לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2010, 08:18
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול נאחס שבועי לשבוע שגמר לנו את פסח ונותן כמה ימי התאוששות עד יום השואה"

אני אומר לכם אוטו זה זהב לפעמיים, אבא שלי מקבל את הכסף על התאונה שבוע הבא וירכוש אוטו חדש ואז הסיטרואן חוזר אליי ולמקומות כאלה אני אסע עם הרכב, שווה לשלם כבר על הדלק שלו ולא לברר אצל כל החברות זמנים וקווים.
אני צריך להגיע לבני ברק לבדיקה פרטית במכון מור וזה כאב ראש ענקי ולהגיע לשם.
למה אין בישראל מרכז משותף של כל חברות התנועה בארץ עם אתר אינטרנט מסודר ומסד נתונים על כל הפרטים של אגד, דן ורכבת ישראל יחדיו בו הכל מרוכז. עכשיו אני מבין מה אחי מרגיש, שאומרים לו בעבודה שלו כמאבטח טיולים להגיע למקום כל שהוא והוא צריך למצוא את המקום וכיצד להגיע אליו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-04-2010, 10:02
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אין יותר נאחס מזה !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול נאחס שבועי לשבוע שגמר לנו את פסח ונותן כמה ימי התאוששות עד יום השואה"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i43.tinypic.com/25zmgzd.jpg]

החנתי את האופנוע שלי על המדרכה באיזור של מתקני אופניים (איזור יחסית גדול - מול תחנת המוניות בתחילת רחוב לוחמי הגטאות למי שמכיר...) ועוד בצמוד לקיר, בלי שזה יפריע לאף הולך רגל (גם אם היה עובר שם פיל זה לא היה מפריע לו).
עליתי על הרכבת לת"א, עשיתי את הסידורים שלי, אני חוזר לנהריה, מותש, עייף, ורעב, ומה אני מגלה ?

הפתעה מהפקח החביב.

פעם ראשונה שאני מקבל דו"ח (מאז שקיבלתי את הרשיון שלי מתישהוא בתחילת 2004), מה שמעצבן זה, שכל האיזור היה מפוצץ באופנועים, ואף אחד אחר לא קיבל דו"ח (כל יום אנשים מחנים שם קבוע, ולא מקבלים).

הרי למי שיש אופנוע אין אופציה להחנות על הכביש, כי אם נשים את הכרטיסון הזה של החנייה, יבוא מישהו וידפוק לנו את זה (באוטו שמים את זה על הדאשבורד, או תלוי על החלון - באופנוע אין אופציה כזו).

בכל מקרה, אני מתכוון לערער (על אף העבודה שמדובר רק ב100 שקלים).

איזה נאחס...
ישן 09-04-2010, 18:03
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=shai.shai]טוב. אני,..."

וווואיייייייייייייייייי! אני חושבת שאני יודעת על איזו חניה אתה מדבר....

אבל אם אני לא טועה, היא לא מתחת למשביר!

ולגבי המונית.
א. לא חשבתי על זה אף פעם. תודה שהרסת לי
ב. זה יקר פצצות.
פעם אחרונה שבדקתי נסיעה קצרצרה שבכל יום אחר ומגז אוויר מתאים הייתי הולכת ברגל- התחיל מ3- שקל.

וזה לא שאוטובוסים יותר טוב!
(הנה עוד נאחס כללי לאשכול!!!!)

6 ומשו שקל על אוטובוס בתוך העיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מתי זה קרה???????? פאק! זה כבר ממש ממש ממש מוגזם!!!!!!!!

מילא, אם היה מקום לשבת.
ניחא לשבת, מילא אם היה מקום להחזיק את העמוד עם היד.
יודעים מה? מילא אם היה מקום בכלל לעמוד!!!!!!!!!

ג'יזס, אני מרגישה כמו הממורמרי אוטובוס הקבועים כאן, ונסעתי באוטובוס אולי פעם אחת בשנה הקלנדרית הנוכחית

ישן 09-04-2010, 18:12
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "וווואיייייייייייייייייי! אני..."

גם זאת,וגם זו שמתחת.או שאולי אני מתבלבל(?).

ציטוט:
וזה לא שאוטובוסים יותר טוב!
(הנה עוד נאחס כללי לאשכול!!!!)

זה נושא של שרוקי.על תקחי את זה ממנו!!

ציטוט:
מילא, אם היה מקום לשבת.
ניחא לשבת, מילא אם היה מקום להחזיק את העמוד עם היד.
יודעים מה? מילא אם היה מקום בכלל לעמוד!!!!!!!!!

למזלי לא חויתי את זה,אבל ברוסיה היו משאירים את הדלתות פתוחות והנוסעים היו חצי בחוץ,על המדרגות,כל הנסיעה עד לתחנה.

מה זה משנה?תקני חופשי-חודשי עירוני,זה יפתור לך את בעיית ה-6 שקל.

ישן 09-04-2010, 19:07
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
היה לי עוד קטע מעצבן בסופר :)

כרגיל, לקחתי שני מוצרים, התעלמתי מששת-שבעת האנשים שעמדו ליד הקופה המהירה והלכתי לי לקופה הרגילה, שם חיכיתי בסבלנות אחרי גברת אחת. פתאום, שיחת טלפון חשובה, מעולה - ממילא לא היה לי משהו יותר טוב לעשות כשאני מחכה בתור ואז הגיע הזוג המעצבן. היא - אולי תעבור לקופה המהירה, אני - מנסה להמשיך בשיחה ומתעלם. היא - מושכת לי ביד, אומרת לי הלו ומנסה לשכנע אותי שוב ש"לטובתך כדאי לך לעבור לקופה המהירה" , אני - תוך כדי שיחה מסמן לה "לא" עם נענוע עצבני של הראש מצד לצד. היא - נו טוב, אם יש לך זמן לחכות.. תחכה. הסתיימה השיחה והגיע תורי - תוך כדי שהקופאית מעבירה את שני המוצרים שלי הזקן (בעלה) מוציא חבילה של כרטיסי פלסטיק (אשראי, מועדון חברים , כאלה) ודופק איתם על הקופה בקצב של אחד לשנייה ושוב ושוב, החלטתי ללמד אותם לקח וביקשתי מהמוכרת שתביא לי סכין גילוח מהתא השקוף הנעול שבקופה ליד, היא הלכה להביא מפתח - המפתח לא התאים ואז הלכה להביא עוד מפתח ואז אני התלבטתי איזה סכין גילוח אני רוצה וכל הזמן הזה הזקן דופק עם הכרטיסי אשראי..רבאק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-04-2010, 23:00
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
שבוע רע עבר על כוחותינו... :(

זה התחיל בחג השני של פסח, שבו אנשים מחליטים לבזבז את כל הונם על שטויות וכל החנויות מפוצצות באנשים- כולל איפה שאני עובדת...
שלא נדבר על זה שהחנות אמורה להיסגר בשעה מסוימת ומסיבה כלשהי זה לא ברור לעוברים ושבים- למה נראה להם שאם חנות נסגרת ב12 בלילה זו סיבה מספיק טובה להיכנס אליה בשעה 12 ורבע ולהפוך את כולה ובסוף לא לקנות כלום ולהגיד שיחזרו מחר כי עכשיו כבר מאוחר...?!

זה ממשיך בעובדה שגם השבוע השעות של חדר הכושר היו מעורבבות ומוזרות בגלל כל החגים האלה
ובכלל, אני חושבת שהחגים איבדו את המשמעות שלהם אחרי תקופת בית הספר והצבא... אז החופשים באמת היו משמעותיים והיית נח רגל על הרגל, מבסוט מהחיים... זה לא כיף לגדול, למה לא סיפרו לי את זה קודם...?!

ונגמר בזה שסוף סוף תפסתי אומץ ודיברתי עם המנהלת שלי, אמרתי לה שאני לא יכולה להמשיך ככה ושאני רוצה להפחית בשעות והיא הודיעה לי חד משמעית שלרצון שלי אין קשר למה שיקרה איתי בפועל ושגם אם אני מאוד רוצה להפסיק לעבוד שם, היא לא תתן לי כי היא בונה עליי לניהול- יופי טופי לי ומכאן באה השאלה הבאה: מה הדרך הכי טובה להתפטר כשהמנהלת לא נותנת להתפטר...?!

שבוע חרא.

נערך לאחרונה ע"י דנדוני בתאריך 09-04-2010 בשעה 23:03.
ישן 10-04-2010, 00:22
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "שבוע רע עבר על כוחותינו... :("

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דנדוני
ובכלל, אני חושבת שהחגים איבדו את המשמעות שלהם אחרי תקופת בית הספר והצבא... אז החופשים באמת היו משמעותיים והיית נח רגל על הרגל, מבסוט מהחיים... זה לא כיף לגדול, למה לא סיפרו לי את זה קודם...?!

ברוך הבא לעולם האמיתי.

ציטוט:
אני גם לא מאמינה שאם אני אחליט ללמוד תוך כדי עבודה הם יתמכו בזה, כי זה אומר שאני אצטרך לתת פחות שעות...
בקיצור, זה אומר לשים את החיים הרצויים שלי בהולד לשנה וחצי- שנתיים... לא יודעת אם זה נשמע לי מספיק טוב ואני גם לא מקבלת מספיק כסף, לפי דעתי...

תחסכי עכשיו כסף ללפחות שנתיים לימודים(20-25 אלף). תתחילי ללמוד,ואם יש צורך בכך,תעזבי את העבודה המדכאת.לסטודנטים יש מספיק עבודות אחרות.משם תמשיכי כבר לכיוונך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר