לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2010, 14:37
  אוריקורי אוריקורי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.09
תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי TOROK שמתחילה ב "הסרט הזה מסביר..."

אשמח אם אתה או מישהו אחר יוכל להסביר לי על מה שלא הבנתי בהסבר הכרונולוגי (זה הרבה.. ) בגלל שקשה לי עם האנגלית. (רק את ההתחלה בינתיים *כן הבנתי באופן כללי שמסבירים על שרשרת ניסויים של התרסקות מטוסים שבסוף יקושרו עם הניסויים שבוצעו רגע לפני פיגוע התאומים

1962- יש הסבר על ליימון משהו איזה שר בגרמניה שמציג לרוברט משהו מארה"ב מסמך על מבצע ובמסמך מוסבר על גווטאנמו ביי וקובה ואז מגיע חלק שמוסבר על מבצע של הסיאיאיי על 2 מטוסים שונים של נוסעים. -מי הם ליימון מגרמניה ורוברט מארה"ב? ועל מה בדיוק המבצע של 2 המטוסים מדבר?

1984- מתחילים להסביר על ניסוי התרסקות מטוס של נאסא -לא הבנתי מה הם מסבירים על הניסוי הזה ?

1997-2000- יש כל שנה הסבר קצרצר שלא הבנתי

תודה רבה

נערך לאחרונה ע"י אוריקורי בתאריך 14-03-2010 בשעה 14:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2010, 23:03
  double_o double_o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אוריקורי שמתחילה ב "תודה רבה"

ציטוט:

1962- יש הסבר על ליימון משהו איזה שר בגרמניה שמציג לרוברט משהו מארה"ב מסמך על מבצע ובמסמך מוסבר על גווטאנמו ביי וקובה ואז מגיע חלק שמוסבר על מבצע של הסיאיאיי על 2 מטוסים שונים של נוסעים. -מי הם ליימון מגרמניה ורוברט מארה"ב? ועל מה בדיוק המבצע של 2 המטוסים מדבר?

מדובר בהצעה של גנרל אמריקאי לביים התקפות של קובה על ארה"ב כדי ליצור עילה לארה"ב לתקוף את קובה. אחת מההצעות הייתה לביים הפלה של מטוס נוסעים. התוכנית הזאת נדחתה ע"י הנשיא קנדי לא בוצעה.

ציטוט:
1984- מתחילים להסביר על ניסוי התרסקות מטוס של נאסא -לא הבנתי מה הם מסבירים על הניסוי הזה ?

כי מדובר במטוס ללא טייס והם מזכירים אותו כדי לגרום לך לחשוב שגם המטוסים ב11 בספטמבר היו ללא טייס. הם פשוט לא אומרים את זה כי מדובר בשטות גמורה שאין לה תימוכין.

בכלל הסרט הזה מלא בטעויות (מישהו ספר ומצא 81 טעויות ב81 דקות!), שקרים וחצאי אמיתות.

אני ממליץ לך לקרוא את את מדריך הצפייה בLOOSE CHANGE או לראות את הסרט SCREW LOOSE CHANGE.
ישן 14-03-2010, 19:42
  TOROK TOROK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.10
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "בלי ספק תחבולה של היהודים..."

איזה כיף להזכיר שזה קונספירציה נגד יהודים שהמילה יהודים לא מוזכרת אפילו פעם אחת בכל העניין נכון? בטח. הרי כל העניין זה מזימה מרושעת כנגד היהודים במטרה להשמיד את עם ישראל אחת ולתמיד.... לא יהודים,לא סינים,ולא קומוניסטים. אבל אתה תמשיך עם קו החשיבה הנפלא שלך.

אבל אני לא יודע עם שמת לב למשהו אבל אתה היחידי פה שעושה צחוק מעצמו ומדבר שטויות על בסיס סטיגמות מטופשות שהוא שמע בכל מיני מקומות.

עם באמת היית רואה את הסרט אז היית גם רואה שמדעית זה לא הגיוני שמטוסים בלבד הפילו את הבניין ועובדה שמומחים להריסת בניינים אומרים שהנפילה דומה לגמרי להרס מבוקר של בניינים שהם עוסקים בו כל חייהם. אבל גם זה ''קונספירציה משוגעת של קומוניסטים ויהודים'' נכון?

אתה לא באמת תוכל להסביר את הדברים שקרו שם אתה רק תוכל לגחח וללגלג על דברים שאתה לא מבין בהם ולא יודע דבר מהם בגלל שהורגלת לחשוב שכל מה שאומרים בטלויזיה זה נכון.

ובאשר לחוק הביומטרי באמת קשה למצוא מקרים שהחוק הזה גרם להם בגלל שהחוק עוד לא נכנס לשימוש מן הסתם. ברגע שהוא יכנס לשימוש אני מבטיח לך אתה תראה כמה בעיות הוא יגרום.
ישן 14-03-2010, 20:23
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי TOROK שמתחילה ב "איזה כיף להזכיר שזה..."

קודם כל לגבי הביומטרי, בגלל שבזה אני מתיימר להבין משהו. אני שמעתי תרחיש ריאלי אחד שבו להיות במאגר יפעל לרעתי, גם אם המאגר כולו יהיה חשוף באינטרנט, כל מה שזה מאפשר זה לזהות אותי בודאות, וזה מקשה מאוד על אנשים רעים להתחזות אלי. הבעיות היחידות שיש זה במה שנקרא "השכבה השמינית" או "הממשק בין המקלדת לכסא" , שימוש לא נכון בכלי, או לסמוך עליו בעיניים עצמות יכול להביא לבעיות, אבל זה ככה עם כל כלי טכנולוגי.
את כל הטענות ששמעתי נגד החוק אפשר לסכם כFUD.

לגבי נושא האשכול, קודם כל ראיתי את הסרטון, והפתרון שהוא מציע בסוף למניע פשוט נשמע לי מצוץ מהאצבע, לקוח ישירות מאחד מסרטי מת לחיות. לגבי הראיות עצמן, זה ממש קל להביא וליצר סרטון מגמתי לכאן או לכאן. להאמין לסרטון הזה, או להאמין לmain stream media, זה דיי שקול, גם שם וגם שם אתה מקבל דעות בלי הוכחות, ואל תטעה אין שם הוכחה אחת רק אמירות וטענות.

לגבי כל התאוריות קונספירציה על 9/11 אני יכול למצוא להן מניע מאוד ברור, והכיתוב על התמונה של המשתמש שהעלה את הסרטון נותן רמז "FOR GAZA" . המטרה היא ברורה לעשות דה-לגיטימטיזציה למלחמה באפגניסטן ובעירק, ולממשל האמריקאי באופן כללי, ואם אפשר להאשים בקונספירציה את היהודים שהרוויחו ממנה, ואת הממשלות המערביות מה טוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר