לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2010, 09:49
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
איך זה שנותנים למי ש"מבין" ללבם של מחבלים מתאבדים למנות רמטכ"ל?

מי שהצהיר בשעתו שגם הוא אם הוא היה מחבל הוא היה ערבי, אין לתת לו את האפשרות למנות רמטכ"ל.

אם אני הייתי במקומם של הערבים, והיו לנו ליהודים עשרות ארצות ענקיות כמו שיש לערבים, לא היה עולה בדעתי לעשות שום מאבק לנשל עם שואף שלום מארצו היחידה, כשיש לנו עשרות ארצות.

אחרי 15 שנה כשבן אדם עדיין לא הבין את זה, אסור לו להיות זה שיבחר את רמטכ"ל הבא של מדינת ישראל. זה לא יהיה שונה מאשר לתת לגולדסטון או מישהו כזה למנות רמטכ"ל.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 08-04-2010 בשעה 09:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2010, 11:49
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

גם כשמבינים את מניעיו של האויב צריכים ביחד עם זה להבין את השגיאה שלו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "למרות שאני רחוק מלהיות חסיד..."

אם רופא במחלקה פסיכיאטרית אינו מתחיל להבין את המטופלים, זה לא בסדר. אבל אם הוא מבין את המטופלים וחושב שזה בסדר שיישארו ככה משוגעים ו"פרא אדם ידו בכול ויד כול בו" לעולמי עד, זה כבר גרוע מאוד.

ואם מפקד המשטרה יצהיר שגם הוא אם הוא היה נולד ב... גם הוא היה עבריין, זה כבר למטה מכל ביקורת, ואם מדובר בשר ביטחון, אין כבר מילים.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 08-04-2010 בשעה 11:51.
ישן 08-04-2010, 11:27
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
להשוות את גולדסטון לברק זה קצת מוגזם אפילו בשבילך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "איך זה שנותנים למי ש"מבין" ללבם של מחבלים מתאבדים למנות רמטכ"ל?"

אבל בכל זאת אסביר לך איך אדם כזה הגיע לתפקיד כזה:

פורסמה הודעה על בחירות לכנסת, מפלגות אשר מורכבות מאנשים שנבחרו במרכזי המפלגות או בפריימריס [לא תמיד] נרשמו לבחירות. ציבור המצביעים הגיע לקלפיות ושלשל פתקים שונים. חלק לא קטן מהאנשים שילשל את פתק מפלגתו של ברק. המצביעים הללו וגם זה שהרכיב את הממשלה הנוכחית הביטו ברקורד של ברק ואמרו לעצמם: רמטכ"ל, איש המבין בבטחון, בעל נסיון כשר ורוה"מ, ציוני ומצד שני פטפטן ומתעשר מהיר. הביטו ימינה ושמאלה, לא ראו מישהו מתאים יותר [ליצמן כבר היה בבריאות ובניזרי במקום אחר] ובחרו בו כח"כ או כשר.
בין יתר תפקידי השר הנ"ל - המלצה על מנוי רמטכ"ל.

הליך טכני פשוט למדי.

ישן 08-04-2010, 19:06
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "איך זה שנותנים למי ש"מבין" ללבם של מחבלים מתאבדים למנות רמטכ"ל?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
אם אני הייתי במקומם של הערבים, והיו לנו ליהודים עשרות ארצות ענקיות כמו שיש לערבים, לא היה עולה בדעתי לעשות שום מאבק לנשל עם שואף שלום מארצו היחידה, כשיש לנו עשרות ארצות.

קשה לי להאמין שאדם ימני ניצי בדעותיו כמוך, לו היה נולד בצד השני, היה שמאלני שקורא לאחים שלו להניח את הנשק, ולתמוך בקיום המדינה היהודית, כי הרי גם ליהודים מגיעה מדינה.
האמירה הכי כנה שיצא לי לשמוע לא פעם מימנים, מתונים וקיצוניים כאחד, היא "אני יהודי, ולכן אני בצד של היהודים. אם הייתי ערבי, הייתי בצד של הערבים".

ישן 08-04-2010, 19:24
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

יש לך טעות קשה ביותר בקשר ליהודים הימניים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=מדינאי] אם אני הייתי..."

זה לא מקודש להחזיק נשק ולהלחם. זה רק בגלל שכיום אין לנו ברירה אחרת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
קשה לי להאמין שאדם ימני ניצי בדעותיו כמוך, לו היה נולד בצד השני, היה שמאלני שקורא לאחים שלו להניח את הנשק, ולתמוך בקיום המדינה היהודית, כי הרי גם ליהודים מגיעה מדינה.
האמירה הכי כנה שיצא לי לשמוע לא פעם מימנים, מתונים וקיצוניים כאחד, היא "אני יהודי, ולכן אני בצד של היהודים. אם הייתי ערבי, הייתי בצד של הערבים".

שאלה אליך: האם יש יהודי אחד בעולם, ולו הכי ימני שיתחשק לו להקים בית כנסת דווקא על המקום הכי מקודש למוסלמים - במכה בערב הסעודית? כמובן שלא. ויש רק ערבים בודדים משכילים ביותר הטוענים שאין צורך במסגד אל-אקצה דווקא על המקום הכי קדוש לעם ישראל.

זה שהיהודים גם הכי הכי ימניים רוצים מדינה זה מכורח ההכרח ולא בגלל שאוהבים לשאת נשק ולהלחם. ואם הייתה לנו ארץ אחת, לא היינו מחפשים עוד ארץ ובטח לא כשהיו לנו עשרות ארצות, ובטח לא לנשל עם מארצו היחידה שיש לו.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 08-04-2010 בשעה 19:47.
ישן 11-04-2010, 01:05
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "יש לך טעות קשה ביותר בקשר ליהודים הימניים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
זה לא מקודש להחזיק נשק ולהלחם. זה רק בגלל שכיום אין לנו ברירה אחרת.

גם חמאס טוענים שהם רודפי שלום, שמחזיקים בנשק מחוסר ברירה. ואל תספר לי על איך מלחמת הדת היא מצווה מהקוראן, כי גם בתורה לא חסרות מצוות כאלה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
שאלה אליך: האם יש יהודי אחד בעולם, ולו הכי ימני שיתחשק לו להקים בית כנסת דווקא על המקום הכי מקודש למוסלמים - במכה בערב הסעודית?

א. יש די הרבה יהודים שמדברים על הקמת בית המקדש השלישי, במקום השלישי הכי מקודש לאיסלאם.
ב. אם היהודים היו מחשיבים את מכה כמקום קדוש להם, אני בטוח שהיו נמצאים האנשים שיקראו להקים שם בית כנסת, או משהו אחר. למזלנו זו בעיה שאנחנו לא מתמודדים איתה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
לא היינו מחפשים עוד ארץ ובטח לא כשהיו לנו עשרות ארצות, ובטח לא לנשל עם מארצו היחידה שיש לו.

הפלסטינים רואי בעצמם עם שאין לו מדינה. וכמו שאותי ואותך ממש לא מעניין עם אחמדינג'אד מכיר ביהודים כעם, ככה את הפלסטינאים לא מעניין אם אתה מכיר בהם כעם או לא.

ישן 11-04-2010, 09:56
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

גיבובי שטויות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=מדינאי]זה לא מקודש..."

יש כאלו שטוענים שלא מספיק להם אשה אחת, וכל אשה בעולם היא בעצם אמורה להיות לרשותם.

זה בעצם המוסלמים הרידקליים, שלא מסתפקים בארץ אחת, במקום מקודש אחד, אלא טורפים את המקום הכי מקודש וארץ היחידה שיש לעם אחד. ולצורך זה גם "הקימו" מחדש עם חדש בכדי להציג שאין לו ארץ אחרת כביכול. מספיק ששונאי ישראל מטיפים לזה. ליהודים לא ראוי להטיף לזה. תשאל ערבים, והם עצמם יגידו לך שזה שטויות, או יורידו עיניים מרוב בושה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-04-2010 בשעה 10:12.
ישן 11-04-2010, 10:17
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אני לא אחפש לתפוס מקומות המקודשים לעמים אחרים.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=מדינאי]י זה בעצם..."

זה הרי לא במקרה שהערבים "התלבשו" על המקומות המקודשים ליהודים.

מה להם ולקבר רחל? מה להם ולהר הבית?

המקום היחידי שאולי אפשר להתחלק איתם זה מערת המכפלה שהם טוענים על אברהם אבינו שהיה גם אבא שלהם. אבל מהעובדה שמערת המכפלה נקנתה במיוחד עבור שרה אמנו ולא עבור הגר, כבר רואים שזה שייך לעם ישראל, ולא להם. ושם גם קבורים יצחק ויעקוב ולא ישמעאל. והם עצמם יודעים את זה. ומודים לזה.

אבל מערב לביקורים במערת המכפלה, אין להם שום שייכות.

הארץ שלהם זה ערב הסעודית.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 11-04-2010 בשעה 10:31.
ישן 10-04-2010, 06:15
  nvigdora nvigdora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.08
איך אני אוהב את אלה...

שנותנים את הדוגמא שיש לערבים הרבה מדינות בשביל לבסס את זכות קיומנו פה..
אני חושב שבערך בגיל 12 הפסקתי לעלות את זה כטיעון, ובכלל יש מספיק נימוקים לזכותנו פה וזה לא ברשימה בכלל מבחינתי.
המדינות הערביות האחרות לא בידיוק מהססות להסב לחיקם את הפלסטינים. את האמת אם להתבסס על ההיסטוריה של מערכות היחסים בין הפלסטינים למדינות השכנות הערביות אז לפלסטינים יש טיעון דיי חזק למה הם צריכים להקים "מעוז" משלהם.
שפה כמעט זהה ומאפיינים דומים לא פוטרים עם שמרגיש שונה במהותו להקים מדינה בחלק מהשטחים בו הוא מתגורר (ואני בכלל לא רומז על יחסי הגומלין של הפלסטינים עם ישראל - זה נושא אחר).

עכשיו לגביי ברק,
זה כל-כך שקוף שההודעה שלך מופנת נגדו באופן מגמתי. ברק אם להתייחס לאמירה הזאת שלו שציינת, לא אמור בכלל להיות אפילו שר ביטחון כי הוא עלול פתאום לחשוב שהאלימות של הפלסטינים לגטימית! איך הוא יכול לנהל מערכה כך?
אז זהו, שעד היום הוא עשה את זה דיי טוב בתחום שלו, כך שמה פתאום קישרת את האמירה ההזויה הזאת להחלטה הבאה שהוא צריך לעשות (לבחור רמטכ"ל) באותו תחום?!

המגמתיות שקופה פה, ושים לב שגם הוספת מרכאות מעל המילה "מבין" ללבם- כך שבעצם זה אומר הכל....

ישן 15-04-2010, 07:25
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
האמירה במסגרת "דע את האוייב" נכונה מאד, גם אם הצליל צורם

הבעיה של כל העולם "החופשי" נעוצה בכך שהוא מתרגם את היחסיות התרבותית של עמי המזרח בעיניים מערביות.
אובמה מדבר על דמוקרטיות והענקת שוויון הזדמנויות למדינות כמו אפגניסטאן ועיראק שעדיין לא החליטו עם יש צורך להשוות את מעמד הנשים בארצם למעמדן של נשים בתרבויות אחרות.
גם אנחנו חוטאים בחטא זה ומנסים לשוות ליריב שלנו קווי דמיון לתרבות שלנו במקום לחשוב בערבית.

עם כל מה שיש לנו בבטן, אנו רואים כי "מכבה השריפות הלאומי" (הלוא הוא פואד) יודע לדבר את שפתם ובכל פעם שצריך שהאיש ייסע לכבות שריפה, הרי הוא עושה זאת טוב מכולם. הוא מדבר ערבית.

אין זה אומר חו"ח שיש לתת הנחות לטרוריסטים ולדעתי יש רק כיוון אחד לדיאלוג איתם והוא הכיוון למטה.
רק כאשר מבינים שיש תסמינים לתופעה זאת, אפשר יהיה להלחם בה כמו שצריך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר