לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2010, 13:16
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
חברים מתערבים בקשר...

שלום לכולם....
נתחיל מזה שהתחלתי עם משהי קשר לפני קצת פחות מ3 שבועות, היא מדהימה,יפה וחכמה...
אני אוהב אותה ובהתחלה אמרתי לה ששאני רוצה שהקשר הזה יהיה בייננו ושאף אחד לא יתערב..
היא הסכימה.
לפני חודש היה לנו ויכוח ממש מפגר והיא עשתה ממנו משהו גדול והיא חשבה שאני רוצה להפרג ממנה ובאה אליי לבית עם חברה שלה שהסיע אותה אליי והיא (אותה חברה) ידעה על כל הסיפור, בלי שאני אדע היא אמרה לידיד ממש טוב שלה שיתקשר אליי וישכנע אותי לצאת ולדבר איתה (אחרי שהיא אפילו לא דפקה בדלת וסתם עמדה בחוץ מחכה לי שאצא אליה).
בכל הסיפור הזה אני יצאתי הכי לא בסדר שיש כי לא נלחמתי ואמרתי לחברה שלי שאני רוצה את השקט שלי כי חזרתי מהעבודה ויש לי כאב ראש..
לפני שבוע היה לי ולה ויכוח על ידידה שלי שחזרה מחו"ל ואמרתי לה שאני רוצה להפגש איתה... הויכוח שוב נופח למשהו לא הגיוני ובאותו לילה היא חשבה ששוב אני רוצה לעזוב אותה ( אחרי שבשתי הפעמים אמרתי לה שאין לי שום כוונה לעזוב אותה בגלל שטויות כאלה)... אותה חברה שלחהלי הודעה שאני אעזוב אותה ושאני אפס ודברים ממש גסים ופוגעים... אתמול אותו ידיד שלה התקשר אליה ואמר לה שאני לא מתאים לה ושתחפש משהו אחר ושאני כלום במילים עדינות ממש...
מה אני אמור לעשות בקשר כזה שכולם מתערבים לי בו ואני בסך הכל אמרתי שאני רוצה לאהוב ולראות שאני עושה לה רק טוב? אני אמור להמשיך לתת מעצמי אחרי שאומרים לי כאלה דברים והיא מכניסה את כולם לקשר שלנו אחרי שאמרתי לה לא לעשות כזה דבר?
אני מרגיש ממש רע עם עצמי ושאני לא מסוגל לעשות לה טוב בגלל שהם התערבו ואמרו דברים ממש פוגעים...
מצטער על החפירה.. הייתי חייב לפרוק...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2010, 20:52
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
ברור לך שאף אחד לא צריך להתערב לכם בקשר, נכון?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי matto שמתחילה ב "חברים מתערבים בקשר..."

קשר מורכב משני אנשים- זוג! העובדה שחבריה של בת הזוג מרשים לעצמם להתערב ולהביע דיעה לא הופכת את הקשר לשלהם וזו בטח לא זכותם!
יותר מזה, העובדה שזה בסדר מבחינת בת זוגתך קצת מעידה על חוסר הביטחון בזוגיות וחוסר הבגרות שלה.

לפי הבנתי, דיברת איתה על הנושא, אני טועה?
בכל אופן, כנראה שהמצב מחייב שיחה נוספת של שניכם על הנושא.
אני לא רואה פה מקום להתפשרות- הקשר הוא שלכם ולא שלהם. אתם בני הזוג הפעילים ועל כן אתם אלה שצריכים לשבת לדבר על הדברים ואתה בטוח לא צריך לסבול תגובות ילדותיות מצד חבריה.
אולי יש מקום לקיים עמה שיחה גם על העובדה שהיא מחליטה שעל כל שטות אתה עומד לפרק את החבילה ולהודיע לה שהיא כנראה לא מבינה את מהות הקשר ושעדיף לדבר על הדברים עם האדם הנכון (קרי, איתך) ולא עם החברים שמוציאים את המידע בצורה לא סימפטית...

והכי חשוב- אם כך אתה מרגיש, אני לא רואה סיבה למה לא להגיד לה את הדברים האלה בצורה חד משמעית שלא יכולה להתפרש לשני פנים! אין שום סיבה שבגללה אתה צריך להרגיש ככה בקשר וכיוון שהיא בת זוגתך רצוי ואף כדאי לשתף אותה בתחושות שלך.

מזמינה אותך להמשיך לפרוק בפרטי, במידה ואתה רוצה.
המשך יום נחמד ושיהיה הרבה בהצלחה.

ישן 02-04-2010, 13:43
  matto matto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל matto
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "ברור לך שאף אחד לא צריך להתערב לכם בקשר, נכון?"

תודה רבה על העזרה...
עשיתי עם חברה שלי שיחה רצינית והבהרתי לה שכמה שזה יראה לה מוזר אני ורצה שהקשר הזה לא יהיה פתוח לכולם אלא ישאר סגור ומה שקורה אז זה אנחנו נגיע לפתרון ונדבר על זה כמו אנשים בוגרים..
הקשר הזה חשוב לי אבל הפרטיות שלי יותר ומה שחברים שלה עשו זה לפגוע לי בפרטיות ואחרי המקרים האלה אני לא יודע איך להתקדם כי אני חושש כל הזמן שמישהו התערב לנו שוב בקשר... אני גם ככה בן אדם סגור ומופנם אבל אני אעשה הכל כדי להפתח שוב... אין לי שמץ של מושג איך אני יכול אבל אני אנסה
שוב תודה על העזרה ותודה על ההצעה לדבר איתך בפרטי נראה לי שאני אנצל אותה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר