לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2010, 06:09
צלמית המשתמש של yohaim
  yohaim yohaim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.03
שכחתי לציין משהו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yohaim שמתחילה ב "לא מכיר אותו אישית"

לא יודע לגבי הדגם הספציפי הזה,אבל אפשר לברר באתר www.ovi.com,אבל לנוקיה יש שירות מפות חינמי עולמי,עם ניוווט GPS שכולל דיבור,שהוא לחלוטין Offline.
שתי בעיות:
1.אין מפה של ישראל,וכנראה שתהיה רק עוד איזה שנה+.(ביורוקום לא ממש יודעים,אך טוענים שלדעתם תהיה מפה השנה.לעומתם,חברת AMAZEGPS טוענת שייקח להם יותר משנה,כי אין להם בכלל מפות מוכנות של ישראל,ולוקח לא מעט זמן להכין מפות)
2.הניווט כרגע הוא רק באנגלית,אך אני מניח שיוציאו שפת ניווט בעברית ברגע שתהיה מפה.
ברגע שתהיה מפה של ישראל,כל בעלי הנוקיה,שברשותם מכשיר תומך,יחגגו,ולך זה גם מאוד חשוב,כך שטוב שנזכרתי.
לי אישית יש מכשיר עם מערכת הפעלה S40,אבל יש לי Nokia Maps מובנה,כך שגם אני מצפה בכליון עיניים למפה של ישראל.
חג שמח,
יוחאי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2010, 12:42
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי QUANTUM שמתחילה ב "מבקש המלצה למכשיר שישמש גם כGPS וגם לתוכנת ניווט חינמית"

כל מכשיר אנדרואיד יכול להתקין תוכנות ניווט, כרגע יש אצלי 5 תוכנות
igo (לא דורשת אינטרנט בכלל, ממשק ומפות בעיברית, התוכנה בתשלום אבל לא בעיה למצוא גרסה פרוצה)
google maps (חינמתי אך דורשת חיבור אינטרנט קבוע להורדת מפות)
sygic, המועדפת עלי (לא דורשת אינטרנט בכלל, ממשק ומפות בעיברית, התוכנה בתשלום אבל לא בעיה למצוא גרסה פרוצה)
waze, חינמית, דורשת אינטרנט רק לחישוב מסלול (אי אפשר לגרום לה לחשב לוקאלית)
OruxMaps חינמית, לא דורשת אינטרנט אך עדיין לא ניסיתי אותה יותר מדי עד כמה שאני מבין היא ממשק נוח להצגת תמונות של מפות והיא לא יכולה לנווט לבד

ישן 02-04-2010, 14:57
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yohaim שמתחילה ב "לא חוכמה גדולה לדבר על תוכנות פרוצות"

סיפרתי על כל התוכנות הזמינות שאני מכיר, פרוצות ולא פרוצות
אם הוא רוצה לפרוץ או לקנות זה העסק שלו, (כרגע התוכנות לא נמכרות עם מפות של ישראל כך שאם הוא רצה לקנות הוא יאלץ לחכות).

בנוגע למכשיר יעודי שעכשיו ציינת הזכרת לי את המכשיר הזה http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.29377
שאבי קנה לפני בערך חודשיים, בנתיים הוא עובד טוב מאוד והוא הרבה יותר זול ביחס למחירים הסטנדרטים בשוק
(הם עכשיו מוכרים גם מכשירים עם מסכים יותר גדולים, אבל אותם אני לא מכיר)

ישן 02-04-2010, 15:06
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי QUANTUM שמתחילה ב "מה לגבי [b]iGo 8, התוכנה התלת..."

כן, מדובר על הגרסה הזאת
http://www.igomyway.com/android/en/overview.html

אישית אני משתמש ב G1 שאיתו יש לי ניסיון טוב מאוד אבל הוא לא נמכר בארץ

המכשירים שנמכרים דרך החברות הסלולריות הם htc magic (היורש של ה G1 ללא מקלדת ובעל יותר זיכרון)
וה samsung galaxy שאצל סלקום (עם יציאת אוזניות ועם זיכרון פנימי גדול אבל שמעתי הרבה תלונות לגבי המקשים הפיזים)
לא ניסיתי אף אחד מהם
כדאי שתאמת את מה שאני אומר כאן, אני לא בטוח לגבי איזו חברה מוכרת מה ויכול להיות שכבר מציעים מכשירים אחרים.

אם חנות פרטית זאת גם אופציה בשבילך אז אתה יכול לקנות כל מכשיר ואז המכשיר הכי מתקדם כרגע הוא ה nexus one, אם כי הוא יחסית עדיין ולכן יש לי חבר שמעדיף לחכות ל HTC_Legend שאמור להיות עמיד מאוד אבל בעל מעבד יחסית חלש (עדיין חזק מאוד אבל לא snapdragon)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר