לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2010, 21:49
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 29.11-5.12

אשכול הסרטים והסדרות, שצפיתם בהם השבוע.

כל סרט, שראיתם בקולנוע, ב DVD או במחשב תרשמו כאן.
סירטי פעולה,אימה,קומדיה, רומנטיקה וכו... יתקבלו בברכה. הכל פרט לסירטי מבוגרים!
כל סידרה,שצפיתם בה ב yes, hot, צלחת פרטית או דרך המחשב תרשמו כאן.

קישור לאשכול מספר 39

צפייה מהנה לכולם/ן ותכתבו במה צפיתם/ן:
--------------------------------------------------

The Twilight Saga Eclipse - צפיתי בסרט על מסך ענק באיכות dvd מלאה עם מערכת קולנוע ביתי ונכון חסר דם בסרט וזה לא באמת סרט אימה, אבל עלילה לא חסר ויש קצת רומנטיקה, ככה שנהנתי ממנו. לא סרט לקולנוע אלא לבית בלבד.

בהמשך השבוע בחרתי מתוך כל הסרטים את Knight And Day ואת הסרט Resident Evil Afterlife, שאוכל לדעת כיצד זה נגמר אחרי שלותש הסרטים הקודמים, למרות שהשלישי כבר היה הזוי לגמרי ואחריהם כנראה נצפה בכמה סירטי אימה טובים כמו שסרט אימה צריך להיות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2010, 19:50

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "לינוקס אתה ביזיון, אתה צופה..."

א, באפי זו סידרה ולכן זה זה הרבה יותר גרוע מסרט וברור לי, ש true blood, angel, moonlight, vampire diaries, Tales From The Crypt פחות טובות מבאפי, אבל באפי כסידרה עדיין הייתה סידרה שהתחילה והפכה את המושגים האלה ל"אימה" (כאילו מפחיד), למרות ש Tales From The Crypt הקדימה את buffy the vampire slayer בכמה שנים.
ב, דמדומים (השם בעברית לפי מה שאתה רושם) זה סרט וסרט בבית אפשר לצפות בו בניגוד לסדרות כמו באפי
ג, אין לי בעיה לצפות בסרטים כמו the last house on the left ואחרים דומים לו, שהוא באמת סרט אלים וקשה לצפייה ובמיוחד בגירסה המלאה שלו ואני לא בטוח, שאתה בעצמך תוכל לצפות בסרט הזה ומצד שני אין לי בעיה לצפות בסרט כמו tinker bell, שהוא סרט לילדות קטנות, ככה ש eclipse כסרט חסר לי בו דם ואימה באמת ועדיין אני מצליח למצוא בו נקודות טובות.
ד, יש סירטי ערפדים הרבה יותר גרועים מ eclipse, למשל כמו the lost boys ואפשר להמשיך עם הדוגמאות כמה סירטי ערפדים פחות טוובים מ eclipse יש.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 30-11-2010, 22:21

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "1. בכלל צפית אי פעם בבאפי?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ingsoc
1. בכלל צפית אי פעם בבאפי? היא ממש לא מתיימרת להיות סדרת אימה, היא סדרת דרמה איכותית עם קשתות עלילה אפלות וכתיבה מעולה שהיא גם שנונה ומצחיקה לפרקים.
2. מה הקשר לזה שדמדומים היא סדרת סרטים ובאפי היא סדרת טלוויזיה?

1, כן, ראיתי את העונות הראשונות, עד שהתחילו עם השטויות ושם הפסקתי והתחיל אצלי טעם לסירטי אימה באמת עם השנים ולא בלוף כמו באפי או הסדרות של היום.
2, יש הבדל בין סידרה לסרט, כי סידרה יש לה פרקים ובדרך כלל כמה עונות וזה דורש יותר זמן וסרט יכול להיות סרט אחד בודד או סידרה של סרטים כמו הסרט המדובר או סדרות אחרות של סרטים ויותר קל לצפות בסרט מאשר בסידרה עם פרקים.

אני אישית מעדיף סרטים על סדרות בכל הנוגע לנושא הזה, כי הכיוון של סרט אימה בדרך כלל הוא יותר למבוגרים 18+ ולא לבני נוער/לילדים כמו באפי או סדרות דומות לה, שקהל היעד שלהן שונה והוא ילדים ובני נוער בדרך כלל, אם מדובר באימה אני מעדיף דם וסרטים יותר כבדים, כי זה הטעם האישי שלי.

ישן 01-12-2010, 20:55
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 29.11-5.12"

הסרט השלישי בסדרה של דמדומים באמת יחסית סביר לשניים הראשונים, המשחק פחות מזעזע.
אני מחכה לראות מה הם עשו עם הספר הרביעי, יש שם דברים כל כך הזויים שקשה לי לדמיין איך יצלמו אותם.

כל הסדרות שאני צופה בהם (בטלויזיה) הסתיימו - בטי, האוס, קוגר טאון, אחים ואחיות כפיצוי ראיתי פעמיים וחצי את הפרק על המכוניות הבריטיות הקלאסיות של טופ גיר באגו.
צפיתי היום בפרקים החדשים של glee וgossip girl. לא היה משהו.. מקווה לראות מחר/בשבת את הפרק החדש של דקסטר.

חזרתי לראות את "היפים והאמיצים" אחרי כמה שנים של הפסקה כפוייה. העלילה נהיית מעניינת וכיף לראות שדמויות צעירות השתלבו ודמויות מעצבנות כמו רידג' (הוא כבר צריך להיות בן 200!!!) מקבלות פחות זמן מסך.
קראתי לא מזמן ב"רייטינג" שהולך להיות טווייסט א-ד-י-ר ומגעיל, ברמה הפסיכית של העונות הראשונות של הסידרה. התוכנית נהייתה שוב הגילטי פלז'ר שלי
ישן 02-12-2010, 03:24

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "במה צפיתם השבוע? אשכול הסדרות והסרטים השבועי לתאריכים 29.11-5.12"

casper - סרט חביב מאוד משנת 95, שפעם ראשונה יצא לי לראות אותו מההתחלה שלו, למרות שהיה לי את ה dvd של הסרט כל הזמן הזה ותוכלו לראות בסרט כריסטינה ריצ'י כילדה.
dragon wars - סרט בז'אנר פעולה, פנטזיה ודרמה משנת 2007 ולמרות הדירוג הנמוך שלו ב imdb לדעתי הוא אחלה סרט.
יש מוות והרבה, יש בחורה יפה, יש גיבור, יש רשע, יש רומנטיקה, יש מפלצות בעיקר רעות והרבה, יש כלים כבדים צבא ועלילה ברורה בלי יותר מדי חוכמות, כמו שסרט פעולה כזה צריך להיות למרות הסוף העצוב, שהוא הדבר היחיד בסרט שלא אהבתי.

ישן 04-12-2010, 02:15

the great escape - סרט משנת 1963 וארוך מאוד יחסית לסרטים של היום. ז'אנר פעולה, הרפתקאה ודרמה על שבויים בריטים ואמריקאים, שרוכזו בכלא אחד של שבויי מלחמה של הגרמנים בזמן מלחמת העולם ה-2, שיש להם דבר אחד משותף, שחלק גדול מהם ברח יותר מפעם אחד מהכלא של הגרמנים והם רוצים לברוח גם משם. לא סרט לילדים, כי יש בו גם תוכן קשה בסופו, אבל יש גם חלק מצחיק לסרט קטן מאוד בעיקר בהתחלה , אבל בהחלט שווה הזמן של הסרט והציון הגבוה של ב imdb מצדיק את עצמו בהחלט.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 04-12-2010 בשעה 02:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר