לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2010, 13:48
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "למה לא בונים פה רכבת תחתית?"

דעתי והערות שלי:
1. אתה צודק מאוד , זה נושא מאוד מאוד חשוב שיכול לתרום לכלכלה, איכות סביבה , חברה ואיכות חיים.
2. אני אישית חושב שיש הרבה אינטרסים שלא רוצים רכבת תחתית בכל גוש דן (חברת אגד, בעלי החניונים בתל אביב ועוד..)
3. רכבת תחתית צריכה להיות מראשון עד להרצליה שתכלול את: ראשון, בת ים, חולון , תל אביב יפו, רמת גן בעתיים, בני ברק , פת הרצליה
4. במדינה שלנו אף נבחר ציבור לא רוצה להשקיע בפרוייקט ארוך טווח שאולי יגמר הרבה אחרי שהוא כבר לא יהייה בפוליטיקה וזה חבל.
5. בוא נתערב שאם יתחיל פרוייקט כזה הוא ימשך כל כך הרבה שנים בגלל שחברות הבנייה כל הזמן יבקשו כסף ועוד כסף ויתקעו את הפרוייקטים.
6. מעניין אותי איך יוכלו להיות סידורי אבטחה ברכבת תחתית אמיתית .
7. האם הרכבת תעבוד בשבת?
9 . הלוואי ויבוא היום שבו אעלה בתחנת ראשון מרכז ואד תוך 5 דקות בתל אביב פלורנטין

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2010, 14:36
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "למה לא בונים פה רכבת תחתית?"

זה כל כך עצוב שמתעסקים פה בפוליטיקה כל כך אינטרסנטית ולוביסטית. הפוליטיקאי היחידי שאני מצליח לעלות כרגע במוחי שיכול להיות נציג לזן האידילאי של הפוליטיקאים זה דב חנין. אמנם חבל שהוא מבחינה פוליטית כל כך עמוק בשמאל אבל עדיין, חבל שאין עוד אנשים מסוגו שפועלים לטובת האזרחים.

אפשר רק לדמיין עיר אמיתית, עם פחות מכוניות, יותר אוויר ורכבת תחתית שאיתה אתה מגיעה בזריזות ממקום למקום (אפילו עם קצת איחורים) .

דרך אגב, בתוכנית גיא ואורלי בע"מ הם עשו שיר ממש נחמד שמבוסס על השיר שן אלתרמן - הרכבת הקלה שנכתב בשנת 1936 (!) והם עשו לו קאבר עם יהורם גאון שמקריא ולהקת ראפ.

הנה כאן מדקה 36:30 בערך*

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

נערך לאחרונה ע"י Lycans בתאריך 09-09-2010 בשעה 14:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר