לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2010, 17:47
  +BlUeBiRd+ +BlUeBiRd+ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.09
מה לעשות עם כל האהבה הזאת?!?

שלום אנשים.
קוראים לי א' בן 20.

אני הכרתי בחורה לפני כמה שנים התחלנו לדבר וכו'. בקיצר אני התאהבתי בה ממש והיא הייתה באותה תקופה עם חבר שעזרתי לה באותו קשר והיא דיברה איתי על הכל ואני איתה. הקשר שלנו היה כל כך חזק. עד שיום אחד היא נפרדה מאותו חבר שהיה לה היה לה חבר נוסף ואחרי כמה חודשים חזרה לראשון. אחרי חודש שהיא נפרדה שוב מהחבר הראשון חודש סיפרתי לה שאני מאוהב בה וגיליתי שגם היא התאהבה בי. וככה זה היה למשך איזה חצי שנה התנהגנו כמו זוג היינו מדברים שעות בטלפון ופשוט היה לנו כייף אחד עם השני עד שהיא החליטה לנתק ת'קשר מסיבה לא ברורה ואמרתי לה שבסדר ניפרד והכל למרות שהפרידה הזאת הייתה לי נורא קשה. התחלתי לבכות מהניתוק קשר הזה חלמתי עליה בלילות כל היום חיכיתי לקבל ממנה טלפון שפשוט לשמוע את הקול שלה ופשוט הייתי בדאון רציני בתקופה הזאת. שום דבר לא עניין אותי כל כך לא היה לי חשק לעשות הרבה. עד שאחרי איזה חצי שנה שנה אחרי הניתוק חזרתי לדבר איתה ועוד פעם היה לה חבר חדש ואם פעם זה היה דיבור זורם וצחוקים וכייף וזה אז בשיחות אחרי ניתוק זה פשוט היה שיחות קרות (אם משווים אותם לקודמות) והיה קשה לפתח ת'קשר מחדש. עד שיום אחד אמרתי לה שאני עדיין מאוהב בה ואני מתגעגע אלייה ולקשר שהיה לנו והיא אמרה לי שאני יפסיק עם זה ושהיא רוצה להפסיק ת'קשר בגלל שהזכרתי שאני עדיין מאוהב בה.
אחרי זה פשוט היה כמה חודשים שהיה לי קשה לקבל את זה ופשוט האשמתי את עצמי ש"למה אמרתי שאני אוהב אותה?? אם לא הייתי אומר הייתי עדיין בקשר איתה". ודברים כאלה ומאז אני פשוט קשה לי להתגבר עליה. אני עדיין מאוהב בה עדיין חושב עלייה כל יום כל הזמן עדיין מתגעגע לקול שלה לזה שהיינו מדברים בטלפון.
מאז היה לי קשה גם לפתח אהבה אמיתית כלפיי מישהי. ושלא היו לי הזדמנויות לחברות היו אבל פשוט לא יכלתי כי אני עדיין מרגיש שהלב שלי שייך לבחורה ההיא. אני מוכן לתת לה הכל מוכן למות בשבילה!

קשה לי עם זה לא יודע מה לעשות!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר