לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2010, 01:16
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
סיקור שלי לקרב בין fifa 2011 לpes 2011

אחרי חרישה מעמיקה בין שני הדמואים האחד של קונאמי והשני של אי.איי הייתי ונשארתי מבולבל..
אני חייב להביע דעה בגלל הדיבורים על השיעמום של pes והכיף של פיפא.
הרבה דעות ברשת דווקא שיבחו את פיפא ולאחר הרעש הגדול שקונאמי עשתה כנראה שהיא מפסידה בתחרות, אבל זו לא דעתי וקשה לי קשה לקלב דעה כזו, כי עדיין הpes מדהים אותי ואני לא מוצא בו שבב של שיעמום.
למרות שאני אוהד מטורף ומכור של pes 2011 נתתי הזדמנות השנה גם לפיפא ואני יהיה הכי אובייקטיבי..ואני יתייחס לכמה נקודות חשובות בלי לחפור מדיי.

גרפיקה:
פיפא - נכון שאי.איי הכריזה שהבסיס יהיה איכות HD אני לא מצאתי משהו מיוחד ,גרפיקה משעממת אפילו הפרצופים של חלק מהשחקים כמו בוסקס או פדרו רחוקים מהמציאות ויש הרגשה שהם אוציאו אותם מהרכיון של 99 או 2001 ,אז הגרפיקה של הדור הבא לא נראת של הדור הבא ,רגילה לחלוטין אני אישית נותן לה 7 מתוך 10.

pes - אחח סוף סוף הקאמפ נואו לא יצטרך לעבור שידרוגים של פאצים ותוספות כי הוא נראה מושלם, הצבעים הפרצופים של השחקים ואפילו הנעליים נראים מדהים, האוהדים והשופטים הכל נראה רענן וקונאמי שידרגו את עצמם בנושא הגרפיקה משמעותית..אין צורך במילים נוספות.
9.5 מתוף 10 על הגרפיקה של הנהדרת של קונאמי.

משחקיות
פיפא - כמו שראתי בעבר כל נושא הטקטיקה והאסטרטגיות המתוחכמות לא כיכבו בפיפא ,גם השנה (למרות שהטקטיקה העיקרית חסומה ויש רק טקטיקה מהירה) עדיין כל תנועת השחקים נשארה משעממת ,אני מעדיף לשחק עם הנעת כדור להחזיק בכדור 80% מהמשחק ויכול להיות שאין הרבה כאלה ובגלל זה מעדיפים את פיפא ,המשחק בנוי על תרגילים על לבעוט מרחוק ומדיי עם לשלוח כדור מתוחכם לחלוץ שיבקיע באחד על אחד. אותי זה משעמם.
מה שאהבתי בפיפא שאין בפרו זו הזוית המיוחד שברגע של ספרינט היא תקרבת לשחקן והתמונה זזה והרעש של הרצידה והתיקולים מתחדד מה שנותן הרגשה מהנה כאילו אני נמצא על הברנבאו..אין ספק שזה בעיקר יתן לפיפה 8 מתוך 10.

pes - ערכתי רק כמה פעמים את המערך והבינה המלכותית התחילה לעבוד ואיתה גם משחק שותף ומהנה שבנוי על טצ;ים ושינויי מקום כמו ברצלונה של היום, שערים שלא רק החלוץ מבקיע יכולת הנעת הכדור פשוט מושלמת, הכדורים הארוכים מגיעים מצורה ראליסטית ביותר לשחקן שחותך את קו הנבדל, בקיצור כיף כיף כיף.
אז אני לא ישפוט את אלו שאומרים שpes משעמם, אני רק אומר תשחקו ותחרשו את המשחק כי שתלדמדו איך לשחק בו תבינו שפיפא צריכה עוד קצת שיפורים במיוחד בתחום המחשקיות
9 מ10 לפרו.

בקיצור..
נחכה שיצאו המשחקים המלאים כדי להחליט מי ניצח במלחמה כי הקרב הזה לא ממש קובע.
אבל שוב אני יגיד שכל האכזבות של האנשים מהפרו 2011 מוקדמות ואחרי שעות של משחק אני בטוח שישעמם לכם בפיפא והפרו תמיד יתן חוויה מיוחדת.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2010, 07:11
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "סיקור שלי לקרב בין fifa 2011 לpes 2011"

כבר 6 שנים אני משחק רק בpes השנה אמרו לי " תוריד את הדמו של הפיפא זה משחק מדהים "
הורדתי ( חשוב לציין שהורדתי את הדמו של הפיפא לפני הpes ) והאמת שהתלהבתי מהגרפיקה זה נראה מדהים אבל אני לא מתחבר למשחקיות בפיפא
מבחינת גרפיקה באמת שזה מדהים אבל בתור משחק זה לא כיף

ואז הורדתי את הדמו של ה pes ובשנייה שהתחלתי משחק בקאמפ נאו לא היה לי ספק שעוד שנה עברה ועדיין הpes לא רואה את הפיפא
הגרפיקה נדירה , זה מציאותי ברמות המשחקיות מדהימה זה באמת קשה זה מאתגר זה מסובך זה פשוט המשחק כדורגל הכי טוב שיצא עד היום

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר