לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2010, 02:13
  paulxxl paulxxl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.07
בחורה מסובכת לא יודע מה לעשות איתה

זה קצת ארוך אבל אני מאוד יעריך את התשובות.....
ככה הכרתי לפני 3 וחצי חודשים בחורה בבסיס בשם ק.
בהתחלה סתם היינו יושבים פה ושם בבסיס מדברים בפלאפון וזהו....
ביקשתי מחבר שלי שישאל את החברה שלה אם יש לה חבר....
10 דקות אחרי שהם דיברו קץ שלחה לי הודעה והיא אמרה לי שלא הבנתי אותה נכון והיא לא רוצה חבר וזה.....
קיצר ניתקתי איתה קשר לחודש לא טלפונים לא פייסבוק כלום....
אחרי חודש פתאום היא התקשרה אליי אמרה לי שיש איזה חתונה ליד איפה שאני גר ושהיא הולכת לשם.....קיצר היא שאלה אותי אם בא לי לבוא לראות אותה והיא תצא החוצה.
באתי ומסתבר שזאת הייתה חתונה של האחות של האקס שלה......קיצר הוא יצאה החוצה כולו עצבני רצה לריב איתי....
מאוד כעסץי עליה וגם אמרתי לה את זה....
בכל מקרה באותו שבוע היה לה יום הולדת אז קניתי לה דובי(אני יודע הרבה מכם יגידו לי שזו טעות) כולה התלהבה אמרה לי שהיא ישנה איתו וזה.....
אחרי זה יצאנו כמה פעמים ולא יודע היה לי כיף וגם לה אבל יצאנו למסיבות וגם שיצאנו לא הייתי איתה לבד או שהיא הייתה עם חברות או שאני הייתי עם חברים.....
קיצר לפניי שבועיים דיברתי עם אחת החברות שלה ושאלתי אותה מה נראה לה אז היא אמרה לי שהיא לא יודעת והכי טוב שאני ידבר איתה לבד....
הבעיה שהיא הקדימה אותי ומשום מה החליטה לרשום לי במסנגיר שהיא לא רוצה חבר ושאנחנו לא מתאימים וזה לא קשור לא לאופי ולא ליופי......קיצר לא הבנתי מ היא רצתה להגיד....לדעתי גם שחבר שלי דיבר עם חברה שלה היא התעצבנה וגם פתאום יום אחרי שדיברתי עם חברה שלה התעצבנה אז לא יודע תקנו אותי אם אני טועה אולי זה עיצבן אותה שאני מדבר עם חברות שלה או משהו כזה......
אחרי כל זה היא גם אמרה שהיא לא יודעת אם היא רוצה שנישאר ידידים וזה....
בליל הסדר אמרתי לה בואי נצא......והסכימה היינו בדאנס בר והיא הייתה כזאת לא יודע סבבה איתי אפילו פה ושם נגיעות רקדנו ביחד והיה סבבה.....
אתמול היא רצתה שאני יבוא איתה לת"א לקנות דברים.....עכשיו באמת שהיה לי הכי כיף בעולם ישבנו בהתחלה בבית קפה דיברנו וזה ואחרי זה הלכנו לפגוש חבר שלי בים ישבנו שתינו ערק חחח ובואו נגיד שקצת הגזמתי....קיצר בחזור כולי הייתי מסטול ונמרחתי עליה (ישנתי לה על הכתף) ולא אמרה לי כלום.....אפילו יצאה לי ללטף אותה קצת כי היא כל הזמן אמרה שקר לה וגם לא התנגדה.....ממה שאני יודע בחורה שנותנת לגעת היא מעוניינת או לפחות ככה אומרים.....ודבר אחרון כל אחד הלך לדרכו אז היא אמרה לי כזה תתקשר אליי שאתה מגיע הביתה ואמרתי לה נראה ם אני יזכור אז היא אמרה לי כדי לך לזכור.....
האמת שזה מוזר לפעמים אנחנו מדברים שעות בטלפון כל יום ולפעמים היא מסננת .....גם לפעמים בשיחות שלנו תמיד היא שואלת אותי מה היית עושה במצב כזה כאילו שהיא מספרת לי על האקס שלה אבל שאני בא להגיד לה על מישהי אפילו סתם מישהי שרציתי היא אומרת לי שאל תספר לי זה לא מעניין אותי.....קיצר בחורה מסובכת......הצעתי לה ללכת יום ראשון לסרט אז היא אמרה לי שהיא תבדוק אם אין איזה משהו כי זה ערב חג ואולי נלך.....מה אתם אומרים מה נראה לכם? ואגב כמה מהחברות שלה כל הזמן אמרו לי תתחיל איתה וזה וגם שאמרתי לחברה שלה אחרי הקטע עם המסנגיר שכנראה שזהו היא אמרה לי משהו בסגנון אתה השתחררת וזה והיא לא הייתה נשארת ידידה שלך סתם כי אתם לא תראו אחד את השני .....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר