לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2010, 18:02
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי genny שמתחילה ב "צודק.איזה מוזר זה<>תמיד שאני..."

אני התאמנתי בjkd קרוב לשנתיים. לצערי מכל מיני סיבות זה נפסק, אני בשאיפה לחזור לזה בעתיד וכמה שיותר קרוב יותר טוב. מעבר לזה אני מתאמן בג'וג'יטסו וטכניקות mma (מתוך אהבה לתחום ולא מתוך רצון להכנס לתחרויות).
אם אני אעמוד מול 2 אנשים ויותר אני תמיד אנסה לברוח, זה לא משנה בכלל אם ומה הם יודעים. לא משנה לי אם הם פאוואר ריינג'רס או הקטקטים. במידה ואין אפשרות לברוח השאיפה שלי תהיה לבודד אחד מהם ולתת מכה כל שתנטרל אותו באחד המקומות ששרוקי כתב. תמיד תצא מנקודת הנחה של להמנע מקרב כמעט בכל מחיר, אבל אם אין ברירה אז תעשה מה שצריך. גם אם זה לא מה שהמאמן שלך לימד. אם אני אעמוד מול מספר תוקפים ואני אוכל לזרוק למישהו חול לעיניים ברור שאני אעשה את זה. סיכוי תמיד יש לשני הצדדים.

אל תשכח שאתה בשלבים הראשונים. זאת תקופה שמאופיינת בתחושת ביטחון שקרית.
חזרה לפורום
ישן 03-04-2010, 22:00
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי genny שמתחילה ב "וואי איזה מוריד חשק זה {חרוב..."

מצטער שאני בוטה, אבל הלכת ללמוד אומנויות לחימה כדי להיות בריון רחוב? רוב ההודעות שלך בנושא זה מה אפשר לעשות נגד כנופיה, איך לפגוע בכמה שיותר אנשים, איזה אומנות יותר חזקה וכו'. אם אתה בא בגישה כזו אתה ככל הנראה לא תתמיד בתחום, וחבל על הזמן והכסף שלך.

אתה לא רוצה לזרוק חול בעיניים של היריב? אתה לא רוצה לבעוט לו בביצים? אתה מעוניין להילחם איתו "שווה בשווה"? שיהיה לך לבריאות, אבל שתדע שלחימה ברחוב זה לא סרט של ואן דאם. אתה רוצה להצטלם יפה או להגן על עצמך?

אגיד לך רק משפט שאמר אימי שדה-אור ז"ל (מייסד הקמ"ג)- גם רגל של תינוק חזקה יותר מהביצים של ג'ו לואיס (אלוף העולם באיגרוף בזמנו). תבין מזה מה שתבין מזה.

חזרה לפורום
ישן 03-04-2010, 22:08
  genny genny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "מצטער שאני בוטה, אבל הלכת..."

לא הלכתי לאומנות לחימה בישביל להיות בריון רחוב.
בחיים לא שאלתי מה אני יכול לעשות מול כנופיה אלא אם אחרי מספר שנים אני יוכל לצאת בשלום נגד כנופיה.
גם לא שאלתי איזה אומנות לחימה הכי חזקה ואיך לפגוע בכמה שיותר אנשים ממש לא עשית אותי באמת בריון רחוב גבר אני לא רב עם אף אחד ולא רוצה לפגוע באף אחד אבל כשצריך פוגעים ואם שאלתי משהו דומה אז זה מתי אני יוכל לנצח מספר אנשים וכנראה שאין תשובה לזה והבנתי.לא נורא אני ימשיך להתאמן גם כי זה מעביר זמן וזה כיף.
גם כל השאלות האלו של "כמה זמן"וכו' אני לא סתם שואל את זה אני חייב לדעת להגן על עצמי עקב משהו שאני לא רוצה לפרט עליו תאמין לי שאם היית יודע מה אתה אפילו ההיתה מלמד אותי בחינם להגן על עצמי כמה שיותר מהר.

נערך לאחרונה ע"י genny בתאריך 03-04-2010 בשעה 22:12.
חזרה לפורום
ישן 04-04-2010, 01:00
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי genny שמתחילה ב "תודה על הדאגה אבל אין צורך..."

חשוב שתדע לעשות את ההבדל. קרב רחוב הוא בלי חוקים. גם אם תהיה דאן 750 ב100 אומנויות לחימה שונות אתה עדיין תיפול אם מישהו יתקע לך סכין בגב. בקרב רחוב אתה תמיד שואף להיות ביתרון. מול מספר יריבים אתה נמצא בחיסרון ואתה תשאף להשוות את המצב כמה שיותר מהר. גם אם זה אומר לזרוק חול לעיניים. חוץ מזה, jkd זאת לא אומנות לחימה. jkd זאת תפיסה לפיה אתה משתמש בכל מה שיש ובכל מה שאתה יכול בשביל לשרוד. זאת הסיבה המרכזית שהיא לא מתאימה לקרבות זירה.
תאמין לי שאם תשאל את המאמן שלך על מצב שאתה עומד מול מספר תוקפים ומנצל את הסביבה לטובתך, גם אם זה אומר לזרוק פח זבל על אחד מהם, הדבר האחרון שהוא יגיד לך זה שאתה לא בסדר.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר