לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2010, 18:23
  helpya20 helpya20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.10
כמה שאלות על צווי הצבה..ומז"י

אהלן כולם.
לא מזמן הייתי במסלול קרבי שמה סיימתי טירונות אימון מתקדם והוכשרתי רובאי 07
נפלטתי למז"י מסיבות כאלו ואחרות. במז"י קיבלתי שיבוץ לאחת הסיירות ושם רצו לשבץ אותי
במודיעין היחידה או בקשר
אך לאחר שיחה עם מפקד אותה יחידה דברים השתנו כי רציתי להיות לוחם..בכל אופן
אני נפלט כרגע שוב למז"י לאחר שהייתי עציץ חודש וחצי באותה יחידה בגלל שהיייתי צריך להיכנס למסלול כלשהו שהיה צריך להיפתח..אבל לא נכנס לזה)!
שאלות:
1)בפעם הראשונה שנפלטתי למז"י זה היה מהבא"ח בדיוק לאחר האימון המתקדם , נאמר לי מראש שאם אסרב לקבל כל תפקיד שיוצע לי במז"י פשוט אחזור אל הבא"ח לתפקידי חימוש..מטבח וכו'
-
2)עכשיו שפלטו אותי בשנית למז"י שאלתי בשלישות אותה היחידה אם אסרב לקבל תפקיד במז"י אחזור ליחידה? הם אמרו לי שלא! (הפק"ר והשלישה שניהם אמרו לי שלא..ומז"י ישברו איתי את הראש כבר)
-
3)כשאגיע למז"י ארצה לבקש גיבוש לס.מטכ"ל! עד כמה הדבר בר ביצוע? (פרופיל 97 קב"א 51)
מה יקרה אם אהיה סרבן במז"י ? (חס ושלום אני לא מנסה למצוא פתרונות או תשובות לכך ..מנהל אנא לא לנעול)
חשוב לי להדגיש שקיבלתי חוות דעת מצויינת ממפקד היחידה שהבנתי שהוא רשם שאני בעל מוטיבציה ורצון לשרת כלוחם
*יצאתי למז"י לפני העלייה לגדוד אם זה מעניין מישהו ...בגלל בעיות משמעת (כי רציתי גיבוש מטכ"ל והזדמנויות לגיבושים שונים...בשיחות שלי עם הקצין מיון בפעם הראשונה הוא ראה שלא יושב מולו באמת מישהו בעייתי ושלח אותי ליחידה איכותית. מה שאני חושב שנותן לי פלוס וטען שאינו יכול להביא לי גיבוש)
אך אני רוצה לדעת אך להתמודד עם הקצין מיון במז"י בפעם השנייה?
אני רובאי 07 קב"א 51 פרופיל 97...ומוטיבציה בשמיים! בכל השיחות שלי הדגשתי את רצוני לשרת כלוחם אך הבעתי רצון עז לקבל גיבוש לסיירת מטכ"ל..האם הדבר אפשרי בלי הגשת טופס 55? כי כרגע אני לא מסופח לאף יחידה..יש למישהו מושג מה יהיו האפשרויות שלי הפעם במז"י?

נערך לאחרונה ע"י helpya20 בתאריך 15-04-2010 בשעה 18:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר