לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2010, 06:54
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
שמע אתה קצת מגזים לדעתי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לא, אני לא מצרף אנשים שאני לא..."

סך הכל מדובר בפייסבוק, לא במס' הפל' שלך. למחוק בני משפחה שלך? ועוד אחים שלך?? :/ כל הקטע של הפייס בשביל לשמור על קשרים עם אנשים שאינם חבריך הקרובים וגם בשבילי זו דרך זולה לצוטט עם חברים מחו"ל. אם אני רוצה לדבר עם חבריי הקרובים באמת, אני פשוט מטלפן אליהם. לא צריך פייס בשביל זה. למה למחוק את האחים שלך? האחים שלך בנאדם! אין לי מושג איך הם הבינו אותך ולא כעסו.. אם אחים שלי היו מוחקים אותי מהפייס הייתי ממש מתעצבן. אין לי מושג מה כבר יש לך בפרופיל שאתה יכול להראות ל-כ-ל הרשימה שלך ולאחים שלך לא.. אני והאחים שלי קרובים אחד לשני ואף יוצאים מדי פעם ביחד ואף עם החברים של האח. אין לנו דבר להסתיר אחד מהשני, בטח לא בפייס. אנחנו גדלנו ביחד הרי לא? סלח לי, אבל נראה שאתה ושי- שי עושים מאתר החברתי הדבילי הזה יותר מדי על לא כלום. אולי שכחתם שפרטיות ואינטרנט זה לא כל כך הולך ביחד.. אני, ברוך , טלי,עידו וארז ביחד ברשימת חברים בפייס. אנחנו מגיבים על תמונות, מדברים בצ'אט, מגיבים ב"וול" ואין שום רע בלשפר יחסים רעועים על גבי הפייס. לזה הוא נועד. ובשביל לדבר עם החברים שלך, אובכן בשביל זה נועד הפל' ובשביל זה גם יש סקייפ.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 01-05-2010 בשעה 07:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר