לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2010, 05:03
  Sarut1 Sarut1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.10
אחרי תיכון ומיואש

שלום רב לכם,
אני לקראת צבא בעוד מספר חודשים, ואני מרגיש רע בנוגע לעצמי ולמראי החיצוני.
עבור המגנים והבגרויות אכלתי חול וחצץ לקראתם כשהתכוננתי בציפייה שזה יגמר.
והינה, התיכון נגמר. השגתי ציונים טובים והמאמץ הניב פירות. ואני מרגיש חרא.
בעברי הייתי שמן, והורדתי כמות גדולה של קילוגרמים. הייתה לי בנוסף בעיה אסטתית שהפריעה לי ועשיתי ניתוחים לתקנה לא מזמן. במהלך 3 השנים בתיכון, הדחקתי את העובדה שיש לי בעיה אסטתית מסוימת (אני לא רוצה לפרט, אבל רק כדי שלא תבהלו, אני לא איש הפיל או מכוער או גיבן, זה לא באמת משהו קיצוני) ואת כל המרץ השקעתי בלימודים. בתיכון לא היו לי חברים, הייתי מתבודד בעצמי וחסר בטחון בגלל המראה שלי, דבר שהוביל גם למצבי רוח משתנים ומתנודדים מקיצון לקיצון כתוצאה מאי היכולת שלי להכריע האם אני נראה טוב או לא. בודדתי עצמי מרצון ומפאת חוסר בטחון מהחברה. בהפסקות נעמתי זמני בספריה.

כיום אני נראה טוב מאוד כאשר אני לבוש ואני אף מודע למבטים מצד בחורות ונשים, אך בלי חולצה- לאחר כל המשקל שהורדתי בטני רפויה (כאישה לאחר היריון שעור בטנה לא נצמד חזרה לגופה). אני מרגיש מאוד רע עם עצמי. לא איכפת לי איך אני נראה עם בגדים. אפילו שיש לי הזדמנויות לנסות לפתח משהו עם בנות, אני מרגיש חוסר בטחון מוחלט במראי החיצוני- ואני פשוט שונא לפעמים להסתכל במראה.
לא יודע מה לעשות כבר...... אני מרגיש יייאוש וחוסר תקווה. מצד אחד, בנות מסתכלות עליך, מצד שני- ככה אני מרגיש- החולצה היא תחפושת לחפות על פגמיי האסטטים.
אני מרגיש שבגדיי הם אחיזת עיניים ותו לא.
חוסר הביטחון מכרסם בי רוב הזמן, במחשבה המדכאת על מראה גופי שפשוט לא מרפה.....

מה לעשות? (ותסלחו לי אם הטקסט נראה מעט מבלבל, לא ישנתי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2010, 11:16
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
אני אפתח ואומר שזמן התיכון זו תקופה חברתית קשה,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sarut1 שמתחילה ב "אחרי תיכון ומיואש"

במיוחד בימים אלו.
כולם מגדירים עצמם בקבוצה מסויימת ולאט לאט מגיל מאוד צעיר נוצרות חבורות בתיכון שאם אתה לא חלק מהן אתה לא נחשב.
אני שמחה להגיד שהתקופה הזאת עוברת ברגע שמסיימים את התיכון, מתבגרים יותר ומצליחים למצוא חברים שבאמת קשורים אלינו ולא רק בגלל שהם מתלבשים דומה (ועוד סיבות נוראיות אחרות...).
בכל מקרה, העובדה שאתה ניתקת את עצמך חברתית כנראה נובעת מכך שלא מצאת מישהו שתוכל להתחבר אליו. בצבא אני מאמינה שזה ישתנה ושתוכל למצוא חברים טובים לחיים.
בנוסף, אם אתה עדיין מתבודד, אני ממליצה בחום אולי לראות בעל מקצוע, רק כדי לפרוק את הדברים שמציקים לך. לפעמים בעלי מקצוע נותנים את הכלים להבין מאיפה נובעות התגובות ומאין מגיעים המעשים שלנו.

לגבי המראה שלך, אני יכולה לומר שכיום הרפואה האסתטית מאוד מאוד מתקדמת. אני בטוחה שאם תלך לראות פלסטיקאי, הוא יוכל לעזור לך ולהפנות אותך לניתוחים וטיפולי האסטתיקה הפרושים בפניך על מנת לצמצם את הבעיות שלך עם גופך.
בנוסף, אמרת שאתה לקראת צבא- אולי כדאי לשאול אילו טיפולים הצבא יוכל לממן לך, אני מאמינה שיוכלו לאשר לך טיפולים כאלו במידת הצורך.
אני גם בטוחה, כמו פאקטשלי, שהטיפולים בשילוב מכון כושר יכולים לעשות פלאים בגוף, אתה לא תזהה את עצמך.

אני אזמין אותך לכתוב לי בפרטי במידה ואתה רוצה, אני אשמח להמשיך להקשיב ולנסות לעזור
אני מאחלת לך חג שמח, והמשך יום נהדר ובכלל תקופה מרגשת לפני הצבא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר