לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2010, 18:28
  LOPIP1 LOPIP1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.08
חיב להתיעץ איתכם לגבי משהו,לגבי סטודנטית יותר נכון,אשמח שתכנסו.

טוב כתבתי את זה בפורום 20 + , אבל אני רוצה לראות מה אתם חושבים, אז אכתוב את זה גם כאן.

זה הנושא המקורי : http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=506980

ואני יספר בקצרה , יש אצלי סטודנטית שעוזרת לי , כמו שכתוב בהודעה. עוד מעט היא עוזבת והחלטתי לכתוב לה מכתב :
רציתי להתיעץ אתכם,עם המכתב הזה נראה לכם לא חריג,בלי שהיא תרגיש אי נעימות,והאם הוא מעביר את המסר והכוונה שאני רוצה להעביר,ועוד שאלה..אני רוצה לבקש ממנה לשמור על קשר(לשאול מה שלומה וכ'ו),זה הקטע במכתב שלא הצגתי אותו כאן...איך לדעתכם היא תקבל את זה,זה יכול להיות בהחלט שאני חוצה קו אדום אם אני מבקש דבר כזה.

ציטוט:
המכתב הוא הכרת תודה,הערכתי אליך כבן אדם ומין מזכרת קטנה ממני אליך על כל התקופה במסגרת הטיפול.

טוב אז נתחיל...
דבר ראשון אני יודע שלא ניתנה בפנייך האפשרות עם מי לשתף פעולה ולעבוד במסגרת הטיפול,אך לפחות מבחינתי אני שמח שנפל בחלקי להכיר אותך.
שהגעת לכאן בפעם הראשונה הייתי ברגשות מעורבים ולא ידעתי למה לצפות ולא היו לי ציפיות לשינוי משמעותי לטובה,כמובן דבר השתנה ברגע שהכרתי אותך.
היחס החם,האדיב שלך והעזרה שלך תרמה וגרמה לי להבין שקיימים בי כל כך הרבה יתרונות ושהגמגום הוא דבר שולי ופעוט,עזרת לי לקבל את עצמי כפי שאני,והכי חשוב גרמת לי להבין שהגמגום הוא לא סוף העולם ולא כל כך נורא לגמגם,עזרת לי לשנות את צורת המחשבה שלי ביחס לגמגום. ואם אני כותב לך על כך סימן שעברתי כברת דרך בזכותך,מנגד זה אני יודע שמצפה לי עוד עבודה רבה בהמשך.
אני הרגשתי בטיפולים שאת באמת רוצה לטובתי,הרגשתי שאת רוצה לראות אותי מצליח,משתפר,ולראות אותי מדבר בצורה הרבה יותר טובה.
בזכות היחס המופלא שלך ובזכות שהרגשתי פתיחות ונעימות עמך,שיתפתי אותך עם כל תחושתי שעד היום נהגתי לשמור אותם בתוכי,וזה גרם לי להקלה גדולה,והביע אותי למצב שאני הרבה יותר שלם עם עצמי,תודה על כל העזרה בפאן האישי.
אני באמת שמח שהיה לי העונג והזכות להיות מטופל שלך,ולעבוד איתך,הרגשתי חיבור טוב אליך ולקחתי את זה ביותר בקלות מאשר ההגדרה של טיפול, התיחסתי אליך כאל ידידה למסגרת הטיפול וגם מצאתי בינינו דברים משותפים. לפחות מבחינתי היית בן אדם משמעותי,חשוב,וקרוב שליווה אותי בכל התקופה החשובה הזאת ובכל התהליך,שאותו התחלתי לא מזמן.
נהנתי לשוחח איתך,לדבר איתך,ועד היום ברגעי משבר אני חושב על שיחותינו ועל העידוד והפרגון מצידך וזה מרומם את רוחי.אני לא יכחיש שבסיטואציה אחרת הייתי שמח להיות ידיד שלך.
תודה רבה על היחס האדיב,על התמיכה האין סופית,על הפרגון ועל המחמאות,על הקשבתך,על שקיבלת אותי כמו שאני. באמת שהיית איתי מקסימה,אדיבה,חביבה,וכמו שאמרתי לך באחד השיעורים אין הרבה אנשים עם תכונות ומעלות רבות כמו שקיימות בך.
לצערי את צריכה לעזוב,ואני ירגיש את חסרונך כי באמת התחברתי אליך,אבל לפחות אני שמח על כל התקופה שהיית איתי יחדיו.
אני רוצה לאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך,בהצלחה בסיום לימודיך באוניברסיטה,ובהצלחה בחיים האישים ובכל !

תודה לכם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2010, 19:57
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LOPIP1 שמתחילה ב "חיב להתיעץ איתכם לגבי משהו,לגבי סטודנטית יותר נכון,אשמח שתכנסו."

אחלה מכתב! לא מביך בכלל. כנה וענייני ולא משתמע לשתי פנים.

מקווה שזה לא יכעיס אותך, אבל הייתי חייבת לעשות הגהה.. (במיוחד עם אותיות אית"ן, פיסוק וה"א הידיעה בצירוף סמיכות) אל תכעס עלי, זה פשוט נראה לי יותר מכובד (כמובן שאם לא בא לך, אל תיקח..)

ציטוט:
טוב אז נתחיל...
דבר ראשון אני יודע שלא ניתנה בפנייך האפשרות עם מי לשתף פעולה ולעבוד במסגרת הטיפול, אך לפחות מבחינתי אני שמח שנפל בחלקי להכיר אותך.
כשהגעת לכאן בפעם הראשונה הייתי ברגשות מעורבים, לא ידעתי למה לצפות ולא היו לי ציפיות לשינוי משמעותי לטובה, כמובן הדבר השתנה ברגע שהכרתי אותך.
היחס החם, האדיב, והעזרה שלך תרמו וגרמו לי להבין שקיימים בי כל כך הרבה יתרונות ושהגמגום הוא דבר שולי ופעוט. עזרת לי לקבל את עצמי כפי שאני ,והכי חשוב גרמת לי להבין שהגמגום הוא לא סוף העולם ולא כל כך נורא לגמגם.עזרת לי לשנות את צורת המחשבה שלי ביחס לגמגום, ואם אני כותב לך על כך, סימן שעברתי כברת דרך בזכותך. מנגד זה אני יודע שמצפה לי עוד עבודה רבה בהמשך.
אני הרגשתי בטיפולים שאת באמת רוצה לטובתי, הרגשתי שאת רוצה לראות אותי מצליח, משתפר, ולראות אותי מדבר בצורה הרבה יותר טובה.
בזכות היחס המופלא שלך ובזכות הפתיחות והנעימות שהרגשתי איתך, שיתפתי אותך עם כל תחושתי שעד היום נהגתי לשמור אותם לעצמי. זה גרם לי להקלה גדולה והביא אותי למצב שאני הרבה יותר שלם עם עצמי. תודה על כל העזרה בפן האישי.
אני באמת שמח שהיה לי העונג והזכות להיות מטופל שלך, ולעבוד איתך. הרגשתי חיבור טוב אליך ולקחתי את זה בקלות רבה יותר מאשר ההגדרה של הטיפול, התייחסתי אליך כאל ידידה במסגרת הטיפול וגם מצאתי בינינו דברים משותפים. היית בעיניי בן אדם משמעותי, חשוב וקרוב שליווה אותי במשך כל התקופה החשובה הזאת ובכל התהליך שהתחלתי לא מזמן.
נהנתי לשוחח ולדבר איתך, ועד היום ברגעי משבר אני חושב על שיחותינו ועל העידוד והפרגון מצידך מרוממים את רוחי. אני לא אכחיש שבסיטואציה אחרת הייתי שמח להיות ידיד שלך.
תודה רבה על היחס האדיב, על התמיכה האין סופית,על הפרגון ועל המחמאות,על הקשבתך,על שקיבלת אותי כמו שאני. באמת שהיית איתי מקסימה, אדיבה, חביבה וכמו שאמרתי לך באחד השיעורים אין הרבה אנשים עם תכונות ומעלות רבות כמו שקיימות בך.
לצערי את צריכה לעזוב,ואני ארגיש את חסרונך, כי באמת התחברתי אליך.. אבל לפחות אני שמח על כל התקופה שהיית איתי יחדיו.
אני רוצה לאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך, בהצלחה בסיום לימודייך באוניברסיטה ובהצלחה בחיים האישים ובכל

ישן 19-03-2010, 02:15
  LOPIP1 LOPIP1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אחלה מכתב! לא מביך בכלל. כנה..."

תודה רבה,כן אני יודע..זאת פשוט טיוטה ותכננתי לעשות סדר בפסיקים וכ'ו..
רציתי לשאול איזה מכתב יותר טוב?
הראשון שהצגתי,או זה שכאן.

המכתב הוא הכרת תודה,הערכתי אליך כבן אדם ומין מזכרת קטנה ממני אליך על כל התקופה במסגרת הטיפול.

ציטוט:

טוב אז נתחיל...

דבר ראשון שאני יודע שלא ניתנה בפניך האפשרות עם מי לשתף פעולה ולעבוד במסגרת הטיפול,אבל לפחות מבחינתי אני שמח שנפל בחלקי האפשרות להכיר אותך.

אני רוצה להודות לך על שלקחת חלק פעיל,וליווית אותי בכל התהליך. לפחות מבחינתי עברת את מטלתך בצורה מעוררת השראה.

אני כחלק מהתהליך שיתפתי אותך בכל הקשיים שעוברים עלי,דבר שלא שיערתי שאני יעשה,ובמיוחד שישתף אותם עם מישהי. ואחת הסיבות לכך היא שהרגשתי פתיחות ונוחות עמך.

אני רוצה להודות לך שעזרת לי להבין שיש לי יתרונות רבים שדי נעלמו מזווית ראייתי בגלל שהתמקדתי בגמגום,גרמת לי להבין שסך הכל גמגום ולגמגם זה לא כזה נורא,ועזרת לי לקבל את עצמי כפי שאני. ואם אני כותב זאת במכתב,סימן שעברתי כוורת דרך,מצד השני אני יודע שמצפה לי עוד דרך ארוכה.

אם היו שואלים אותי בפגישה הראשונה שלי איתך, שייווצר ביני אליך חיבור טוב,הייתי מביע ספקות,וגם זה יאמר לזכותך.

נהנתי לשוחח איתך,לדבר איתך. לפעמים ברגעי משבר אני חושב על תכני השיחות שלנו בשיעורים וזה מרומם את רוחי,אני לא יכחיש שבסיטואציה אחרת בחיים היתי שמח להיות ידיד שלך.

אני מודה שבפעם הראשונה שהגעת,התייחסתי אליך כאל עוד סטודנטית שמגיעה בכדי לעזור לי,אבל ככל שהתקדמו השיעורים התחלתי להבין עד כמה שהיית מקסימה איתי,חביבה ואדיבה. קיימות בך באמת מעלות ותכונות רבות,וכמו שאמרתי לך באחד השיעורים שאין הרבה אנשים כמוך,והכרתי המון אנשים.

מה יותר יפה בעיניך ומדבר?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר