לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2010, 18:27
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.10
כמה שאלות לגבי מערכת הנשק "חץ"

אני לוחם בפטריוט ושוקל לעבור ל"חץ" אבל אני בקושי יודע פרטים על זה ואני גם לא מכיר אנשים שמשרתים שם, ככה שחשבתי שאולי פה יש אנשים ששרתים בחץ ויוכלו לעזור לי.

השאלות הבאות מופנות אך ורק למי שמשרת בחץ.
(ד"א, הרצתי חיפוש על זה גם בגוגל וגם בפורום ובדקתי הרבה אשכולים אז תחסכו ממני את התגובות "תריץ חיפוש" וכאלה..)

השאלות:
1. משרתים בחץ גם אזרחים או רק חיילים? ואם גם אזרחים אז מאיפה אותם אזרחים הגיעו לחץ?
2. החיילים שמשרתים בחץ הגיעו רק מנ"מ או שגם ממקומות אחרים בצבא?
3. מישהו אמר שאם אתה מגיע לחץ, אתה לא יכול לצאת לקצונה. זה נכון?
4. מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי מה הם בוחרים את האנשים שמגיעים לשם?
5. יש 2 סוללות חץ או 3?
6. לסוללות חץ יש ייעוד שונה אחת מהשנייה או שיש להן אותו ייעוד והן פשוט מגבות אחת את השנייה?
7. מה עדיף- הסוללת חץ שבמרכז או זאת שבצפון?
8.אני אוכל לבחור או לפחות לבקש להיות בסוללת חץ שבמרכז?
9. זה נכון שהרוב בחץ הם קצינים\מפקדים ויש קצת מאוד חפשי"ם?

ועוד כמה שאלות שאני מבקש שתענו עליהן לגבי כל אחת מסוללת החץ: (כדי לחסוך במילים, נקרא לסוללת חץ שבמרכז 1 ולזאת שבצפון 2)
10. איך התנאים בכל אחת מהן? (בעיקר מבחינת אוכל ומגורים..)
11. יש שם גם בנות? ואם כן אז בנות בנות או לא-חמות ? חחח
12. עושים משהו ביום יום או שכל הזמן מתחפשנים? המפקדת שלי בטירונות אמרה לי שמתחפשנים ויכול להיות שחצי שנה אני לא אעשה כלום ..
13. לו"ז כמו בסוללת פטריוט?
14. מקבלים נשק קצר ?
15. איך היציאות?
16. איך הסגל הפיקודי (המפקדים,הקצינים וכו'..) ?

סליחה על החפירה אבל אני מאמין שזה יעזור להרבה אנשים פה ששואלים בדיוק את אותן שאלות ולא קיבלו תשובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2010, 21:02
צלמית המשתמש של סנאי
  משתמש זכר סנאי סנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "כמה שאלות לגבי מערכת הנשק "חץ""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jc1010
אני לוחם בפטריוט ושוקל לעבור ל"חץ" אבל אני בקושי יודע פרטים על זה ואני גם לא מכיר אנשים שמשרתים שם, ככה שחשבתי שאולי פה יש אנשים ששרתים בחץ ויוכלו לעזור לי.

השאלות הבאות מופנות אך ורק למי שמשרת בחץ.
(ד"א, הרצתי חיפוש על זה גם בגוגל וגם בפורום ובדקתי הרבה אשכולים אז תחסכו ממני את התגובות "תריץ חיפוש" וכאלה..)

השאלות:
1. משרתים בחץ גם אזרחים או רק חיילים? ואם גם אזרחים אז מאיפה אותם אזרחים הגיעו לחץ? רק חיילים
2. החיילים שמשרתים בחץ הגיעו רק מנ"מ או שגם ממקומות אחרים בצבא? הלוחמים רק מנ"מ
3. מישהו אמר שאם אתה מגיע לחץ, אתה לא יכול לצאת לקצונה. זה נכון? לא נכון
4. מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי מה הם בוחרים את האנשים שמגיעים לשם? יש מיונים
5. יש 2 סוללות חץ או 3? עין שמר ופלמחים
6. לסוללות חץ יש ייעוד שונה אחת מהשנייה או שיש להן אותו ייעוד והן פשוט מגבות אחת את השנייה? לא רלוונטי
7. מה עדיף- הסוללת חץ שבמרכז או זאת שבצפון? גם לא רלוונטי, תלוי בבן אדם
8.אני אוכל לבחור או לפחות לבקש להיות בסוללת חץ שבמרכז? תמיד אפשר לבקש, לא תמיד יתחשבו
9. זה נכון שהרוב בחץ הם קצינים\מפקדים ויש קצת מאוד חפשי"ם? לא.

ועוד כמה שאלות שאני מבקש שתענו עליהן לגבי כל אחת מסוללת החץ: (כדי לחסוך במילים, נקרא לסוללת חץ שבמרכז 1 ולזאת שבצפון 2)
10. איך התנאים בכל אחת מהן? (בעיקר מבחינת אוכל ומגורים..) אחת בבסיס גדול השניה בבסיס קטן כל השאר תלוי בבן אדם.
11. יש שם גם בנות? ואם כן אז בנות בנות או לא-חמות ? חחח יש.
12. עושים משהו ביום יום או שכל הזמן מתחפשנים? המפקדת שלי בטירונות אמרה לי שמתחפשנים ויכול להיות שחצי שנה אני לא אעשה כלום .. אם אתה מחפש להתחפשן אל תבוא
13. לו"ז כמו בסוללת פטריוט? לא מכיר
14. מקבלים נשק קצר ? כן
15. איך היציאות? תלוי
16. איך הסגל הפיקודי (המפקדים,הקצינים וכו'..) ? יש ויש

סליחה על החפירה אבל אני מאמין שזה יעזור להרבה אנשים פה ששואלים בדיוק את אותן שאלות ולא קיבלו תשובות.

אה וכן, שירתתי שם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.quotez.org/quotez3.gif]

תואר בהנדסה זה כמו כוכבת פורנו. בסוף יש כסף טוב אבל בדרך עושים אותך מאחורה...

ישן 15-04-2010, 22:41
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי סנאי שמתחילה ב "[QUOTE=jc1010]אני לוחם..."

4. מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי מה הם בוחרים את האנשים שמגיעים לשם? יש מיונים כל אחד שמבקש מקבל מיונים? ומה יש במיונים האלה? רק מבחנים?
7. מה עדיף- הסוללת חץ שבמרכז או זאת שבצפון? גם לא רלוונטי, תלוי בבן אדם אבל מה ההבדל בין 2 הסוללות? (מכל הבחינות..)
8.אני אוכל לבחור או לפחות לבקש להיות בסוללת חץ שבמרכז? תמיד אפשר לבקש, לא תמיד יתחשבו אבל יש טופס כזה שממלאים של העדפת סוללה כמו שעושים בפטריוט?

10. איך התנאים בכל אחת מהן? (בעיקר מבחינת אוכל ומגורים..) אחת בבסיס גדול השניה בבסיס קטן כל השאר תלוי בבן אדם. איך התנאים קשורים לבן אדם? שאלתי איך התנאים, לא אם זה בבסיס גדול..
12. עושים משהו ביום יום או שכל הזמן מתחפשנים? המפקדת שלי בטירונות אמרה לי שמתחפשנים ויכול להיות שחצי שנה אני לא אעשה כלום .. אם אתה מחפש להתחפשן אל תבוא לא הבנת אותי נכון.. שאלתי את זה כי זה מה שהפריע לי בחץ-העובדה שזה יותר מדי חפשנות. קיצר זה נכון מה שהיא אמרה או שיש משמרות ,תקנים ,לו"ז וכל זה כמו בכל סוללה?
13. לו"ז כמו בסוללת פטריוט? לא מכיר אז מה עושים ביום-יום בסוללת חץ?
15. איך היציאות? תלוי במה זה תלוי? ומה היציאות בד"כ ?

תודה על התשובות.
ישן 16-04-2010, 00:09
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "4. מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jc1010
4. מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי מה הם בוחרים את האנשים שמגיעים לשם? יש מיונים כל אחד שמבקש מקבל מיונים? ומה יש במיונים האלה? רק מבחנים? - מי שבוחרים מראש. בכל מקרה לא מזיק גם לבקש לצאת למיונים. מה יש שם ? תלך תראה, כל מיני מבחני אישיות שיגרתיים וגם ראיון אישי.
7. מה עדיף- הסוללת חץ שבמרכז או זאת שבצפון? גם לא רלוונטי, תלוי בבן אדם אבל מה ההבדל בין 2 הסוללות? (מכל הבחינות..) - יש הרבה הבדלים, כמו שענו לך, תלוי אך ורק באופי שלך, אם תגיע אתה כבר תדע לבד היכן עדיף לך להיות.
8.אני אוכל לבחור או לפחות לבקש להיות בסוללת חץ שבמרכז? תמיד אפשר לבקש, לא תמיד יתחשבו אבל יש טופס כזה שממלאים של העדפת סוללה כמו שעושים בפטריוט? - כחייל בצבא אתה יודע שבד"כ מה שהצבא רוצה קובע ולא העדפה שלך. בכל אופן בפועל גם אם הגעת למקום מסויים ואתה לא מרוצה בו תמיד תוכל לעבור למקום אחר(הכוונה היא בין הסוללות).

10. איך התנאים בכל אחת מהן? (בעיקר מבחינת אוכל ומגורים..) אחת בבסיס גדול השניה בבסיס קטן כל השאר תלוי בבן אדם. איך התנאים קשורים לבן אדם? שאלתי איך התנאים, לא אם זה בבסיס גדול..
12. עושים משהו ביום יום או שכל הזמן מתחפשנים? המפקדת שלי בטירונות אמרה לי שמתחפשנים ויכול להיות שחצי שנה אני לא אעשה כלום .. אם אתה מחפש להתחפשן אל תבוא לא הבנת אותי נכון.. שאלתי את זה כי זה מה שהפריע לי בחץ-העובדה שזה יותר מדי חפשנות. קיצר זה נכון מה שהיא אמרה או שיש משמרות ,תקנים ,לו"ז וכל זה כמו בכל סוללה? - זה צבא, לוחם חץ הוא לוחם לכל דבר ועניין. מה חשבת שבאים להיות בבית ?
13. לו"ז כמו בסוללת פטריוט? לא מכיר אז מה עושים ביום-יום בסוללת חץ? - מה שצריך לעשות, תגיע תראה.
15. איך היציאות? תלוי במה זה תלוי? ומה היציאות בד"כ ? - תחשוב לבד במה זה תלוי, לא לכל דבר יש תשובה ולא את כל התשובות ניתן לכתוב. אבל לגופו של עניין אין בד"כ בזה, כל לוחם ב3 שנים האחרונות (אם לא יותר) חווה את כל סוגי היציאות (מחמשושים ועד ל28 ...)

תודה על התשובות.

ישן 16-04-2010, 00:21
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "[QUOTE=jc1010]4. מה הדרישות..."

מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי מה הם בוחרים את האנשים שמגיעים לשם? יש מיונים כל אחד שמבקש מקבל מיונים? ומה יש במיונים האלה? רק מבחנים? - מי שבוחרים מראש. בכל מקרה לא מזיק גם לבקש לצאת למיונים. מה יש שם ? תלך תראה, כל מיני מבחני אישיות שיגרתיים וגם ראיון אישי.
אבל עדיין לא הבנתי מה הקריטריונים שלפיהם הם בוחרים את האנשים ..?
7. מה עדיף- הסוללת חץ שבמרכז או זאת שבצפון? גם לא רלוונטי, תלוי בבן אדם אבל מה ההבדל בין 2 הסוללות? (מכל הבחינות..) - יש הרבה הבדלים, כמו שענו לך, תלוי אך ורק באופי שלך, אם תגיע אתה כבר תדע לבד היכן עדיף לך להיות.
בוא נשאל את זה ככה- איזה סוללה יותר מבצעית? ובאיזה סוללה יש יותר ת"ש?
8.אני אוכל לבחור או לפחות לבקש להיות בסוללת חץ שבמרכז? תמיד אפשר לבקש, לא תמיד יתחשבו אבל יש טופס כזה שממלאים של העדפת סוללה כמו שעושים בפטריוט? - כחייל בצבא אתה יודע שבד"כ מה שהצבא רוצה קובע ולא העדפה שלך. בכל אופן בפועל גם אם הגעת למקום מסויים ואתה לא מרוצה בו תמיד תוכל לעבור למקום אחר(הכוונה היא בין הסוללות).
אבל יש טופס כזה?
וד"א, בפטריוט כשמיינו אותנו לסוללות, אמרו לנו (וגם שמענו מאחרים) שאין אפשרות לעבור בין סוללות..אז בחץ זה לא ככה?

15. איך היציאות? תלוי במה זה תלוי? ומה היציאות בד"כ ? - תחשוב לבד במה זה תלוי, לא לכל דבר יש תשובה ולא את כל התשובות ניתן לכתוב. אבל לגופו של עניין אין בד"כ בזה, כל לוחם ב3 שנים האחרונות (אם לא יותר) חווה את כל סוגי היציאות (מחמשושים ועד ל28 ...)
דווקא בפטריוט יש בד"כ.. היציאות הם רוב הגדול של השירות 11/3 ולפעמים תקופה קצרה של חמשושים.. אז מה רוב הזמן היציאות בחץ?

ישן 16-04-2010, 06:30

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jc1010
מה הדרישות לקבלה לחץ? לפי מה הם בוחרים את האנשים שמגיעים לשם? יש מיונים כל אחד שמבקש מקבל מיונים? ומה יש במיונים האלה? רק מבחנים? - מי שבוחרים מראש. בכל מקרה לא מזיק גם לבקש לצאת למיונים. מה יש שם ? תלך תראה, כל מיני מבחני אישיות שיגרתיים וגם ראיון אישי.
אבל עדיין לא הבנתי מה הקריטריונים שלפיהם הם בוחרים את האנשים ..?
אין קריטריונים קבועים, אם הגעת למיונים סימן שמבחינת "נתונים יבשים" אתה יכול לשרת, עכשיו כשתגיע אתה נבחן בשטח מבחינת האופי שלך והיכולות הגלויות שלך, בשל כך אתה בסופו של יום עובר ראיון אישי שלאחריו מחליטים האם התקבלת או לא. בכל אופן אין קריטריונים ברורים, אם תתאים תגיע.
בוא נשאל את זה ככה- איזה סוללה יותר מבצעית? ובאיזה סוללה יש יותר ת"ש?
אין דבר כזה. שניהם יותר מבצעיות ושניהם יותר ת"ש. אם ת"ש אתה מחפש עדיף שכלל לא תגיע לחץ, לא בשביל זה היחידה קיימת ולא זה מה שעושים שם.
אבל יש טופס כזה?
וד"א, בפטריוט כשמיינו אותנו לסוללות, אמרו לנו (וגם שמענו מאחרים) שאין אפשרות לעבור בין סוללות..אז בחץ זה לא ככה?

דווקא בפטריוט יש בד"כ.. היציאות הם רוב הגדול של השירות 11/3 ולפעמים תקופה קצרה של חמשושים.. אז מה רוב הזמן היציאות בחץ?
אני חושב שהתשובה הייתה ברורה, אין דבר כזה, אין רוב, הכל יכול להיות, זה תלוי בהמון גורמים מצטברים שלא כאן המקום לדון בהם.

ישן 16-04-2010, 14:46
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "[QUOTE=jc1010]מה הדרישות..."

אני לא מבין למה אתה מתחמק מלתת תשובות ברורות. עובדה שעל כל השאלות ששאלתי פה אני יכול לתת תשובות ברורות לגבי פטריוט . אני לא מחפש רק ת"ש אבל זה גם חשוב לי,אז למה לא לענות על זה? הרי אתה בטוח יודע באיזה סוללה יש תנאים טובים יותר,אז למה לא להגיד?
וחשוב לי שהסוללה תהיה מבצעית ולכן שאלתי את זה. אני לא סתם שאלתי את זה. שאלתי כי שמעתי שהסוללה בפלמחים יותר מבצעית ובחירום משתמשים בה.
אני לא מתכוון להעליב חס וחלילה, פשוט אני מנסה לקבל תשובות ברורות (ואם יש תשובות ברורות לגבי פטריוט אז אני מאמין שגם לגבי החץ). כנ"ל לגבי היציאות.
ומה הם ה"נתונים היבשים" שדרוש בשביל לקבל מיונים לחץ?
מצטער אם אני מציק או חופר.
ישן 16-04-2010, 17:16

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "אני לא מבין למה אתה מתחמק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jc1010
אני לא מבין למה אתה מתחמק מלתת תשובות ברורות. עובדה שעל כל השאלות ששאלתי פה אני יכול לתת תשובות ברורות לגבי פטריוט . אני לא מחפש רק ת"ש אבל זה גם חשוב לי,אז למה לא לענות על זה? הרי אתה בטוח יודע באיזה סוללה יש תנאים טובים יותר,אז למה לא להגיד?
וחשוב לי שהסוללה תהיה מבצעית ולכן שאלתי את זה. אני לא סתם שאלתי את זה. שאלתי כי שמעתי שהסוללה בפלמחים יותר מבצעית ובחירום משתמשים בה.
אני לא מתכוון להעליב חס וחלילה, פשוט אני מנסה לקבל תשובות ברורות (ואם יש תשובות ברורות לגבי פטריוט אז אני מאמין שגם לגבי החץ). כנ"ל לגבי היציאות.
ומה הם ה"נתונים היבשים" שדרוש בשביל לקבל מיונים לחץ?
מצטער אם אני מציק או חופר.

לא מתחמק פשוט אין תשובה חד משמעית.

ושוב, יש מה שנקרא בטחון שדה, אולי אתה רוצה להיות כמו ענת קם אבל אני אינני מתכוון לשנות ממנהגי ולכן אני ממעט בפרטים שאני נותן ומשתדל לא לדבר על הרבה דברים שאני יודע, ובכלל לא אומר שאני יודע אותם, כך עדיף לדעתי.

חלק מהדברים שאתה אומר הם שטויות גמורות ולחלק האחר עדיף שאני לא אגיב.

אין סוללה מבצעית יותר כיוון ששניהם מבצעיות באותה מידה - מעבר אני לא מתכוון לפרט, כשתגיע אם תגיע ליחידה תדע יותר.

בקשר ליציאות עניתי פעמיים, נראה לי שהייתי ברור. שוב אין תשובה אחת, כעקרון היציאות לא יותר גרועות מחצאים לטעמי הת"ש שלך אבל מסיבות כאלה ואחרות (מבצעיות ולא רק) המצב יכול להיות גרוע יותר (ויש מספיק שסגרו 21 וגם 28) ויכול להיות גם טוב הרבה יותר (7 חמשושים רצוף ויותר מזה) הכל תלוי בהמון גורמים כמו באיזה סוללה תוצב מה יהיה התפקיד שלך מי יהיה המפקד שלך ומה יהיה המצב מסביב כמו גם פשוט מה יהיה המזל שלך.
לידיעתך ישנם אנשים שהיו טירונים כשהתחילה האינטיפדה, את הבית הם לא ראו הרבה, לעומתם טירונים בשנים אחרות יצאו הרבה יותר טוב.
בכל אופן לוחם הוא לוחם לטוב ולרע ולפעמים זה גם לרע, אבל רק בשביל זה אנחנו פה.

הנתונים היבשים אינם לפרסום. נקודה.

ישן 17-04-2010, 20:50

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "סבבה אני מסכים עם כל הדברים..."

תגיד שאוכל זאת הבעיה שלך.

בבסיס פלמחים האוכל הוא נע בין גרוע מאוד במרבית הימים לגרוע בימים הטובים.

באם יש לך עודף כסף תוכל תמיד לאכול בצהריים באגט בשקם האיכותי או טוסט או כל מה שבא לך ... יש הכל וגם די טעים.

בסוללה השניה האוכל הוא מצויין בימים הגרועים ויותר מדי טעים בימים הטובים ככה שאתה עלול לאכול יותר מדי מרוב שהוא מעולה. - במידה ותגיע לשם לעולם לא תיהיה לך בעיה של אוכל.

מגורים - פלמחים סבירים +/- תלוי איפה אתה ממוקם.
בסוללה השניה יש מבנה מגורים חדש מאובזר ומשכולל מהאיכותיים ביותר שיש לצבא להציע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר