לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2010, 11:56
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תסתכלו על התמונה הזאת

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/2452322/ofakim2-w.jpg]

אריק עופר, בסך הכל בן 12 מאושפז במצב אנוש בבית חולים לאחר פגיעה בתאונת דרכים.
הרופאים פסימיים.
אני בדרך כלל לא מתרגש כבר מכתבות בעניין אבל קשה להשאר אדיש למראה התמונה
הילד נדרס כשעבר במעבר חצייה בגלל מונית שלא עצרה
המונית לא עצרה וגרמה לכך שסיכוי גבוה מאד (והלוואי ויקרה נס) שהחיים של הילד הזה נעצרו.
נהגים-לאן אתם ממהרים?
יש לכם רכב, אתם מרשים לעצמכם לצאת מהבית יותר מאוחר ולחזור יותר מוקדם מאשר הייתם יוצאים אם הייתם נוסעים באוטובוס.
אז למה המהירות? למה חוסר הריכוז? אם אתם נוהגים במטרה להרוג אז תהרגו את עצמכם
למה במקום זה להרוג ילדים ואנשים חפים מפשע שבגלל נהגים כמותכם מקריבים את חייהם כי אין להם אפשרות לנהוג אחרת (תרתי משמע) במקום שהתנאים לא מאפשרים?
זאת דמגוגיה? תסקלו אותי באבנים
הילד הזה צריך לחיות בדיוק כפי שהמשפחה בצומת הנגב והמשפחה בערבה ואפילו כמו המשפחה הפלסטינית שנפגעה בתאונה מרכב של צה"ל היו צריכים להמשיך לחיות.
כמה שאני מתפלל שיקרה נס והילד הזה ינצל
התמונה נלקחה מהכתבה בווינט
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3859439,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2010, 16:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
צחוק עגמומי תמיד משתלט עלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "תסתכלו על התמונה הזאת"

כשאני שומע אנשים זורקים את הקלישאות אודות הפחד העתידי מזה שה"בן ילך לצבא"...

יש לי יחסית הרבה ילדים (5) ואני גר במרכז העיר. כל יציאה החוצה לרחובות היא בשבילי מקור למתח גדול הרבה יותר מזה שהיה תוקף אותי בשיירות בלבנון. ישנם צמתים שאני פשוט לא עובר בהם כהולך רגל (אלה שבהם חוצים מעבר חציה שבו יש ירוק לפונים ימינה יחד עם הולכי הרגל), ישנן יציאות מחניות של בניינים שאני מציץ לתוכן כאילו מדובר על "סימטת המוות" של הצנחנים בירושלים ב 1967...

הערים הוותיקות פשוט לא בנויות להתמודד עם האחוז המכובד של המטורפים על רשיון נהיגה שמסתובבים כאן. ערסים, או סתם אידיוטים* בגובה מטר שישים וזית יושבים בג'יפ עם חלונות שחורים, מערכת רמקולים מעודפי ההופעה של פול מקרטני, דיבורית ויד אחת על ההגה, ובעודם בקושי פוזלים אל מעבר למגן החזירים שבקדת האוטו, אני רואה אותם מסתובבים ברחובות העיר עמוסי הילדים כמו טירנוזאורוס רקס כבד ראייה במיני ישראל.

לאלה אין שום סיכוי לראות ילד וכשאני רואה אותם "גונבים" את האדום, או עולים על המדרכה כדי לדבר בטלפון, עוקפים את זה שעצר במעבר חציה או סתם "שטים" בזיגזגים ברחוב הראשי כאילו מדובר על כביש הערבה, לפעמים אני כבר מקווה שיתגייסו הילדים ואני אוכל להיות שקט שהם לא חוצים את הכביש לבד בדרך לחבר.

* (הנ"ל נכתב בלשון זכר, אבל מופנה ג םלערסיות ואידיוטיות, שכמובן הן קצרות בעוד 5-6 ס"מ בממוצע)

ישן 10-03-2010, 23:21
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "צחוק עגמומי תמיד משתלט עלי"

לפני כמה זמן ראיתי מישהו נוהג בצורה מוזרה, כשעקפתי אותו (תמיד אני בהתלבטות אם להישאר מאחור ולהסתכן מאחוריהם או לעקוף ולהסתכן מהצד שלהם) גיליתי שהוא כותב בבלוק צהוב! זה אפילו יותר גרוע מאלו שקוראים עיתון או מתגלחים.

היום ראיתי בשדרות ערס שנוסע לפחות 90 בתוך העיר, הוא היה צריך לפנות שמאלה בכביש דו סיטרי עם הפרדה במטרים הראשונים, אז כמובן שהאידיוט נכנס מהנתיב השמאלי - כי יותר נוח לפנות בו וכמובן שהוא צפר גם לאוטו שהיה 200 מטר ממנו לפחות כדי שלא יעז לסוע לאט.
באמת שכל יום שלא נדרס מישהו למוות בעיר הזאת הוא נס, תרבות נהיגה היא מילה גסה פה (גסה יותר אפילו מלהחנות את האוטו ישר ולא על ארבע חניות)

ישן 11-03-2010, 14:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני חייב לציין שהכביש מצומת סעד ודרומה, לכוון בארי וכרם שלום
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לפני כמה זמן ראיתי מישהו נוהג..."

הוא עבורי ללא ספק הדבר הקרוב ביותר לדחף להתחיל להאמין באלוהים. כשאני מצליח לשרוד אותו בחיים, אני מקנא באלה שיכולים להפיג את המתח באמירת "הגומל". השילוב של כביש כפרי די נידח, ריכוז גבוה של נהגים שללא ספק מצצו לאיזה טסטר כי אחרת אין לי מושג איך הם על הכביש מאחור ההגה, והכביש הזה עם כל העליות וירידות האלה שלו, שגורמות למכוניות להעלם חליפות בתוך שקעים, זה אחד הדברים הבנאליים הכי מפחידים שיש במידנה הזאת. החמאס מבזבז משאבים על קסאמים: הוא צריך לקנות מכוניות לתושבי האזור- יותר קטלני, יותר מדוייק ולא גורם לך להראות רע.

ישן 11-03-2010, 18:14
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "בי זה קצת פגע כי אני גם מטר..."

צודק לחלוטין.אני בעצמי מטר 32,ואני מצטרף למחאתך כנגד זלזול בנמוכים.

וביתר רצינות:אין צורך לקחת דברים אישית,אם יש סיכוי,שהם מופנים בכלל למשהו אחר.יש גם את הערסים הגבוהים והדקים עם הפה הפתוח רב שעות יממה(חוסר כדוריות אדומות),אז הגובה הוא לא העניין פה.
וכמו שאמרתי,וגם אוסיף:נהגי מוניות הם בין הנהגים הכי לא ממושמעיםאני כמעט אף פעם לא אלך במעבר חצייה,כשאני רואה נהג כזה 20-30 מטר ממני,עד שהוא יעבור או יאט.עדיף להיות חכם ולא צודק בשאלות של חיים ומוות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר