לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2010, 03:07
  gustu gustu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.09
איך לגשת אליה? בעיה שיש לי כמו למשתמש אנונימוס

אני מספר את הסיפור יותר כדי לפרוק את מה שיש לי בבטן, אם מישהו יוכל לייעץ - אדרבא.

אני סטודנט במכללה אקדמית כלשהי, והתחלתי את סמסטר ב' כמו כולם לפני כחודש וחצי.
אני מגיע למכללה פעם בשבוע בלבד בימי רביעי. ובכל יום כזה אני הולך לאכול בחדר האוכל של המכללה.
במכללה ישנו משרד של חברת כח אדם כלשהי שמעסיקה עובדים רגילים ו\או סטודנטים במגוון משרות, ביניהן סדרנות בתוך בנייני המכללה השונים. כל סדרן כזה עומד בפתח כל מבנה ושומר על הסדר.
בשבוע הראשון לסמסטר (לפני חודש וחצי) הגעתי בצהרים לחדר האוכל ובכניסה לבניין ראיתי בחורה מדהימה, לבושה בבגדי סדרנית של חברת הכח אדם. מאותו רגע ידעתי שאותה אני רוצה, היא כל כך חמודה ויפה שאי אפשר לתאר. החלטתי לנסות לגלות את שמה, היה לה תג על החולצה עם השם שלה אבל לא יכולתי לקרוא כי זה כתוב בקטן ולא הייתה לי סיבה להתקרב אליה כל כך.
התחלתי לשאול את כל חבריי ללימודים אם הם מכירים אותה אולי, אבל אף אחד לא הכיר, כנראה שהיא לא סטודנטית אלא רק עובדת שם, אני עדיין לא יודע. לאחר שבוע שוב ראיתי אותה באותו זמן ומקום, הפעם באתי מוקדם יותר לאזור כדי לנסות ולחכות לרגע שאולי ייצא לי לדבר איתה. הפעם שמתי לב שגם היא מעיפה אליי מבטים מידי פעם. אבל אני ביישן רצח ולא מסוגל לגשת אליה ולדבר איתה.
בשבוע האחרון שיצאתי מהחדר אוכל ניסיתי שוב להסתכל בתג שלה אבל היא בדיוק הסתובבה במקרה ופיספסתי את זה. התחלתי לחשוב עליה המון, ניסיתי לשאול עוד חברים ואפילו סתם אנשים שלומדים באותה מכללה דרך הפייסבוק, אבל אף אחד לא מכיר אותה !!! זה היה נראה לי כבר מוזר כי ראיתי מידי פעם שהיא משוחחת לכמה רגעים עם סטודנטים שהכירה (אבל דווקא אותם אני לא מכיר).

ביום רביעי האחרון (לפני יום וחצי) חל מפנה בסיפור. החלטתי שאני לא יכול יותר, ושאני חייב לדבר איתה. האהבה שלי אליה הגיעה לשיא והגעתי למצב שכבר לא היה לי תאבון (קניתי סנדויץ בחדר אוכל, נתתי בו ביס אחד ולא יכולתי להמשיך, לא יכולתי להיות קשוב כל כך בשיעורים וכל הזמן חשבתי עליה).
החלטתי לגשת אליה בלי תכנון מוקדם על מה אני הולך אדבר איתה, רציתי לפחות לראות סופסוף את השם על התג שלה. (אני רוצה לציין שזו פעם ראשונה שאני מרגיש כזה דבר כלפי מישהי).

הגעתי לאזור החדר אוכל, עמדתי במרחק של כ 10 מטר ממנה והחלפנו המון מבטים, שמחתי לפחות על כך שגם היא מסתכלת עליי מידי פעם. ואז ניגשתי אליה:

"סלחי לי, את עובדת דרך חברת *****?" זה המשפט הראשון שיצא לי. והיא ענתה "כן".
מכאן, התחלתי לגמגם, התרגשתי יותר מידי ולא ידעתי מה עוד להגיד לה. המשכתי:
"פשוט, גם אני עבדתי בחברה הזו במשך שנתיים אבל לא היו לי בגדי עבודה כמו שלך (היא לבשה חולצה אפורה מכופתרת ועניבה), אצלי היו באותה תקופה בגדים אחרים..." ואז היא אמרה לי "אם ככה, אז הרווחת", ועניתי לה: "כן אה? הרווחתי" וחייכנו יחד. ואז פשוט אמרתי לה "טוב..." והלכתי...
הרגשתי דפוק אחרי זה. אמרתי לעצמי שבטח היא חושבת עכשיו שאני סתם אידיוט חסר ביטחון עצמי.
אה כן, השם שלה ! קוראים לה "נעמי", יש לה עגיל קטן באף והיא מדהימה..

באותו יום לפני שחזרתי הבייתה עברתי מאותו בניין כדי לראות אותה בפעם האחרונה עד שאראה אותה שוב ביום רביעי הבא. היא עמדה שם, חלפתי על פניה והפעם היא תקעה בי מבט ישר בעיניים וחייכה חיוך כזה מתוק, היא כאילו דיברה איתי דרך המבט, כאילו אומרת לי שאני מוצא חן בעינייה גם, כאילו היא מזמינה אותי... לא יודע איך להסביר. הסתכלתי עליה בחזרה בעיניים, חייכתי גם, ראיתי שהיא לא מורידה את המבט ואז הייתי תוך כדי הליכה וחלפתי על פנייה ויצאתי מהבניין.

מאז, בכל רגע פנוי אני חושב עליה, על היופי המדהים והמיוחד שלה. התחלתי להריץ את שמה בפייסבוק בכל צורה אפשרית כדי לראות אם היא שם, עברתי אלפי תמונות עם אותו שם אבל לא מצאתי אותה.

אני מתכוון במפגש הבאה שלנו ביום רביעי הבא ללכת על כל הקופה. אני רוצה להגיד לה שהיא מוצאת חן בעיני ושאני רוצה להכיר אותה. אבל אני לא יודע איך לעשות את זה. אני פוחד שהיא תדחה אותי ואני לא יודע מה לענות לה במצב שהיא תגיד לי שלא מתאים לה כי יש לה חבר (מה שאני מקווה ומעריך שאין לה). מי שיכול לייעץ לי אני אשמח לשמוע... מה להגיד לה בדיוק בפעם הבאה...?

נ.ב
תראו מה השעה. אני לא נרדם כי אני לא מפסיק לחשוב עליה.

נערך לאחרונה ע"י gustu בתאריך 23-04-2010 בשעה 03:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2010, 13:03
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "איך לגשת אליה? בעיה שיש לי כמו למשתמש אנונימוס"

תראה, הכל עניין של אומץ... אם יש לך האומץ לדבר איתה זה כבר טוב ואתה בדרך הנכונה (לא רק במקרה שלה, אלא
באופן כללי). אם אתה חושב שאתה מוכן לשלב הבא, גם אליה ושאל אותה מה היא עושה אחרי העבודה, אם היא מעוניינת
לשבת לקפה או משהו בסגנון. רציתי לכתוב "פשוט גש אליה ו...", אבל זה לא כל כך פשוט

בכנות, אני חושב שגם החלק הזה שלא היה לך מה להגיד (בשיחה הראשונה) והלכת לא פגע בסיכויים שלך. בחורות
יודעות שיש הרבה מאד בחורים ביישנים והן לא ממש נרתעות מזה כמו בעבר. במקום מסויים אני משוכנע שחלקן אפילו חושבות
שזה מקסים וחמוד, אבל לא יכול להגיד לך כמה מהן.
זה עניין של בגרות, כשחושבים על זה. בשלב מסויים בנות כבר לא מחפשות את המאצ'ו המגניב, כי הן כבר נפגעו מטיפוסים כאלו.
את זה אני אומר מנסיון של שיחות עם הרבה ידידות שלי (ויש לי הרבה כאלו). כמובן שלפעמים דיבורים לחוד ומעשים לחוד,
אבל זה משהו שבהחלט ראוי להעמיד במבחן המציאות.

מישהו אמר לי פעם ש"לא" זו לא תשובה, אלא ברירת מחדל, כך שהתשובות האחרות שאפשר לקבל יכולות דווקא להפתיע
ולא לאכזב. קל לדבר וקשה ליישם, וזה מחזיר אותי למקום שהתחלתי בו - הכל עניין של אומץ ותעוזה.
אני בהחלט חושב שלפי התיאור שלך הסיטואציה דווקא אופטימית. מה שנשאר הוא לאזור אומץ ולפנות אליה, הפעם לא
כשיחת חולין מוחלטת, אלא לנסות וליזום משהו. קטן ככל שיהיה, גם לשבת על כוס קפה אחרי העבודה שלה זה צעד
בכיוון הנכון.
בכל מקרה, בשיחה הבאה שלכם, תדבר איתה, תשאל, תתעניין. תהיה אקטיבי מצד אחד, אבל תן לה לדבר.

בהצלחה ותעדכן.
ישן 27-04-2010, 15:07
  DUsed DUsed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.10
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "מחר יום רביעי, אני הולך לדבר..."

לא כל כך העמקתי בקריאה של כל התגובות אז מצטער אם אני חוזר על משהו שנאמר,
בכל מקרה לדעתי ללכת לבחורה ופתאום ללהנחית עליה שהיא מוצאת חן בעינייך לא ניראה לי רעיון כ"כ טוב,
אחרי הכל כן יש סוג של משיכה מצד שלך, אבל אתה לא באמת יכול לדעת אם זה משהו מעבר רק מהסתכלות עליה והשיחה הקצרה שהייתה לכם.
לדעתי קודם כל תתחיל להכיר אותה קודם,לבדוק אם יש לכם נושאים משותפים ואם השיחות באמת זורמות בינכם, בקיצור אם יש כימיה.
אתה לא חייב סיבה מיוחדת בשביל להזמין אותה לצאת ואתה לא חייב להסביר לה גם למה, היא תבין לבד שיש לך משהו כלפיה עצם העובדה שהזמנת אותה, ואם בכל זאת אחרי שכביכול ניהיתם ידידים אתה רואה שזה לא מתקדם לאן שאתה רוצה להגיעה אז תדבר איתה על זה ותגיד לה שממש כיף לך איתה, ואתה רוצה להעביר את שלב אחד קדימה ואז תשמע מה שיש לה להגיד.

אם המשיכה היא לא הדדית והיא רק מהצד שלך אתה עלול להפגע מכל העניין אם ישר תחשוף את עצמך כי אז לא בטוח בכלל שהיא תרצה לנסות לראות איך זה לבלות בחברתך ואתה מפסיד את ההזדמנות של להוכיח את עצמך

מקווה שעזרתי
ישן 27-04-2010, 17:44
  DUsed DUsed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "אז אתה אומר רק להתחיל לדבר..."

אתה לא צריך לתכנן את השיחה מראש, פשוט אל תיהיה כ"כ ישיר בדברים שאתה עושה, תדבר איתה על חוויות שקרו לך לאחרונה,תשאל את דעתה לגבי כל מיני דברים פשוט תדבר איתה ותתעניין ואל תהפוך את זה להיות ראיון ושזאת תיהיה שיחה של שאלה ותשובה.
בנוגע לטלפון, לי אישית זה ניראה קצת מוזר לבקש ממישהו טלפון סתם ככה, אני מתכוון, אפשר לעשות את זה בצורה קצת אחרת, שהמטרה לא תיהיה להשיג את רק את המספר אלא משהו שמצריך שהיא תביא לך את המספר
כמו שאמרתי לא להיות ישיר ופשוט לבקש, אלא נגיד לקבוע איתה לעשות משהו ואז לבקש את המספר בשביל שתוכל לתאם יום ושעה, ואז הינה יש לך את המספר! (אני לא אומר שזה עובד בכל המקרים, למשל אם אתה פוגש בחורה במקום שאתה נמצא בו חד פעמית אז אתה לא יודע אם באמת תראה אותה שוב )
ישן 28-04-2010, 02:58
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "זה הבעיה, כי אני רואה אותה..."

במקרה נתקלתי בהודעה דרך העמוד הראשי של פרש, אז אני מקווה שתספיק לקרוא את התגובה שלי לפני שאתה פונה אליה:
אל תעמיד פנים שאתה לא מנסה להתחיל איתה ("לפחות להגיד לך שלום מדי פעם", נשמע כאילו אתה סתם מנסה להתיידד איתה). זה נורא מטריד, מנסיוני כבחורה. ככה אם היא לא מעוניינת אין לה איך לסרב, כי לכאורה לא התחלת איתה, ואם היא כן מעוניינת היא לא תדע אם אתה בקטע שלה או מה, ובסה"כ זה יתקע את הכל לשני הכיוונים.
התוכנית שלך מראש היתה טובה. תגיד לה (אולי אחרי שיחה קצרה) שהיא מוצאת חן בעיניך ותשמח להכיר אותה יותר מקרוב. מה הכי גרוע שיכול לקרות? היא תנשוך אותך?
או שהיא תגיד שזה נורא מחמיא לה אבל היא לא מעוניינת (כי לפי התיאורים שלך היא כנראה נחמדה. מקסימום היא רק תגיד "לא תודה" אם היא פחות מנומסת) או שהיא תסכים, או שהיא תגיד שהיא תפוסה.
אם היא בת יותר מ-16 (והיא אכן כך) - היא לא תתחיל לצחקק לך בָּפנים, ואם תשאל בצורה מכובדת היא גם לא תצעק עליך. כך שבכל מקרה אין לך מה להפסיד.

אני יכולה רק להגיד לך שכשבנים התחילו איתי בצורה ישירה ומנומסת - עניתי ישר ולעניין. כשבנים התחילו איתי בצורה מרומזת (איך קוראים לך, מה את לומדת, מה דעתך על בלה בלה בלה, והכל עם מבטים מסויימים) ולקח לי זמן להיות בטוחה שהם אכן מנסים להתחיל איתי - עניתי בצורה הרבה יותר קרירה, ואם היה לי אומץ גם הייתי צורחת עליהם.

בהצלחה!
ישן 28-04-2010, 10:02
  gustu gustu אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "אני במכללה כרגע במעבדת..."

התפתחות מסעירה !!!!! אני חייב עזרה שלכם להמשך.

ניגשתי אליה וזה בערך השיחה שהייתה לנו:

ממצב?
- בסדר
משתעממת?
-כן
כמוני יש לי חלון עד 12 וחצי ואני לא יודע כבר מה לעשות עם עצמי...
- שב, תקרא ספר, שב בדשא, כנס לחדר מחשבים תגלוש קצת.
לא, אני לא מתעניין בספרים ואני שונא לשבת בדשא ומהמחשב כבר נמאס לי.
-לך לבריכה (יש לנו בריכה ליד המוסד האקדמי)
אין לי מנוי לשם
-אז תעשה
לא, לא משתלם לי, אני גר ב***** ואני לומד פה רק יומיים בשבוע אז לא כדאי לי לעשות בשביל זה מנוי. חוץ מזה יש לי בריכה ליד הבית....
- אז שב על עבודה אם יש לך להגיש משהו
לאא, לא מספיק לי שעתיים לשבת על עבודה, אם כבר אני יושב יום שלם כי אני צריך זמן. דרך אגב, את סטודנטית פה?
- כן
מה לומדת?
- ******* (אמרה לי את המקצוע)
אה, מגניב, וזה נחשב כתואר?
- לא, זה לימודים של שנה אחת, זה לימודי תעודה.
אה, מגניב

בשלב הזה הגיע למקום דיקן הסטודנטים. הסדרנים עובדים בכפוף אליו. הוא מעיין הבוס שלהם. אז היא נכנסה ללחץ שהיא ראתה אותו ואז היא אמרה לי:
- הדיקן בא, אני הולכת לעשות סיבוב. (היא לא רצתה שהדיקן יראה אותה מדברת עם מישהו כי זה לא מתוקף תפקידה). אמרתי לה סבבה וכאן התפצלנו.
אני צריך שתגידו לי איך להמשיך מכאן את השיחה בפעם הבאה שאראה אותה. אם אפשר תשובה דחוף כי ב 12 וחצי אני נכנס לשיעור. ותגידו אם השיחה הייתה בסדר עד עכשיו.
ישן 28-04-2010, 12:43
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אל תסיק מסקנות מהר
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "נראה לי היא לא מעוניינת :( ..."

יהיו לך מספיק התקלויות איתה אם אתם לומדים באותו מקום.
תמשיך ליזום עימה דו שיח, ואם היא הולכת לספרייה שב לידה. כמובן בפרופרציה כן? לא כל הזדמנות תנצל, יהיו מספיק. שמע, זה גם הרבה תלוי במה שאתה משדר - אתה חייב לשדר מולה יותר ביטחון. אתה לא מבין איזה פלוס משמעותי זה ביחסים עם בנות.
מתמלילי השיחה בינכם ובכללי ממה שתיארת נראה לי שזה דבר שקצת חסר לך וזה לא סוף העולם.. אפשר לעבוד על זה. הדגש הוא על ליזום. ממש כמו שעשית, ליזום ליזום ליזום. אל תהסס.
וברגע שאתה מגיע למצב של שיחה עימה חשוב שתזרום עם השיחה: אל תגמגם מולה, אל תשתהה יותר מדי בין משפט למשפט - אתה חושב יותר מדי בזמן השיחה מה לומר והיא עלולה לתרגם את זה לחוסר ביטחון.. וזה גורם לשיחה גם להיקטע וזה לא טוב ידידי. חשוב גם בזמן שאתה מדבר איתה להסתכל לה בעיניים. לא לנעוץ, אלא פשוט לשמור על קשר עין ולהקפיד לא להסתכל יותר מדי לצדדים.. כמה שיותר תתנסה ככה תבנה את הביטחון העצמי שלך מול בנות. בהצלחה ;-)

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 28-04-2010 בשעה 13:05.
ישן 28-04-2010, 15:14
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "התפתחות מסעירה !!!!! אני חייב..."

למה זה לא מפתיע אותי?

אמרתי לך: אל תנסה להסתיר את העניין שלך בה. ראיתי שכל הבנים פה אמרו לך להסתיר את זה, אבל זה שגוי.
אמנם אתה לא צריך ישר ליפול עליה עם "אני לא יכול להפסיק לחשוב עליך! את לא יוצאת לי מהראש ואני לא נרדם", כי זה מלחיץ ומרחיק. אבל כל השיחות האלה של "אני מנסה למצוא תירוץ להמשיך לדבר איתך, אבל אני לא מוכן להודות בזה" הן מטרידות וגוררות תגובה קרירה (ואצל בחורות פחות ביישניות זה עלול גם לגרור צעקות או דחייה צינית).

אין דבר מעצבן כמו בחור שמתחיל איתך שיחות כל כמה זמן ובכל שיחה פשוט מדבר על כלום. היו לי כבר בעבר שיחות בסגנון השיחה לעיל (הוא: "משעמם לי", אני: "אז תעשה בלה בלה בלה", הוא: "זה לא רעיון טוב כי בלה בלה בלה"). זה שיחות מציקות, משעממות ומטרידות, כי (כמו שכבר כתבתי קודם) - אני לא יכולה לדעת אם הבחור מעוניין בי או פשוט מחפש אנשים לדבר איתם כי אין לו חברים (או מכל סיבה אחרת). זה אומר שאני לא יכולה לדחות אותו במקרה שאני לא מעוניינת בו, ולא יכולה להסכים במקרה שאני כן מעוניינת, כי אני לא יודעת במה הוא מעוניין (וגם אם אני חושדת - הקלפים לא הונחו על השולחן).

בקיצור, לפני שאתה הורס את זה, פשוט לך אליה ותגיד דברים פשוטים וברורים. לא בצורה מעיקה, אלא בצורה נעימה וקלילה (כמו שהמליצו לך פה, ובצדק, לעשות. הכי נעים שניגשים אלייך בקלילות ולא בצורה מעיקה). "את מוצאת חן בעיני, אני אשמח לשבת איתך על קפה בהפסקה שלך ולהכיר אותך קצת" או משהו כזה, זו התחלה טובה.
אם תמשיך עם שיחות בסגנון השיחה שהיתה לכם היום - לא רק שהיא לא תתאהב בך פתאום, אלא שאם תאזור בסוף אומץ להתחיל לדבר איתה - היא כבר לא תהיה מעוניינת. מי מעוניינת ב"משועמם" שכל הזמן מסתובב לידה ומדבר דברים סתמיים כמו מה הוא יכול לעשות כדי להפיג את השעמום?
בתכלס, מה רצית שהיא תענה לך על ה"אני משועמם" שלך? אולי "רוצה להפיג את השעמום איתי על כוס קפה עם אופציה לעלות אלי לדירה?" תוך שהיא מגלגלת עיניים בפיתוי?

מצטערת אם אני נשמעת קצת תקיפה, בפועל זה רק כי אני רוצה לעזור. אין לי שום אינטרס לאף אחד מהצדדים פה, אבל אתה נשמע נחמד ואני רוצה שיצליח לך.
בהצלחה!
ישן 30-04-2010, 15:35
  gustu gustu אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "חלילה, לא אמרתי לו שלא יגיד..."

אתם לא מאמינים איך העניין הסתבך (((

אגודת הסטודנטים מפרסמים כל הזמן שאפשר לפנות אליהם בכל עניין או בקשה אישית ושהם ישמחו לעזור.
לפני חודש בערך עוד כשהעניין היה בהתחלה החלטתי לפתוח מייל פיקטיבי עם פרטים אנונימיים ולשלוח משם מייל לאגודת הסטודנטים ועוד מייל לחברת כח האדם שבה היא עובדת. הסברתי שם שאני בחור ביישן ושנדלקתי על אחת העובדות שם ושאני רק מבקש לדעת את שמה, אם הם יוכלו לעזור לי בזה. לאחר שבוע קיבלתי מייל חזרה משני הגופים בו הם כתבו לי שהם לא מכירים אותי ושהם לא רשאים לתת מידע על עובדים במכללה.

לפני יומיים אני מקבל פתאום טלפון, עונה בחורה שאומרת שהיא מנהלת אגודת הסטודנטים וביקשה לדעת אם שמי הוא ***, אמרתי שכן ואז היא החלה לתקוף אותי ודיברה בטון מאוד מאיים: תגיד לי מי אתה??אחרי איזה עובדת אתה עוקב כל הזמן? אולי תניח לה?? אנחנו לא מכירים אותך, מה אתה רוצה ??
נכנסתי ללחץ, קודם כל לא הבנתי איך הם הגיעו אליי?? שלחתי הרי מיילים מאימייל פיקטיבי.
היא המשיכה לתקוף: למה אתה שולח מיילים לכל העולם?
אז אמרתי לה ששלחתי רק להם. אז היא אמרה - לא! שלחת גם לחברת כח אדם. אז אמרתי לה כן אחד לכם ואחד להם. ואז אמרתי לה - תשמעי ,כבר דיברתי איתה, אין לך מה לדאוג. ואז היא שאלה - אה, כן? נו והיא אמרה שהיא מעוניינת? אז אמרתי לה שלא. (כי זה מה שהרגשתי). ואז היא אמרה משהו כמו - טוב, פשוט רציתי להיות בראש שקט, העניין הזה הטריד אותי כבר חודש. אז אמרתי לה טוב, תשאלי אותה, היא תגיד לך שכבר דיברתי איתה.
(בתכלס, נעמי לא יודעת את שמי כי עדיין לא אמרתי לה). עכשיו אני דואג שהם לא פנו אליה ואמרו לה שזה אני ששאל עליה.
מה שהכי מפחיד אותי זה העניין בעקבותיו הם עלו על מספר הפלאפון שלי. האופציה הכי הגיונית זה שהם פנו למשטרה וביקשו לאתר את מספר האייפי של המחשב ממנו נשלח המייל. ואז ידעו שזה אני כי אני גם לומד במכללה הזו.
בקיצור בלאגן שלם. אני לא יודע מה לעשות ברביעי הבא, לדבר איתה או לא? מה להגיד לה? או לרדת מהעניין ולהמשיך הלאה...?

נערך לאחרונה ע"י gustu בתאריך 30-04-2010 בשעה 15:38.
ישן 09-05-2010, 02:03
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי reason שמתחילה ב "למה לעזאזל לצרוח על בחור מסכן..."

בחור שבמקום להתחיל איתי (במשפט כמו "את מוצאת חן בעיני, אני אשמח להכיר אותך" או כל משפט ישיר אחר) - בחיים לא אצעק עליו, והיה אפשר להבין את זה בקלות מההודעות הקודמות שלי.
בחור שמנסה "להפיל אותי ברשתו" בלי שאשים לב (שיטה מפגרת שבחיים לא מצליחה אם בנות שיש מעט שכל בקודקודן...) - אין שום סיבה (למעט היעדר אומץ) להימנע מלצרוח עליו.

זה מטריד בטירוף כשמתחילים עם בחורה בשאלות בסגנון: "מה את עושה פה? <באוניברסיטה> אה, מגניב, מה את לומדת? וואלה, מעניין... ומה את עושה אחרי הלימודים?" (כאן אני מתחילה לחשוד שהוא לא סתם מתעניין.) "אה, וואלה, ואיפה את בד"כ יוצאת לבלות?" בלה בלה, כאן זה כבר מעיק לאללה.
מה אני אמורה להגיד בשלב שאני מבינה שהוא מנסה להתחיל איתי? (בהנחה שאני לא מעוניינת.) בוא נמשיך רגע את השיחה. הוא, להזכירך, שאל בדיוק "ואיפה את בד"כ יוצאת לבלות?" אז אולי אני אענה לו "אני מצטערת, אבל אני לא מעוניינת בך." ?? תשובה כזו נראית לך שפויה באמצע השיחה? לא, נכון? אז מה אני אמורה לעשות כדי להוריד אותו ממני, לדעתך?
בכלל, מה נותן לבנאדם זכות לשאול אותי שאלות אישיות על עצמי בלי רשות? אולי שישאל אותי פשוט מה הכתובת שלי ומתי משאירים אותי לבד בבית.
אם מישהו זר באמצע הרחוב רוצה לדעת עלי משהו - שיגיד לי שהוא מעוניין להכיר אותי. שלא יתחיל לחטט לי בחיים הפרטיים.

וכדי להיות פחות היפותטית, הנה ציטוט משיחה אמיתית ביני לבין איש (הוא היה בן איזה 30. אני בת 21 ונראית בת 16) שלא משך אותי בעליל, באוטובוס בתל אביב:
הוא: את לומדת בבר אילן או עוד לא?
* השתהות שלי מרוב הלם *
אני: אהה, אממ, אני לומדת שם. למה?
הוא: אה, איזה יופי, מה את לומדת שם?
אני: למה... למה אתה שואל?
הוא: אה, לא, סתם... (מושיט יד ללחיצה.) נעים מאוד, אני מנחם.
אני: אני לא נוגעת בגברים.
הוא: אה, סליחה. (מתקדם עוד קצת במעבר באוטובוס.) פשוט חשבתי שיכול להיות בינינו משהו רציני.
אני: יש לי חבר.
(מה שנכון.)

מה זה התחקיר הבטחוני הזה?! בעע! לדעתי הוא עזב אותי רק כי מסביב היו מלא אנשים שהסתכלו עליו במבטים מוזרים.
אז אחרי שאבא שלי נזף בי על שבכלל אמרתי לבחור שאני בבר אילן (וכהרגלו הציע שאני אצרח עליו שזה לא עניינו ושיעזוב אותי, מה שאני כנראה לעולם לא אעשה), קרה המקרה הבא, עם בחור אחר (כנראה באותו הגיל של הקודם, ומשך אותי באותה המידה...) באוניברסיטה:
הוא: סליחה, איך מגיעים לדואר.
אני: *מסבירה לו*
הוא: שניה, לא הבנתי, איפה זה בדיוק?
אני (קמה מהמספל עליו ישבתי) : הנה, אתה רואה את הבניין שמציץ שם? זה הוא.
אני חוזרת לספסל והוא משתהה רגע. אני מסתכלת עליו במבט שואל.
הוא: תגידי, מה... מה את לומדת פה?
אני: למה אתה רוצה לדעת?
(למדתי משהו מאבא...)
הוא: לא, סתם... (תמיד אותם ניסוחים...)
אני: מה זה משנה?
הוא: סתם, את נראית כזו דינאמית, מעניין אותי מה את לומדת... בלה בלה...
אני: לא משנה... (כבר הסמקתי פה בטירוף.)
הוא: לא, פשוט את נורא דינאמית (כבר אמרת זה.), חשבתי שאת בטח לא לומדת משהו רגיל, בטח משהו חופשי כזה.
מרחתי את זה עוד כמה שניות, עד שהחברה שלי שהיתה לידי והיתה עסוקה סיימה להיות עסוקה ואמרה לו: "היא לומדת אומנות וספורט, טוב? ביי." ולקחה אותי משם.
הוא אמר "אה, ידעתי, את נראית כזו..." ושיחרר אותי, בזכות החברה.
אגב, אני לומדת מדעי המחשב ומתמטיקה.

אולי זה לא הכי מובן מהסיפורים לעיל, כי קשה להבהיר את זה למי שלא נכח בסיטואציה, אבל זה מטריד!!! זה קרה לי עוד המון פעמים [בחלק מהן זה כי אני מסבירת פנים למי שמבקש עזרה (כמו הבחור עם הדואר) והם משום מה מחליטים שאני אהיה טרף קל לנסיונות שלהם] ובכל הפעמים זה היה מטריד. היה איזה איש אמריקאי לבוש כחרדי שביקש ממני לבדוק לו משהו באינטרנט במעבדות המחשבים שלנו. אחרי שבדקתי לו הוא התחיל לדבר איתי על הטאבים האחרים שהיו פתוחים לי (חצוף!!) ואז לדבר איתי על החיים שלו ומה הוא מתכוון לעשות איתם, תיחקר אותי לגבי שלי וכו'. אח"כ לשמחתי הוא עזב אותי, ומיד ברחתי מהמעבדות ולצערי נתקלתי בו בחוץ. הוא ליווה אותי ברחבי האוניברסיטה וטחן לי ת'שכל. למה?? מי אמר לך שאני מעוניינת לדבר איתך?! אם אתה בנאדם נורמלי, אתה בטח לא רוצה לכפות את עצמך. אז למה אתה לא משאיר לי פתח מילוט? תשאל אותי אם אני מעוניינת לשוחח איתך, אל תפיל את זה עלי! אני אמורה להיות מסוגלת להגיד לך "סליחה, אתה מפריע לי" או אפילו "מטריד אותי" כדי שתעזוב אותי, ואם אני לא מסוגלת - אתה פשוט לא תעזוב?
יווו!! שיגע אותי.

תאמין לי, אפילו פעם אחת מהפעמים האלה (והיו המון) הבחור המתחיל לא היה נורמלי. בכל הפעמים הוא היה מכוער מאוד ו/או מוזר מאוד ו/או מבוגר מאוד ו/או טיפש מאוד. בנאדם נורמלי לא מתחיל ככה עם בחורה. זה נקרא לכפות את עצמך, ורק אנשים נואשים עושים את זה. זה גם אף פעם לא מצליח להן.
למדתי בפנימיה ואח"כ הייתי בדירת שירות לאומי ואח"כ במעונות באוניברסיטה. אני מציינת את זה כדי להבהיר שגרתי המון שנים עם בנות, וזה אומר שיצא לי לשמוע המוווון סיפורים דומים מחברות שלי. כמובן שגם אצלן כל המטרידים היו מוזרים ומגעילים. אנשים שפויים לא עושים את זה.
מיותר לציין שאף אחת מהבנות האלה לא נהנתה שהטרידו אותה ככה, וכולן התלוננו, התעצבנו ו/או בכו מזה.

מקווה שהפנמת משהו מזה, ושאתה מבין עכשיו למה מאוד המלצתי לפותח האשכול לא לנסות את טכניקת המטרידנים הזו.
ישן 12-05-2010, 22:46
  gustu gustu אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "בחור שבמקום להתחיל איתי..."

אני חושב שאת קיצונית מידי...
את חושבת שזה נעים לגבר לשמוע תגובה כמו "לא, אני לא מעוניינת להכיר אותך" לשאלה - "שלום, אני ****, אפשר להכיר אותך?". גם הדחייה אמורה לבוא ברמיזות וממש לא בישירות כי זה מאוד פוגע ומוריד את הביטחון עצמי לפעמים הבאות.

בקשר לעניין:
בשבועיים האחרונים אחרי שיחת הטלפון המאיימת, יצא שרק החלפנו מבטים, לא ניגשתי אליה שוב. אני לא יודע אם היא הסתכלה עליי בקטע של "וואו איזה פריק הבנאדם, מה הוא בוהה בי?!" או בקטע של "נו, שייגש אליי כבר".
בכל אופן אחרי מאמצים רבים מצאתי לפני חצי שעה את הפרופיל שלה בפייסבוק !!!!!!!!!!!!!
עכשיו אני חייב שתגידו לי מה לעשות? לשלוח לה הודעה דרך הפייסבוק? ואם כן מה לכתוב לה בדיוק?
מישהו יכול לנסח לי מה להגיד לה? (ואני יעשה קופי פייסט).
ישן 13-05-2010, 03:12
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "אני חושב שאת קיצונית..."

משפט הדחייה שכתבתי היה הצעה צינית. זה היה הבהרה שכשגבר מתחיל עם בחורה בצורה עקיפה כ"כ - אין לה דרך לדחות אותו. משפט כמו "אני לא מעוניינת", או כל דרך דחייה אחרת, עקיפה או ישירה, פשוט בלתי אפשריים במצב הזה.

כמובן שאם בחור מתחיל איתי בצורה ישירה, בלי משחקים שוגרמים לי לשנוא אותו (ממש כך), אז אני דוחה אותו בצורה עדינה. כיום אין לי בעיה, כי יש לי חבר וזו בהחלט התשובה שאני נותנת ("מצטערת, יש לי חבר").
אבל בכל מקרה, דחייה צריכה להיות ישירה. עדינה, אבל ישירה.

תאר לך שאתה דלוק על בחורה (באופן היפותטי ) ומתחיל איתה, והיא לא מעוניינת. אתה מעדיף שהיא תגיד "אני מצטערת, זה לא מתאים לי", או שהיא תגיד "אני לא יכולה לדבר עכשיו, אני בדיוק צריכה ללכת", מה שיגרום לך להמשיך לחשוב עליה ולנסות להתחיל איתה?

בכל מקרה, מהאשכול הזה כבר הבנתי שאתה בדיוק מסוג הגברים שאני לא יכולה לסבול (סליחה על הבוטות), שמתחילים עם בחורות בדרך מטרידנית למדי. לא אכפת לי אם זה מתוך ביישנות וכו', זה עדיין מטריד את הבחורה, וזו לא אשמתה.
אז כנראה שבאותו אופן אתה גם מאותם בחורים (לא ידעתי שהם קיימים) שמעדיפים ש"ישחקו בהם" ולא יגידו להם את האמת ("זה לא מתאים לי").

שיהיה בהצלחה, מה אני אגיד לך.
ישן 10-06-2010, 23:00
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "נגמר הסמסטר, אני לא אראה אותה..."

אתה היית רוצה לצאת עם בחורה שנוהגת כמו שאתה נוהג? כנראה שלא. זה שהיא מצאה חן בעינייך זאת הסיבה שלך לרצות לצאת איתה- לא סיבה שלה. אם היא לא נמשכת אלייך, היא לא תצא איתך בגלל שאתה נמשך אליה. גם אתה היית נבהל אם בחורה שלא חשבת עליה בצורה כזאת הייתה מתקשרת אלייך פתאום ואומרת שהיא נדלקה עלייך לגמרי ושהיא רוצה לצאת איתך. אם, מצד שני, היא הייתה ניגשת עלייך והיה נוצר קליק, היית יותר משמח לצאת איתה.

אל תשלח הודעה לאחיות שלה, הן מעדיפות את טובת אחותן מאשר את טובת הבחור שהן לא מכירות, ומבחינתן אתה יכול להיות איזה פריק.

היא אישרה אותך בפייסבוק? אם כן, תאה יכול לשלוח משהו בקליל בסגנון של "נתקלתי בפרופיל שלך במקרה אצל חבר משותף, מה המצב?". אם אתה מקבל תגובה, זרום. אם לא- שכח מזה. חד וחלק. היא כלום בשבילך- סתם בחורה שנדלקת עליה ממבט שטחי. אין לך מושג מי היא, וממש לא איבדת הזדמנות לאהבת חייך.

ישן 15-05-2010, 01:12
  benni7 benni7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gustu שמתחילה ב "איך לגשת אליה? בעיה שיש לי כמו למשתמש אנונימוס"

למה להסתבך ? בפעם הבאה תגיד : "הי אני "משה" בא לך לשבת איתי על כוס קפה אולי היום בצהריים את נראית לי בחורה מעניינית " ואולי להכניס משהו לשבור את הקרח אם יש לך איזה משהו בשרוול ככה בשלף.
היא בתמורה תגיד - "בטח נשמע סבבה אבל אתה מזמין"

ואתה תגיד - "סעמק אז ככה זה יהיה מעכשיו בינינו?"

ומפה תתפתח חברות נפלאה !

הלוואי שהדייט הראשון יהיה הצרות של כולנו.

ואם לא הלך איתה תזכור שכולה נדלקת על המראה שלה , ושבתכלס יש עוד מליון שנראות כמוה ויותר טוב אפילו , וככה לפחות תצבור נסיון, זה לא שאתה באמת מכיר אותה ואת האופי שלה.(לפי מה שסיפרת)

ולמרות מה שחברים שלך מספרים לך , אל תשתמש בפייסבוק להתחיל עם בחורה ש אתה רואה על בסיס יומיומי , זה סתם תחליף פתטי אי אפשר להסתתר מאחורי המחשב כל החיים.

והכי חשוב תזכור שאין נכון או לא נכון , הכל תלוי בבחורה שמולך אז תיקח הכל בפרופורציות הנכונות, זה לא מדע מדויק העסק הזה , זה עניין של בטחון ונסיון.

ולפי איך שהתפתח העסק, לדעתי תרד ממנה. זה הולך לכיוון לא טוב כרגע.... תן לעניינים להירגע כמה שבועות ואם לא נדלקת על אחרת תנסה שוב בעזרת הטיפים שקיבלת בדיון .

כל מה שנכתב זה רק דעתי האישית בלבד , אינני איש מקצוע / בחורה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:17

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר