לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2010, 00:03
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "הפלאש פלאייר של Android קרוב מתמיד, השוואה מול ה-HTML5 של האייפון"

הוא מראה שרינדור של פלאש, שזו טכנולוגיה שנועדה לוידאו, יותר מהירה מג'אווהסקריפט שמשנה את התוכן של הדף - שבכלל לא נועד לזה.

אחת הבדיקות המגוכחות שיצא לי לראות

כל פעם שאני רוצה לראות וידאו של פלאש - מיוטיוב למשל - אני משתגע. אני פשוט מוריד את ה flv למחשב, ומנגן אותו עם mplayer, שעושה עבודה פשוט מושלמת יחסית לנגן האומלל של אדובי (שמצליח למלא עשרות אחוזי מעבד, בעוד את אחוזי המעבד של mplayer ניתן לייצג עם מספר חד ספרתי)

שוב אנחנו רואים בנצ'מארק שהדבר היחיד שהוא מוכיח, זה את מקרה השימוש שבו השתמשו בבנצ'מארק - מקרה שאף, אבל אף אחד אחר, בעולם המציאותי, לא ישתמש בו. ויש לי הרגשה (מעניין למה?) - שהוא יודע טוב מאוד למה הבנצ'מארק שלו מראה כדורים שמטיילים על המסך, ולא וידאו ביוטיוב...

כל ה buzz מסביב ל HTML5 מול העסק של פלאש, הוא שסופסוף לא יצטרכו את הזבל-תוקע-הדפדפנים-שלא-טורחים-לתקן-בו-את-הבאגים כדי לנגן וידאו, מה שבעצם יהפוך את כל הפלאש הזה למיותר - הרי לפלאש משתמשים לשלושה דברים עיקריים:

1. צפייה בוידאו באינטרנט (ייפתר עם HTML5 ברגע שהם יסיימו לריב על הקודקים...)
2. פרסומת (ירים את ידו מי שלא ישמח להיפטר מאלה)
3. מספר מועט של אתרים שהמעצב שלהם לא מבין שלכפות על הגולש איך להשתמש באתר זה so-1990, ואף גוגל לא טורח לאנדקס אתרים כאלה (כי מבחינתו אין בהם תוכן). הגיע הזמן שבאמת יעלמו האתרים האלה... ואני בהחלט מקווה ש HTML5 יעזור בעניין.

לא פלא שאדובי פתאום קמה על רגליה האחוריות ומנסה לדחוף את הפלאש לפני שהוא עובר לפח הזבל של ההסטוריה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2010, 15:14
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "זה שאין דבר כזה לא אומר שום..."

הנגן של פלאש דומה לנגן ה jvm/dvm של java, בשני המקרים כותבים את הנגן מחדש (או לפחות חלקים ממנו) לכל פלטפורמה, ייתכן שתיקנו בו באגים שקיימים בגרסה ל PC
אגב הרצתי את הכדורים במחשב וקיבלתי תוצאות שתואמות את הניסיון שלהם (האפליקציות מ http://www.themaninblue.com/writing...ive/2010/03/22/)
svg 5-10
html 11-13
canvas 24-26
flash 70-90

האפליקציה צורכת זיכרון (ומשאבים אחרים) לא מעט בגלל דרך הכתיבה שלה, נתקלתי בבאנרים שצרכו יותר משאבים מהוידאו באתרים סגנון youtube או megavideo (שפועלים די טוב), כך שלא הכל בגלל הפלטפורמה

קבצי swf אינם בינארים, אפשר להמיר אותם לקבצי מקור ולראות את התוכן שלהם, אני משער שהוא עושה דבר דומה, בנוסף לכך לפלאש יש אופציה ל XMP שזה משהו בסגנון תגי המטא באתרי HTML

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר