לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2004, 22:04
  GoldFish GoldFish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל GoldFish שלח הודעה דרך AIM אל GoldFish
מתחבט על אומנויות לחימה.........

לאלה שזוכרים ששאלתי לפני כמה חודשים על קונג פו קצת, אני עדיין מתלבט =\
העניין הוא כזה,
אני בן 16 וחצי, כושר סבבי, ספיריט יש, רק אומנות אין =\
חשבתי בהתחלה על קונג פו, מתוך הכבוד שיש לי לחלק הרוחני של הלחימה (כן כן, אני איזה זולו רוחני, שמאמין באמת באנרגיות שמחזקות את הגוף בעמדת המוצא מאשר לשבת ולחמם את השריר.....)
בעיקרון, אין לי מושג איזה לבחור, אני יודע שיש עוד אומנויות חוץ מקונג פו שדוגלות במהלכים רוחניים, אבל אני מעדיף אומנות לחימה שעדיין משתמשת בלחימה, ומשלבת רוחניות וחוזק נפשי של הלוחם.....
הכיוון שלי לאומנות לחימה זה לזרימה, סוג לחימה שיקח אלמנטים של לחימה וישלב הכל לתנועה זורמת (פרקים, צ'ופים, בעיטות, גמישות של הגוף, מעבר בין מכה למכה.........) , ככה שהפירוק של היריב ייעשה ביעילות, וגם, רפלקסים של הגוף, שמעתי מאנשים שיש מכונים שעושים את הכיוון הזה שאני מדבר עליו אבל משאירים את הרפלקסים ואינסטינקט בפיגור, ככה שהבנאדם יודע, אבל עד שזז הוא על הרצפה..........

אז לסיכום, מה יתאים לי? אני מחפש משהו כפי שתיארתי כאן למעלה, שיחזק את השכל, הלב, והגוף.......
למי שלא הבין למה התכוונתי, אני מחפש אומנות כזו, שתוסיף לידע שלי-תלמד אותי את שיטת הלחימה.
תחזק את הלב-כמו שתיתן לי ידע להילחם, תיתן לי ידע איך להשתמש בזה.
ותחזק את הגוף, אין צורך להסביר

סלאמת, ולילה טוב.........

חזרה לפורום
ישן 07-11-2004, 22:53

בעקרון כן
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי RamiR שמתחילה ב "זה נראה שיותר חשוב לך הרוחניות...."

אני מאמין ברוחניות כחלק מבסיס לאומנות לחימה, אבל לא כל הבסיס, אני פשוט מכיר את עצמי, בשביל להתמקד בכזו אומנות שהיא רוחנית ברמה גבוהה למדי, אני מאמין שאני צריך לחיות במנזר מגיל 5 וללמוד מאז, כי בגיל 16 עם כל הגירויים של הציויליזציה, זה קישקוש (לצאת ממדיטציה כי אתה מאחר לבצפר...... כל העניין הוא לחיות את זה! ואי אפשר שאתה באמצע עיר.....)
אני רוצה ללכת למקום שילמד אותך אומנות לחימה פיזית, עם מכות, תנועות וזרימה, אבל גם עם רוחניות, עם אמונה, שיהיה לך אחרי שנה גוף רגוע, שקט, מופנם יותר,חזק נפשית, ופיזית......
מבין למה אני מתכוון?
לא משהו שמתמקד ברוחניות, אבל לא שוכח אותו.......

משהו סטייל אימון שיתחיל במדיטציה, עובר למתיחות, אימון (בין עם פיזי או רוחני) ולסיים במדיטציה....
סתם זרקתי דוגמא, יש מבין??
חזרה לפורום
ישן 08-11-2004, 14:34
  גמלשלמהדרומי גמלשלמהדרומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אתה צוחק עלי? היית באימון אצלנו?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי GoldFish שמתחילה ב "באתי ראיתי כמה אימונים"

תקשיב, אני חושב שאתה צריך לצאת מהסרט שאתה חי בו.

הותיקים אצלנו, אלה שמתאמנים שמונה, עשר שנים ויותר, חיים את האמנות בצורה הרבה יותר רצינית ממה שאתה יכול לחלום עליו, כמעט גרים במכון, מתאמנים שבע פעמים בשבוע ועדיין חיים עוד חיים מלבד האימונים. אנחנו חושבים על זה, מדברים על זה, ועדיין לא הולכים עם איזו הילה מעל לראש שלנו כי עדין אנחנו צריכים ללמוד, לעבוד, לאכול ולהתאהב מדי פעם. יש לך בראש איזו תמונה רומנטית של ללכת לשומקום וללמוד שם אמנות לחימה, אתה פשוט לא מבין שהרבה הרבה יותר קשה להלחם ולהתאמן בסביבה שבה אתה לא מבודד מהעולם אלא צריך להתמודד עם קשיים יומיומיים ולהמשיך להתאמן. חלקנו (כולל אותי) התגייסו לצבא באמצע האימונים והמשכו להתאמן בצבא (כן, אחרי מסעות, בלילה, על חשבון זמן שינה), לא התעלמנו מהמציאות מולנו אלא המשכנו להתמודד. תגיע, תהיה רציני באימונים ותגלה שאפשר תמיד למצוא מישהו להתאמן איתו עוד. תחפש את אחד מאלו שזה מקועקע עליהם, אולי תבין משהו: שאין חוכמות ולחשים וכל מיני דברים מסתוריים, יש רק עבודה קשה מאוד לאורך הרבה שנים וברצינות, בלי אשליות מיותרות.
חזרה לפורום
ישן 08-11-2004, 16:29

לא נדמה לי שמישהו ממכם עוד קלט מה עובר לי בראש
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי גמלשלמהדרומי שמתחילה ב "אתה צוחק עלי? היית באימון אצלנו?"

בכלל לא חשבתי בכיוון של ללכת ולחיות במכון (במיוחד אחרי שאני מדריך בצופים, במגמה די תובענית בתיכון, לומד, ושוחה בשביל הבריאות).
מה שאני מחפש זה מכון עם מורה עם ראש על הכתפיים, כל החיים שלי הייתי במכונים שהמאמן שם לימד כאילו זה שיעור בבצפר, ואחרי זה לראות אנשים מהקבוצה משתמשים בזה מסתם סיבות....
אני בהחלט לא מצפה ללמוד מילת קסם ללכת הצידה ופתאום לדעת הכל,
אני מחפש מכון להתאמן בו, אחרי שנים שאני עובר בין מכונים, שבו אני אוכל להשתקע ואחרי אימונים של שנים, חוץ ממטרת הידע שאליה אני שואף להגיע, אלא להגיע לרמה של שליטה בגוף (לשלוט על הכעס, לא להתעופף באוויר כפי שנדמה לי שחלקכם חשבתם שזה מה שאני מדבר עליו), שבזמן האימון תוכל להשקיע את עצמך בתרגול (הבאתי את מדיטציה כדוגמא להירגעות.....) ובסוף האימון לחזור אל החיים הרגילים, ולהמשיך לחיות.

אם לא הבנתם, מה שאני מחפש זה מכון שבנוסף לתרגול הפיזי (התנועות, עמידות המוצא, גמישות) יתאמנו גם בתרגול נפשי של הגוף (מדיטציות, תנועות כמו טאי צ'י...), ולמה?
כי יותר מדי מקומות שהייתי בהם התעלמו מהחלק הנפשי, ולימדו רק איך להרביץ, לא דיברו בכלל על לשלוט על עצמך, לא אימנו את הגוף לעמוד במעמס נפשי, אלא רק להרביץ להרביץ, ונשבר לי פשוט מזה, אני לא מחפש מקום שיתן לי ספר כישופים, אלא מקום שיאמן לא רק את הגוף פיזית, אלא נפשית.

מי שעוד לא הבין, נגיד פשוט ככה:
אני מחפש מכון, להתאמן בו באומנות לחימה, שגם יאמן אותך בתרגול תנועות שלא למען תקיפה, אלא הכנה של הגוף (וגם לא במסגרת קרב) בפן הנפשי וגם הפיזי (טאי צ'י).
לא מכון על הר, לא במעמקי הים, מכון באמצע הציוויליזציה, שבו אפשר להתאמן עם קבוצה, עם עוד אנשים שאחרי האימון יחזור לחיים הרגילים.
אם הייתי רוצה להתבודד, לא הייתי שואל כלום אלא נוסע לסין ושואל שם, אני שואל כאן כי אני מחפש מכון ללמוד אומנות כמו כל אחד אחר, שרוצה פעמיים שלוש בשבוע ללכת למכון וללמוד, רק שאני מחפש מכון שמלמד לא רק להרביץ, אלא להרגיע את הגוף, ושאר הדבים הרוחניים האלו, נקודה.

מקווה שעכשיו הבינו על מה אני מתכוון
אולי זה מוזר, אבל ככה אני =\

נערך לאחרונה ע"י GoldFish בתאריך 08-11-2004 בשעה 16:48.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר