרבות חדשה של לא לבקש טלפון, אלא פייסבוק. החבר מירושליים טען שככה זה אצלם ואני והחבר מהמרכז הסברנו לו שזה מראה על חוסר בטחון.
יצא לכם (הבנות) להתקל בדבר כזה? אם כן מה חשבתן?
ישן 11-03-2010, 06:51
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אשכול לבנות בלבד - משפטי התחלה הכי מטומטמים שקיבלתן"

זה היה מציק במיוחד:
הלכתי עם סבא וסבתא שלי לארוחת צהריים בטיילת, ואיזה ערס התחיל ללכת אחריי.
שניה לפני שנכנסנו למסעדה הוא נעמד מולי ושואל אותי: "סליחה, מה השעה?"
-"אין לי שעון"
-"אפשר שיחה?"
(לא זוכרת מה עניתו לו,אבל הוא אמר שלום והלך)
רבע שעה אחרי זה הוא נכנס למסעדה, ישב בשולחן לידנו ופשוט בהה בי כל הארוחה. התעלמתי באלגנטיות (וגם הסבים), שילמנו ויצאנו. הוא המשיך ללכת אחרי, חיכה שסבא וסבתא שלי יתקדמו קצת ואז שוב רץ אליי ושאל אותי אם אני רוצה "לדבר". כבר הייתי קצת בהלם אז הסכמתי בציפייה שהסבים יקראו לי.
הם לא קראו לי ונראה לי שהם גם צחקו עליי מרחוק. זאת הייתה הרבע שעה הכי מעצבנת בחיים שלי.

אני יותר לא הולכת לטיילת
ישן 11-03-2010, 08:00
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

"גל של בושם את נכנסת
ואני בהלם את הורסת
ערב טוב לך את מושלמת
כל אחת להיות כמוך חולמת

אני בחור פנוי ואת אצלי בלב מס' 1
אז רק תגידי לי מתי תיהי שלי..

ערב טוב לך, בואי מותק
בא לי להכיר אותך לעומק
לך יש יופי לי יש פרח
תני לי הזדמנות אותו לתת לך

אז רק תגידי לי מתי תיהי שלי..

כבר כיבו את האורות עוד מעט נגמר הלילה
אן תלכי לי תעלמי לי איך אמצא אותך
יש לי כמה חלומות להגשים איתך ביחד
אם תרשי לי אם תתני לי לאהוב אותך

אז רק תגידי לי מתי תיהי שלי.."

נתתי לו בעיטה הגונה באשכים

ישן 11-03-2010, 12:14
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06

עשיתי את הריצה היומית שלי, ושני ערסים כזה
"תגידי את לא מתעייפת? איזה כושר, וואו! בת כמה? מאיזה בית ספר? איך קוראים לך? יש לך חבר?"
הם שאלו כל שאלה בכל פעם שחלפתי על פניהם כי הם פשוט הלכו וכל פעם ישבו בספספל
--
הלכתי הביתה, מאותה הריצה, ומישהו כזה "רוצה שאסיע אותך?" "... לא.. " "בטוחה?" "כן.. "
--
מישהו ~זקן!~ עושה לי קולות של חתולה כזה "גררר מייאוו" והתחלתי למהר קצת כי זה היה מטריד והוא כזה "מותק לאן את ממהרת?"
--
ירדתי למטה במדרגות ובדיוק היו שני סבלים, עברתי ליד אחד והוא "אחח איזה ריח..."
--
שתיתי קולה עם חברה ברחוב, ואיזה זקן עם הכלב שלו מתקרב אלינו ושואל אותנו "תופסות ראש מקוקה-קולה, הא?" התחלנו לצחוק וללכת, ראינו אותו הולך לצד השני בכלל, ואז כשעברנו באיזו סמטה חשוכה אנחנו קולטות אותו מאחורה שורק לנו מנגינה מוזרה ומחייך |:
--
נסעתי מת''א הביתה ב11 בבלילה באוטובוס,ישבתי ליד החלון ולידי היה ריק.
בחור עלה עם ידידה ורצה לשבת לידי, פיניתי לו כבר את המקום אבל הידידה שלו גררה אותו למקום אחר. החלפנו בקושי משפט, רק שתי מילים, "כן" ו"מצטער". בכל מקרה, בבוקר אחרי אני מקבלת ממנו הודעה, שואל אותי אם הייתי באוטובוס הזה והזה בשעה הזאת והזאת, אמרתי שכן, הוא לא נראה כמו המטרידים הנ''ל, ואחרי כמה זמן הוא כותב לי שטויות כמו "מאז שראיתי אותך באוטובוס את לא יוצאת לי מהראש.. את מאוד חמודה, לא כמו השאר"... |:

אני לא אתחיל עם אנשים מהאינטרנט, זה לא נגמר.
רק אציין שאתמול מישהו שלח לי הודעה בסגנון של "אז, מתי אנחנו נפגשים ואני קושר אותך?"

ישן 11-03-2010, 16:50
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "נו, אז מה המשפט שאמרת לה? O:"

אמרתי לה, שהיא עוברת אני יכול להתרכז רק בה ולא בשום דבר אחר. (לא זוכר את המילים המדוייקות)
חבר שלי ששיחק איתי סנוקר באותו מקום העביר את היד מול העיניים שלי,אחרי שלא הגבתי לקול שלו עשר שניות במשך חצי עשרים שניות ושום כלום אין תגובה. לא שמעתי ולא ראיתי כלום פרט לה חצי דקה. המוח חסם כל דבר אחר פרט לה.
היא באמת הצליחה לסובב לי את הראש והתכוונתי לדברים שלי,למרות שהיא צחקה כהוגן, כמו שאף אחת אחרת לא הצליחה קודם לכן. לו רק התשובה הייתה כן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר