לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2010, 20:14
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כי מטרתו לעורר מהומה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lordgod שמתחילה ב "למה אתה אומר "כל הכבוד" לדפוקים האלה ?"

הבחור נרשם ב 18/6/2007

ב 19/11/2010 החליט שהניק הדומם בו נרשם שנתיים ומחצה קודם לכן - הוא הדרך הטובה ביותר לשאלת שאלות קיטבג טכניות לפי הסדר הבא: קודם 'חסימת גלישה באמצעות ראוטר וחסימת אימיול' , אח"כ 'רכישת מסך 19-20" ואח"כ... רכישת מחשב נייד. [כלומר קודם הוא גלש, אחר כך קנה מסך ובסוף הגיע למסקנה שאי אפשר להסתובב עם 20' ברחובות וחיפש נייד...]

ב3/10 פצח לפתע במחול בקצב מסחרר ומרענן תוך פיזור תובנות עמוקות אשר המשמעות הסבירה ביותר שלה היא כי: "חה"כ יואל חסון שוב שכח לקשור את טרול המחמד שלו ובהלה פרצה בקרב עוברים ושבים"

ועוד שאל את השאלה הצינית: "משלמים לכם בכדי לכתוב..?"

מטרדי רשת חכמים לא באמת מצפים שאנשים יאמינו כי מי ששכח תוך שנה את צבר מעשי התועבה של השמאל הקיצון יצליח לזכור את סיסמת הכניסה לאתר במשך שנתיים וחצי??

______
לעצם הענין - המעשה בוצע בידי קבוצה מסויימת המטילה אימה על חרדי בני ברק אפילו יותר מאשר האימה שמטילים הרדיקלים המתועבים או מושחתי קדימה על החילוני הממוצע...
ליחס לתושבי בני ברק את ההפגנות הללו זה בערך כמו ליחס לתושבי תל אביב את מעשיהם של מפגיני בילעין או של BombRider למינהם...

תפתח מייל חדש ותחליף ניק, נודניק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-04-2010, 00:34
  BombRider BombRider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Lordgod שמתחילה ב "הם לא צריכים להראות את מה שהם..."

למה לסלק אותם..? כי חלקם מקבלים קצבאות?! תאשים את ניהולה הכושל של המדינה שמחלקת קצבאות כמו סוכריות, כל אחד שהיה מוצע לו כסף היה לוקח מבלי לחשוב פעמיים. לסלק אותם כי הם לא מתגייסים? אני התגייסתי ועוד רבים כמוני, ומה יצא מזה?! 3 שנים לשבת רגל על רגל ואני בכלל לא רוצה לחשוב כמה זה עלה למדינה, ובשביל מה?! בשביל להגיד שעשיתי שירות צבאי מלא?! לפחות היו איתי חבר'ה שהיו מספיק חכמים בשביל לפרוש באמצע על סעיף נפשי. במקום לסלק צריך לקחת מהם דוגמה; לרוב הם מציגים עמדה אחידה, תומכים ועוזרים אחד לשני, לא כמו אצלנו שכל אחד סגור בווילה שלו עם הבריכה וה3 מרצדסים בחניה וכל היום מתעסק במי לשחד כדי לזכות במכרז הבא או איך לעבור את ביקורת המס הבאה מרוב המיסים שנעלמו להם.
ישן 21-04-2010, 04:42
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי BombRider שמתחילה ב "למה לסלק אותם..? כי חלקם..."

משתתפת בצערך ששלוש שנים ישבת רגל כל רגל,
כמה עלית למדינה וכמה שעלית להוריך לפני כן - באמת עצוב שזה מה שיש לך לתת.
אפילו לא היית מספיק חכם לפרוש על סעיף נפשי כמו החברה שהיו איתך.
כל חייך לא היה לידך אף אחד שיכל לתת לך דוגמה איך להצליח בחיים?
הכתבה שהבאת זה הכי טוב שמצאת בתור מורה דרך לחייך?
“תומכים ועוזרים אחד לשני” - שוב, צר לי שכאן אתה מחפש את תשומת הלב ותמיכה ועזרה.
אבל תשובה למרמור בחייך, אני לא חושבת שתמצא כאן…
בכל מקרה, מאחלת לך הצלחה בהמשך, אולי יום אחד תלמד ותבין שאפשר לחיות יפה גם בהגינות.
עם משפחה וחברים בסביבה תומכת ואוהבת,
לא תצטרך לעורר פרובוקציות למצוא סימפטיה אצל דמויות וירטואליות.

.
ישן 21-04-2010, 08:48
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
הם חרדים.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "וכמובן שהמילה "חרדים" תהיה..."

בדיוק כמו שהתפקיד של השמאל להבדיל את עצמו מאלו שקוראים לחיסולה של מדינת ישראל.
כך התפקיד של החרדים להבדיל את עצמם מנטורי קרתא.
כל עוד אני לא שומע את זה באופן רישמי מחרדים, אני לא קונה את ההבדלה הזאת.
לעניות דעתי, זה פשוט נוח לחרדים לזרוק את זה על קבוצה אחרת. זאת טקטיקה ידועה.
שורפי הדגלים הם מנטורי קרתא, האמא המתעללת היא מתולדות אהרון. ולוחמי הקברים הם בכלל מהחסידות של אינדיאנה ג'ונס.
והחרדים היחידים שמייצגים אותם זה אלו מיד שרה.

כרגע הם פוסחים על שני הסעיפים. מצד אחד הם נעזרים רבות במדינה. (הרבה יותר מערביי ישראל) ומצד שני התרומה שלהם למדינה היא פחותה.
ישן 21-04-2010, 22:00
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
אז זהו שאני לא ממש מאמין לזה
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "על מה אתה מדבר? אותם קיצוניים..."

יצא לי ליילד כמה וכמה נשים חרדיות בבית החולים שע"צ חלקן מחסידיות שמצהירות שהן לא לוקחות כלום מהמדינה. (אגב, נחמדות מאוד ואין להן שום בעיה שסטודנט יהיה נוכח אקטיבי בזמן הלידה)
כדי להנות מביטוח בריאות, צריך ביטוח לאומי. וצריך את כל האבו-ג'ראס שמסביב. (אזרחות, ת.ז וכו')
אני טוען שאלו שבאמת לא לוקחים כלום מהמדינה אפשר לספור על שתי ידיים. וגם זה בהגזמה.

מעבר לזה, אם ההתנהגות שלהם, שאין ויכוח שהיא בלתי נסבלת. לא מייצגת את הרוב. למה מנהיגי הרוב לא יוצאים בתקיפות כנגד התנהגות כזאת.
אני חושב שהטענה שמדובר בקומץ לא מייצג, הם נוחות לחרדים ברגע שאנחנו מעלים את הטענה נגדם.
ישן 21-04-2010, 21:26
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נכון, אבל הוא הגיב ללינוקסבוט..."

מה תעשה עוד 30-40 שנה כאשר החרדים והערבים יעלו עליך במספרים?

משפחה חילונית מביאה בין 1 ל 3 ילדים, ערבים וחרדים מעל המספר הזה, כי החוקים של היום נותנים אזרחות אוטומתית. במצב שלנו היום המגזר הערבי והחרדי, הם המגזרים שצריכים הכי הרבה את ביטוח לאומי והמדינה שלנו תקרוס תוך 30-40 תרצה או לא תקציבית, אם בכלל תוכל להתקיים במצב הזה, כאשר החרדים והערבים, הם הרוב ובעלי אזרחות.

לעולם לא אמרתי, שאני בעד דמוקרטיה מלאה shruki, כפי שיש לנו היום בארץ. אדם צריך לתת משהו חזרה בשביל להיות אזרח ולהיות נאמן למדינה שלו. בארה"ב יש מורים לאזרחות של מהגרים, שמלמדים אותם אנגלית וכו, שטוענים, שכל אחד חייב לעשות את אותה בחינה כולל אנשים, שנולדו בארה"ב, כדי להיות אזרח והם צודקים כנ"ל בארץ. הצבא/שירות הלאומי ואחרי זה באזרחות צריך להיות נאמן למדינה ולחייב מינימום השכלה בעברית לקבלת אזרחות ולא בערבית. ערבית בכלל לא צריכה להיות שפה מוכרת בארץ, עברית השפה הרשמית בלבד ואנגלית, צרפתית, רוסית וסינית כשפות לא חובה זהו זה.

אם אתה חושב, שזה קיצוני זכותך, אבל אני לא רוצה לממן את סופה מדינת ישראל, כי בקצב הזה לא תהיה מדינת ישראל צר לי לומר לך. דמוקרטיה צריכה הגנה מפני עצמה, אם תביט כיצד ישראל היום מתנהלת תראה שזה נכון.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר