לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2005, 02:28
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
אין תקווה בעולם רק שתדעו אנשים החיים חרא

אחרי שנתתי לחברה שלי הכל אחרי 5 חודשים של חברות ו 9 חודשים של ידידות הכל נתתי לה כסף הסעתי אותה ממקום למקום נתתי לה אהבה תמכתי בה ברגעים קשים עזרתי לה בהכללל, היא שיקרה לי מאחורי הגב ובגדה בי שאני עבדתי, היא הלכה למסיבות ורקדה עם בנים בזמן שאמרה לי שהיא אצל חברות בבית, ואני עבדתי באותו זמן כמו מניאק.
באותו רגע שסיפרו לי את זה (ולא היא סיפרה לי) חשכו עייני קיבלתי חום הלכתי וביררתי את העניין והיא הודתה בחלק מהדברים וכל שאר הדברים שאמרו לי מתאימים בדיוק למצב אולי קשה לה להודות בהם.
בקיצור גמרתי את הקשר ואני מרגיש מסכן בלי תקווה בעולם שכמה שלא תהיה טוב ואמין ואמיתי תמיד תבוא האחת שתתן לך סכין בגב אין אתם לא יודעים כמה אני התאהבתי בנערה הזאתי היא כבשה אותי היינו כל היום בבית ספר ביחד ואחרי הבית ספר כל הזמן ביחד הכל עשינו ביחד, וככה לפעמים שלא ראיתי אותה היא ניצלה את הזמן לבגוד בי ולשקר אני לא יודע למה היא עשתה את זה ואל תגידו לי ללכת ולדבר איתה היא גמרה אותי ואני לא רואה אותי שוב איתה היא עשתה את זה לכל החברים הקודמים שלה כנראה שככה היא מחפשת אקשן באהבה בינתיים הלב שלי מת והיא נהנת יוצאת למסיבות יש לי עוד שנה לגיוס אני מאמין שאני יעביר אותו בדיכאון ובבאסה במיוחד שאני רואה אותה כל יום איתי בבית ספר (היא בשכבה שלי)
רק שתדעו שאני לא יודע מה צריך חברה בכלל כל הבנות נצלניות יודעות לקחת ואף פעם לא מסתפקות ובסוף הולכות לך .
נשבע לכם שהייתי איתה הכל היה דבש וממש טוב ועכשיו אני מרגיש מזה חרא שאין לי אותה לא יודע מה לעשות מקווה שנתגבר כי לחזור אליה אני לא חוזר היא פגעה באהבה.
כל הבנות שקוראות את זה בבקשה תכניסו את זה ללב תפסיקו להשתעשע על חשבוננו וזה שאתם בחורות ויודעות לנצל חולשות של גברים זה התכונה הכי מגעילה בבחורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר