לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2010, 12:05
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
צור ברוכים השבים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי WLTGS שמתחילה ב "הם עבדו יפה אבל לדעתי לחגורה..."

קודם כל בתור זה שפתח את האשכול לי אין בעיה להחזיר את הדרגות שלי וגם לזרוק אותם לפח כמו שהייתי מוכן לזרוק את דרגות הקצונה במילואים אל עבר מר אומרט וחלוץ אחרי המלחמה כאקט מחאה וביטוי לחוסר אמון משווע.
בשיטות שאני עוסק בהן אין חגוורות ואם אתה תוהה אז הן אינוסנטו קאלי וקונטאו פיליפיני תחת סיפו ריק הרננדז ושיטה שילובית תחת שרביטו של סיפו ג'וזף סימונט שנקראת ki fighting concepts.
אנחנו לא מתיימרים להיות אנשי בודו אלא כאנשים רגילים לא נשגבים ומאוד דעתנים וביקורתיים וההדגמה שאותה עשו הילדים היא הדגמת ביזיון תרתי משמע שעושה עוול לקראטה ולאנשים שמתיימרים להיות חגורות שחורות ואם הייתי המורה או ראש האירגון שלהם הייתי מדיח אותם לחגורה לבנה ולא נותן להם להציג את ההדגמה הזו כי היא נוראית ומראה גם על רמה של אנשים ברמת חגורה צהובה מקסימום.
ילדים בגיל הזה לא צריכים ולא זכאים לקבל חגורה שחורה ובמיוחד לא לפי הרמה שלה.
יש הדגמות הרבה יותר טובות לאיך נראה קראטה טוב כמו שמחתי לראות את סירטוניו של שי חיי ושל טאירה מאסאזי סנסאיי מהגוג'וריו ופאטריק מקארתי חוקר הקראטה המפורסם.

נערך לאחרונה ע"י ekelizek בתאריך 15-04-2010 בשעה 12:31.
חזרה לפורום
ישן 15-04-2010, 16:46
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "למה למען השם בוחרים ללמד ככה קראטה"

האימון הזה הוא וההדגמה הזו היא באירוע פורים שמיועד לילדים וילדים רואים את זה. אין הכוונה לזלזל בהם אבל הרעיון הוא להראות להם שהם גם יכולים ובגלל זה אתם רואים את הילד הקטן ביותר פיזית באמצע שמגן על עצמו.
האם אפשר היה לעשות את זה יותר טוב? כן, תמיד אפשר, אבל בתור מוקד משיכה בבמה מול ילדים זה בהחלט לא רע.
יש כמובן סרטונים של מבוגרים שמדגימים טוב ויפה. לסנסאי שהוביל את ההדגמה יש בן שהוא חגורה שחורה דאן 3 והוא בחצי השני של שנות ה-20 וביחד עם שלושה חברים הם עושים הדגמה מטורפת של פירוש קאטה וזה נראה מדהים. אבל ילד שרוצה לבחור חוג מתחבר יותר כשהוא רואה ילדים עושים את זה.
הקנפו הוא ה"אבא" של הקרטה, אבל זוהי אומנות שונה לחלוטין. אתם מסוגלים לדמיין ילד מבצע חצי ממה שרואים שם? גם אני לא. אגב, הילד באמצע כבר לא כזה קטן היום הייתי נזהר ממנו - הגוף השלים את הידע, וזה קורה הרבה אצל ילדים.
אז צא ולמד, ראה וחשוב. אפשר לקטול מאוד בקלות כל דבר, השאלה היא איך מנסים להבין כל דבר - וזה התמצית של אמנויות לחימה.
חזרה לפורום
ישן 17-04-2010, 00:41
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
הבעיה היא האנומליה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי karateka שמתחילה ב "כמה דברים"

ילדים רואים דברים ומושפעים ממה שהם רואים.
הוא תופסים את הקראטה כאומנות לחימה מאוד איכותית כי זה הדבר היחיד שהם מכירים וכי זה הדבר הנפוץ ביותר.
אותם ילדים שרואים את ההדגמות האלא לא יכולים לאבחן ולסנן נכון את מה שהם רואים.
ברגע שהם יגיעו לאימונים המשבר שהם יחוו כשהמציאות תגיע לא תיהיה נעימה והם יתפסו את הקראטה באופן הקיצוני והמזלזל וגם מאוד לא יהוו את המורים שלימדו אותם תכנים לא פרקטים ומרחו אותם בקאטות במקום להפוך אותם לברוס לי החדש כי זה מה שהם ראו בסרטים והדגמות.
הבעיה הגדולה של הקראטה הוא חוסר היכולת שלו להחזיר לוחמה גם שיווקית ולוגית אל מול חיצי הביקורת שמופנים כלפיו כי עומדים מולו אנשים עם קבלות.
ואתה כמו קראטסטים רבים בא ואומר יש הרבה הדגמות טובות של אנשי קראטה מבוגרים בכירים שיש להם תכנים לוגים רק שהחיסרון הבעייתי שמשתקף הוא שלא מוצאים את אותם אנשים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:30

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר