לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2010, 10:00
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
איגוד הפרסום הבריטי הורה למשרד התיירות להסיר ממודעותיה את הכותל כי "הוא לא בישראל"

הכותל המערבי אינו בישראל. זו השורה התחתונה העולה מנזיפה שהעביר איגוד הפרסום הבריטי למשרד התיירות הישראלי - על כך שבמודעה המעודדת תיירות בישראל הופיעה תמונה של הכותל, שבשוליה נראים גם מסגדי הר הבית. האיגוד קבע כי המודעה חורגת מכללי האמת בפרסום, משום שהיא מפרסמת את ישראל באמצעות צילום של מזרח ירושלים, שאינה חלק ממנה - והורה למשרד התיירות הישראלי לא להשתמש בה יותר. על הדרישה דווח הבוקר (יום ד') ב"אינדפנדנט".

הנזיפה הועברה על ידי הרשות לפיקוח על סטנדרטים בפרסום (ASA) - גוף ציבורי הממומן על ידי איגוד משרדי הפרסום, ולא על ידי הממשלה. לפיכך אין לו סמכות חקיקתית - אך החלטותיו משקפות לרוב את רוח החקיקה בבריטניה. ה-ASA קבע כי המודעה מפרה את כללי האמת בפרסום, והורה למשרד התיירות לחדול מהשימוש בה. "הבהרנו למשרד התיירות הישראלי שנאסר עליו לרמוז בכל דרך שהיא שמקומות הנמצאים בשטחים הכבושים הם חלק ממדינת ישראל", נמסר מה-ASA.

אין זו הפעם הראשונה שמשרד התיירות נתקל בבעיה כזו בבריטניה. לפני קרוב לשנה, בעקבות כ-300 תלונות, בין היתר מצד שגרירות סוריה, הורה ה-ASA למשרד התיירות להסיר פוסטרים מתחנות הרכבת התחתית בלונדון, משום שמפת ישראל שהופיעה עליהם הכלילה את הגדה המערבית ואת רמת הגולן בשטח ישראל. אז הסכימו במשרד התיירות להסיר את המודעה מוקדם מהצפוי, בנימוק ש"איננו רוצים לערבב פוליטיקה ותיירות".

גם הפעם הוחלט ב-ASA על הנזיפה בעקבות תלונה מ"אזרח מודאג", אלא שהפעם מתמקדת התלונה במזרח ירושלים - שבניגוד לגולן ולגדה, הוחל בה החוק הישראלי, זמן קצר לאחר כיבושה ב-1967. עם זאת, הקהיליה הבינלאומית מעולם לא הכירה בסיפוח זה, ובעולם נחשבת מזרח ירושלים לחלק מהגדה המערבית, ולשטח כבוש.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/24012010/2508760/ja_hh.jpg]

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3875725,00.html
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2010, 10:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נו טופ... לפחות לא גירשו את נציג משרד התיירות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "איגוד הפרסום הבריטי הורה למשרד התיירות להסיר ממודעותיה את הכותל כי "הוא לא בישראל""

אגב אם הבריטים אזרחים מודאגים ואוהבים לדקדק בפרטי תמונות, הנה 2 הערות שיעניינו בריטי:

1. התמונה של ת"א ישנה - לא רואים את "מגדל המלך דוד" שליד מלון דן ושהוא גם על שמו של פושע פרוטו ציוני, וגם חונק את "גן לונדון" - עוד משימה ציונית.
2. ממש במרכז התמונה יש מקום המכונה "מייקס פלייס": הוא חשוב מכה סיבות, אבל את הבריטים יעניין אולי משום שפוצץ פעם אחת בידי המרצחים הבריטים הראשונים שפעלו בת"א מאז 1948 ושנכנסו לישראל בחסות אותו "דרכון מכובד" שמדינת ישראל חיללה (אפילו לא מזוייף...).

ישן 14-04-2010, 11:46

האירופים הרוויחו ביושר כל מטר של רגרסיה תרבותית, חברתית ובטחונית!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "זה מזמן כבר לא הבריטים,..."

לא רק שטבחו זה בזה בלי רחמים, ובשני הפעמים משכו בשימלה של אמא אמריקה שתבוא לחלץ אותם, אלא גם חטאו בחטא היוהרה - עלבו באמריקאי שהציל את הישבן שלהם באחד המקרים הבודדים בהיסטוריה של נדיבות אנושית מופלגת (ב 1942 רוזוולט שלח את חייליו קודם להציל את אירופה, ורק אחר כך התפנה לגמור עם יפאן), רדפו את המדינה היהודית המסכנה היחידה שניצולי העם הזה בנו והרוויחו בעבודת כפיים, וגרוע מכל: הפכו לעצלנים ונהנתנים - בדיוק מה שעלילו על היהודים מאות שנים. את עשרות מליוני המהגרים הם הביאו מרצונם החופשי כדי שיעבדו במה שהם עצמם לא היו מעוניינים לעבוד. בעוד מחצית אפריקה משועבדת לכלכלה האירופית (כל מי שהיה באפריקה מכיר את ה"בארונים" הכלכליים האירופים שמנהלים את היבשת), המחצית השניה עקרה לאירופה כפועלים שחורים.

האירופים חיסלו במו ידיהם את כל מה שהיה טוב באירופה, ובכך פינו את הדרך לכל מה שרע.

ישן 14-04-2010, 14:27

מה שמזכיר לי בדיחה שמסתובבת באנגליה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "השפה היא אנגלית אבל הקול הוא..."

קצין מילואים בריטי קורה יום אחד בבצרה נער עיראקי שמפליא בשליטה בכדורגל. הוא בוחן אותו ומגלה שמדובר על מראדונה חדש. אחרי הרבה הליכים וטפסים הוא מצליח להחתים את הנער על חוזה בלעדי וכסוכנו מחתים אותו על 10 שנים כחלוץ בצ'לסי.

מגיע המשחק הראשון, והעיראקי שלנו על הספסל, כאשר בדקה השישים צ'לסי כבר בפיגור של 0-4. המאמן מחליט שאין לו מה להפסיד ומכניס את הנער למגרש, למרות חוסר נסיונו. 90 דקות אחרי תחילת המשחק נשמעת השריקה וצ'לסי מביסה את יריבתה 5-4, כל חמשת השערים מרגלו של העיראקי.

מלא התרגשות הנער מתקשר לאמו כבר מהטלפון בחדר ההלבשה:

"אמא אל תשאלי איזה יום היה לי היום! הוא אומר "הקבוצה פיגרה ב-4 שערים, ובתוך שלושים דקות משחק הפכתי את המצב והבקעתי חמישה שערים! הקהל, העיתונות, המאמן ואפילו הקהל של היריבה, כולם הריעו מהשתאות. אומרים שאני עילוי ושיש לי עתיד בטוח, אמא אני חושב שעשיתי את זה!" הוא אומר. ואז שואל את אמו "אמא, איך היה היום שלך?"

"ובכן בני" היא אומרת "זה היה היום שלנו: אבא שלך חטף יריה ברגל כשהלך לקנות חלב, אחיך הצטרף לכנופיה של אל קעידה ואין לי מושג מה הוא מתכנן, ואני ואחותך חטפנו מכות רצח מחבורה של מוסלמים מטורפים רק בגלל שהשרוולים שלנו לא היו ארוכים רק בגלל שהשרוולים שלנו לא היו ארוכים מספיק! אז זהו, זה היה היום שלנו, וכל זה כשאתה עשית חיים במגרש בצ'לסי!".

חנוק מדמעות הנער השיב לשפורפרת "אמא, אני לא יודע מה להגיד, אני ממש מצטער על מה שקרה לכם"

"מצטער?!" צעקה עליו אמא שלו "בגלל מטומטם כמוך עברנו לגור בלונדון מלכתחילה!!!"

ישן 14-04-2010, 13:38
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
אחח הבריטים הבריטים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "איגוד הפרסום הבריטי הורה למשרד התיירות להסיר ממודעותיה את הכותל כי "הוא לא בישראל""

בדיוק ראיתי לפני כמה ימים או יותר בערוץ ההיסטוריה כחלק מרצועת השידור "כחול לבן" תוכנית שנקראת "טרור בשחקים",
התוכנית עסקה בלילה חאלד וחבורתה העליזה בעת חטיפות המטוסים ההם בשנות ה 70,
היה מדהים לראות איך הציגו את המחבלים של אז, בזמן שהם עושים גלגלונים
כשברקע היתה מוסיקת נשמה של ג'יימס בראון, כמין השוואה כזו ללוחמי החופש והפנתרים השחורים (האמריקאים).

בערך באותה נקודה הפסקתי לראות, כי הבנתי שאני רואה סרטון תעמולה
ולא תוכנית היסטוריה מאוזנת (במיוחד עם כל ראיונות הצבע עם "לוחמי החופש" במיל')

אז כנראה שהבריטים יישארו בריטים.... ובמטוסים שלהם ימשיכו להכריז לנוסעים "ברוכים הבאים לפאלסטאיין",
האם צריך לפרסם שם אחרי דהלגיטימציה שכזו על ריבונותנו, אני אומר שלא,
אבל אני בטוח שהלקקנות הגלותית תעשה את שלה, והקמפיין ישונה בהתאם להוראות בקול ענות חלושה. חבל.
ישן 14-04-2010, 14:10
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אתה מתכוון לבריטיש מידלנד"

זו (הייתה) חצי אמת (וחצי אמת היא שקר שלם).
ציטוט:
בשיחה עם Bizportal אמרה חגית מנדס, מנהלת השיווק של חברת BMI, סימון ישראל במפה לא הורד אלא כך נקנו המטוסים, עם כניסתם של שני המטוסים החדשים לפעילות, ניתנה הוראה מיידית, עוד לפני הפרסום שדווח הבוקר, להוסיף את ציון ישראל במפה".

עם זאת מציינת מנדס, "לא ניתן היה לעשות כן מסיבות של לוגיסטיקה מול היצרן של התוכנה, ניתנה הוראה חלופית להימנע מהפעלת שני מהטוסים המדוברים בקו לתל אביב. ואכן כך בוצע. לצערנו, מתוך אילוצים תפעוליים, היו מספר טיסות מועט במהלך החודש האחרון שבלית ברירה בוצעו עלי ידי המטוסים הללו. השינוי במפות יבוצע בשני המטוסים, ללא קשר ליעד אליו הם טסים".

לדבריה, "הסיפור הוצא מפרופורציות. ל-BMI אין אג'נדה פוליטית אלא היא חברה מסחרית לכל דבר. במידה והיינו מעוניינים לא להרגיז מדינות שכנות, לא היתה החברה משקיעה בקו ת"א - לונדון ולא היינו מכריזים כי זהו היעד אסטרטגי של החברה".

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=469678
http://pr.bizportal.co.il/biznews02.shtml?mid=200235

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר