לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2010, 05:08
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מי שרוצה ליהנות באמת שישמע מוזיקה מזרחית\ים תיכונית"

תתפלא, אך הייתי בחתונה. שלושה שירים מזרחיים בלבד ועוד כמה בודדים שירים ישראלים וזהו כל השאר מוזיקה מחו"ל. אנשים בעלי השכלה לא נדבקים לשירים של קובי פרץ, אייל גולן ושרית חדד בדרך כלל ואפילו סולדים מהשירים שלהם.

זה תלוי בקהל, שמגיע לחתונה מין הסתם ובזוג שהזמין את השירים. אצלי בחתונה לא תהיה יותר מדי מוזיקה מזרחית ולא יותר מדי מוזיקה ישראלית, כי הטעם שלי הוא שירים מחו"ל יותר וסוגי מוזיקה שונים, שרוב האנשים בארץ לא מכירים בכלל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2010, 06:35
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
וואו, אתה חושב שמי ששומע מוזיקה לועזית הוא חכם? :P
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תתפלא, אך הייתי בחתונה. שלושה..."

אחד, עם כל הכבוד למוזיקה לועזית, ויש כבוד - אם אתה רוצה לבסס את כל התרבות של
ישראל על שירים של ריהאנה או של ביונסה אז הרשה לי ללעוג. דבר שני, רוב הישרראלים
ששומעים לועזית לא מבינים את השירים אם לא את רובם לפחות (זה כי הם חכמים מ-א-ו-ד).

"אנשים בעלי השכלה לא נדבקים לשירים של קובי פרץ" - בהחלט משפט השבוע פה בפורום.
לשירים לא תמיד צריכה להיות משמעות עודפת. מילים, מוזיקה, הנאה. חוץ מזה כמעט כל
השירים עוסקים בדבר אחד - אהבה או אהבה כוזבת - מזרחי, אשכנזי, לועזי - אז די לבלבל
בשכל עם דעות קדומות ורדודות.

עוד נתון מגוחך - רוב הישראלים אוהבים ושומעים מוזיקה מזרחית, לכן אני מבין מדבריך
שעם ישראל הוא בעיקרו "נטול השכלה".

ובהצלחה עם החתונה שתהיה (בהצלחה גם במציאת כלה) - למרות שאני חושב שזה מאוד
רדוד להשמיע כל החתונה אנגלית (ויש כבוד לריהאנה )

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 24-04-2010 בשעה 06:37.
ישן 24-04-2010, 07:16
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "וואו, אתה חושב שמי ששומע מוזיקה לועזית הוא חכם? :P"

למה האופציות היחידות הן קובי פרץ וביונסה?

בתחום הלועזית יש רבים וטובים מביונסה (שהיא לצורך השוואה הקובי פרץ של הלועזית)

ובעברית יש כ"כ הרבה שירים מדהימים, מרוק ועד א"י היפה.

ואם תתעקש על מזרחית/ים תיכונית, גם פה ההבדל משמעותי בין שימי תבורי, זוהר ארגוב ובועז שרעבי לקובי פרץ, משה פרץ ושיראל.

הזמרים של הפופ-הים תיכוני (לצורך העניין נגדיר אותו כך) מלבד היותם בעלי מיניות מפוקפקת, גם בעלי שירים עם ליריקה כ"כ מטומטמת שלפעמים אני תוהה אם הם פשוט הלכינו שיעורי בית של ילד בכיתה ב'.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 24-04-2010, 08:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אלה היו סתם דוגמאות קיצוניות לאור התגובה של לינוקסבוט"

אין לי בעיה, שלא יחפשו תוכן ושלא יהיה תוכן.

אני לא אוהב טראנסים למשל, או האוסים, אבל אני יכול להעריך את ההנאה שאנשים מפיקים ממנה.

אני יכול להבין את זה כשאנשים נהנים מהמוזיקה בשירי פופ ים תיכוניים, לא יכול להבין את זה כשאני רואה שורות של עם ישראל על כל גווניו (אשכנזים, מזרחים, רוסים, אתיופים) ממלמלים דברים כמו:

אתה האהבה שלי, אתה הנשמה שלי
כל יום שלא עובר איתך משתגעת,

אתה זה ששומר עליי, אתה האור בתוך חיי,
אז בוא נחתום את זה עכשיו לנצח!!!

לי תמיד אומר נסיכה
אתה זה שנותן לי תקווה
מוותר לי לפעמים גם כשאני טועה
אתה מבין אותי כל כך
כל שנייה וכל דקה לי דואג מכל הלב אפילו שכואב

אתה האהבה שלי, אתה הנשמה שלי,
כל יום שלא עובר איתך משתגעת…

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 24-04-2010, 15:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "וואו, אתה חושב שמי ששומע מוזיקה לועזית הוא חכם? :P"

אני קודם אגיב לדברים שלך ואז אסביר את דברי מחדש, כי אנשים לא הבינו אותם נכון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
אחד, עם כל הכבוד למוזיקה לועזית, ויש כבוד - אם אתה רוצה לבסס את כל התרבות של ישראל על שירים של ריהאנה או של ביונסה.
דבר שני, רוב הישרראלים
ששומעים לועזית לא מבינים את השירים אם לא את רובם לפחות.
מאיפה הנתון הזה???

"אנשים בעלי השכלה לא נדבקים לשירים של קובי פרץ" - בהחלט משפט השבוע פה בפורום.
לשירים לא תמיד צריכה להיות משמעות עודפת. מילים, מוזיקה, הנאה. חוץ מזה כמעט כל
השירים עוסקים בדבר אחד - אהבה או אהבה כוזבת - מזרחי, אשכנזי, לועזי - אז די לבלבל
בשכל עם דעות קדומות ורדודות.
הטקסטים של קובי פרץ, שרית חדד ואייל גולן לא הכי טובים רובם. אלה טקסטים קליטים פשוטים ולא יותר מזה. מקודשת, למשל השיר הכי לא אהוב עליי. "אני לא בן של מלך" ו"בלבלי אותו", אפשר עוד לסבול ולהנות מזה. בכל הנוגע לזמרים אהובים עליי מהמוזיקה המזרחית אלה משה פרץ, חיים משה, שימי תבורי (ולא הבנים שלו), אביהו מדינה ואחרים בזמר המזרחי. בקיצור הדור הישן יותר מהחדש.

רוב הישראלים אוהבים ושומעים מוזיקה מזרחית, לכן אני מבין מדבריך
שעם ישראל הוא בעיקרו "נטול השכלה".
רוב הישראלים לא אוהבים מזרחית בלבד, כי קיים בישראל גם זרמים נוספים של מוזיקה ככגון מירי מסיקה, קרן פלס, משינה, אתניקס, שירי מימון, הראל מויאל, הראל סקעת וכו... אומר רוק, פופ ועוד כמה זרמים אחרים.
העובדה, שתקעו את המזרחית בערוץ 24 רוב הזמן, לא אומרת, שזאת המוזיקה הכי אהובה בישראל. זה קורה בגלל חלק מהחיילים והבני נוער, שמסמסים ומכניסים כסף לערוץ 24 לא יותר מזה למקרה ולא ידעת זאת, הם הקהל יעד של השליחת sms בעיקר.

בכל הנוגע ל"נטול השכלה", תביט כיצד הורדת תקציבי החינוך ושתי נשים, שהיו אחראיות על החינוך בשם לימור לבנת ויולי תמיר, הורידו את רמת ההשכלה בישראל בנתונים של שנות ה 80 ושנות ה 90 המוקדמות בניגוד לשנות ה 90 המאוחרות עד היום.

ובהצלחה עם החתונה למרות שאני חושב שזה מאוד
רדוד להשמיע כל החתונה אנגלית
מוזיקה באנגלית לא מחייבת ללכת על האמנים או הלהקה הכי טובים בשוק כיום, אלא על שירי חתונות גם מהעשור הקודם ולפניו וזה גם ככה במוזיקה עברית או מזרחית לא מחייב להצמד לשירים הכי חמים בשוק. ברוב החתונות, שהייתי השמיעו שירים ממזרחית לאנגלית חדשים וגם הלהיטי חתונות הישנים מין הסתם ולהיטי חתונות אחרים מהמוזיקה הלועזית חדשים וישנים.

אני הגזמתי וגם אתה, אם נשמע מדברי, שהמוזיקה המזרחית היא כלום ולא נחוצה, אני חוזר בי ואסביר את דברי מחדש. אמנים כמו חיים משה, שימי תבורי ומשה פרץ. הם אמנים מעולים וכן הם שייכים למוזיקה המזרחית ואין לי בעיה להאזין במיוחד לחיים משה שעות בבית או ברכב, אבל מוזיקה של חתונות לא תלוייה במוזיקה מזרחית בלבד ואפשר להרים חתונה מעולה עם מוזיקה לועזית, שירים של משה פרץ חלק מהם הם להיטי חתונות והם שירים טובים מאוד, אבל להתחבר לאייל גולן, קובי פרץ או שרית חדד קצת יותר קשה לי בגלל אופי הטקסט של רוב השירים שלהם. מקווה שעכשיו זה יותר ברור.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 24-04-2010 בשעה 15:50.
ישן 24-04-2010, 21:58
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מי שרוצה ליהנות באמת שישמע מוזיקה מזרחית\ים תיכונית"

אוי, אתה גרוע.
הייתי בהמוני חתונות, רובן היו שמחות מאוד, וכמעט באף חתונה שהייתי לא היתה מוזיקה מזרחית. אלה שהיתה בהן מוזיקה מזרחית היו לרוב הפחות שמחות, אגב.
אם אתה שואל, רוב המוזיקה בחתונות האלה היתה מוזיקה יהודית [לא חרדית. לא

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. (וכל השירים האלה עם ס' במקום ת'), אלא אהרון רזאל, יהונתן רזאל, אביתר בנאי וכאלה], והיו גם שירים ישראליים בחלק מהחתונות.

בחתונות של דתיים גם אין דיג'יי אלא להקה (הבנתי מהחבר שלי שאצל חילונים להקה נחשבת פחות מדיג'יי, אבל ברור שבעצם זה הרבה יותר טוב. זה לייב, הם קוראים את הקהל ומתאימים את עצמם, הנגינה עצמה נשמעת הרבה יותר טוב...).

אבל ההבדל העיקרי הוא הקהל. חתונות של דתיים הן לא רק טקס, הן יום מרגש, מיוחד וחשוב, והאורחים באים בדיוק בהרגשה כזו. החברים/ות של החתנכלה גם צעירים ומתרגשים יותר, וכל האירוע נראה אחרת (ולדעתי, כדתייה, הרבה יותר טוב).

בקיצור, האמירה שלך נורא פשטנית. זה לא המוזיקה שמשנה את האווירה, זה האורחים (והחנכלה, כמובן). פשוט החתונות האשכנזיות שהיית בהן היו של זוג ואורחים יבשים יותר מהחתונות המזרחיות שהיית בהן. אבל זה באמת באמת לא אומר כלום על המוזיקה.
ישן 24-04-2010, 22:22
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "יש משהו "גרובי" בחבורה של חב"דניקים"

אני לא חושבת שהבנתי משהו מכל ההודעה שלך, כי הסלנגים שלך ושלי כנראה לא מתואמים.
אבל בכל מקרה - הדגשתי שאני מדברת על דתיים לאומיים ולא על חרדים. חב"דניקים הם חרדים.

עריכה:
נדמה לי שהבנתי שאתה מדבר על מחיצה, ועל הבנות שרוקדות בצורה כ"כ מתלהבת שהפרגוד נראה לא שייך.
אממ, לא הבנתי את הקשר של המחיצה ל:
* אופי האירוע (שמח/יבשושי).
* בנות שרוקדות בצורה מתלהבת.

נניח שהמלצתי לחילונים לאמץ את המנהג של הדתיים לקחת להקה ולא דיג'יי (נדמה לי שזה מה שהבנת מההודעה שלי). זה לא אומר שהמלצתי להם לשים מחיצה. אנחנו לא שמים מחיצה בשביל השמחה, אנחנו שמים אותה כי ההלכה מחייבת.
ומה הקשר לבנות שרוקדות בצורה מתלהבת? זה מה שהופך את המחיצה ללא רלוונטית? להיפך, זה עושה אותה רלוונטית ביותר, כי בניגוד לשנת 1970 בה רקדו הורה באיטיות והמחיצה נראתה מיותרת, הבנות היום באמת רוקדות עם כל הנשמה והגוף, ולפי ההלכה זה באמת לא צנוע.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 24-04-2010 בשעה 22:26.
ישן 24-04-2010, 22:47
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "קודם כל לא אמרתי שאני רואה בדברים שלך המלצות לחילוניים"

קודם כל, לגבי התגובה על החב"דניקים:
תמונה של חב"דניקים מגוגל:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.chabadrehovot.co.il/media/images/183/tVSF1838300.jpg]

כמה מהלהקות עליהן דיברתי:
עניין אחר:

משיב הרוח:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.bemazal.co.il/services/pics/430_2.jpg]

בין השמשות:
http://www.bac.org.il/art_images/im...%A0%D7%9 9.jpg
(התמונה גדולה מכדי להדביק אותה באשכול.)

אתה בטוח רואה את ההבדל...

לגבי הבנות עם הנרגילות והסמים: כמו שכתבתי, הייתי בלא מעט חתונות בחיי. ברבות מהן הייתי הצלמת כך שהייתי מודעת לכל מה שהולך ברחבי האולם, מתוקף תפקידי.
עוד לא ראיתי בחיי חתונה דתית בה היו סמים, ואף לא נרגילה. יש לי כמה חברות שמנרגלות, אבל בחתונה שלהן ושל חברותיהן לא היו נרגילות. סמים אין לי אף חברה שעושה, ב"ה, ויש לי חברות מכל גווני הקשת הדתית-לאומית.
כך שיש שתי אפשרויות: אתה מקצין או שאתה נמצא בחתונות של דתיים מהקצה-קצה.
ישן 25-04-2010, 20:14
צלמית המשתמש של שחף דרור
מנהלת פורומי הצילום

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "איזו חוצפה מצידך"

ה"גרוע" לא היה כי אתה חושב שמזרחית זה מוזיקה טובה או משהו כזה, אלא בגלל הסקת המסקנות הלא ברורה שלך. (היית בחתונות עם מזרחית ובחתונות בלי, ולפי זה החלטת מה חתונה שמחה ומה לא.)
ואגב, אין לך מה להיעלב מזה, הכוונה היא לא שאתה באמת גורע, אלא מין כינוי כזה. תחפש פה בפורום כמה פעמים אמרתי לאנשים "טמבל" וכאלה, זה בצחוק.

לגבי חתונות של חילונים מול דתיים: זה פשוט כי אצל דתיים יום החתונה הוא מעבר בין שני שלבים שונים מאוד בחיים, ואצל החילונים המעבר הרבה פחות משמעותי. רוב החילונים שדיברתי איתם על זה בכלל לא מתייחסים אל החתונה כמשהו מהותי. זה סתם טקס שחלקם מתייחסים אליו בכיף והנאה וחלקם עושים אותו "כי חייבים" (המשפחה או בת הזוג לוחצת...).
ישן 25-04-2010, 11:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
המוזיקה המזרחית גרועה.

וגם הפופ בארץ גרוע,הרוק בארץ גרוע, כל המוזיקה העברית גרועה. עד עכשיו השתמשתי בהכללה וצריך להסביר אותה - השירים העבריים של ימינו ממש גרועים, זה בכלל לא משנה מאיזה ז'אנר הם. כולם מדברים על אהבה או על דכאון ומשתמשים באוצר מילים עלוב. יש רק בודדים שהם יוצאים מהכלל.

צריך לחזור 30, 40 ואפילו 50 שנה ברוורס, השירים העבריים דאז היו ממש יצירות אומנות, אפילו שירי האהבה נשמעו יותר טוב.

בשביל לרקוד אפשר לשים סתם מוזיקה, בלי מילים בכלל, ולכן מוזיקה מזרחית מתאימה לחתונות - לפחות שם שמרו על עיקרון הקצב המשמח. אבל בשביל באמת להנות משיר , אני צריך שתהיה לו משמעות, שהוא ידבר על ארועים שהתרחשו,חיי היום יום שלנו כאן, הלאום, המלחמות, ההיסטוריה וגם על אהבה בצורה לא בנאלית ואת זה אין כי אין כותבים טובים - שחשובים הרבה יותר מאיזה זמר מבצע את השיר ואם הסגנון שלו מזרחי, רוקיסטי , פופי או היפ הופ.

ישן 26-04-2010, 08:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הבנתי את הקטע שלך...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני מאחל לך לשים את השיר הזה בחתונה שלך"

"שמחה" אצלך זה כשחבורת נשים בגיל העמידה שלובשות בגדים שהולמים בקושי בחורה בת 25, וגברים כרסתניים עם חריץ אינסטלטור באחורי המכנס "א-לה סבנטיז" שלהם, פורצים לרחבה ופוצחים בפיזוזים תוך נפנוף הידיים באוויר... וזה עוד בלי לקחת בחשבון את ה"חננות" שנדחפים לרחבה בידי קומיסרי התרבות וההפעלה של האירוע (לרוב איזו מקומטת אוחזת סיגריית טיים ארוך שדוחפת בידה הפנויה גברים מבויישים לרחבה בדיוק כשסוף סוף המלצר מביא את האוכל) ושם מפזזים קלות מצד לצד עם מבט נבוך של "תירו בי! בבקשה!".

מה אגיד לך... נראה לי שהשמחה שלך היא בטוח שמחה, אבל לא ממש של אחרים. אני, לדוגמא, מאוד מאוד שמח כשנותנים לי להנות כמו שאני רוצה. אני לפעמים בחתונה כזת מאוד שמח כשיוצא לי לפגוש מישהי שלא ראיתי 20 שנה, ובשולחן מספיק רחוק כדי שהמיקס של קובי פרץ יפריע רק ככה ככה, אפשר לנהל שיחה שכל דקה ממנה זהב. אני כמובן גם מאוד שמח בחתונות כאלה עם טעם, כשיש מוסיקה שגם מי שלא שתוי יכול להנות ממנה בגלל הווליום, שילוב של תזמורת סווינג, ואז רק בשלב מסויים די.ג'י (בכ"ז אלה שנהנים מהאשונה נוטים לתת צ'קים שמנים יותר - וזוהי הרי מהות החתונה ה"שמחה" -להחזיר השקעה - אז למה לא להתחשב דווקא בהם?). יוצא לי להיות בהמון אירועים, גם כאורח פרטי וגם כחלק מתקידי כחבר צוות הפקה. מה אגיד לך... אתה צריך להיות נוכח בחתונה של יהודים מחו"ל בנאות קדומים, עם 100 אורחים, לפני שתלמד אותנו איך נראית חתונה שמחה ואיך לא.

ישן 25-04-2010, 15:53
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מסכים לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "המוזיקה המזרחית גרועה."

מעבר להנחת "שפת אם" המוסיקה הישראלית היא בחלקה הגדול בינונית ובעיקר עם גימור גרוע. יש הבלחות טובות, פה ושם יש הברקות ("אשליות" של ניסים סרוסי...), אבל הרוב נשמע/נראה כמו משהו מאוד מאוד פרובינציאלי. יצא לי כבר לשבת בברארים בכל מיני מדינות מזרח אירופיות (כמו פולין, או לטביה) שלהקות הבית שם לקחו בגדול את השואו של לא מעט להקות ישראליות שפעם מילאו פארקים.

אני מבין שיהודים גנטית לא בנויים להיות אצנים, אבל אם נסתכל מסביב על יהודים אמריקאים, בריטים ודרום אפריקאים (חלקם אפילו דור ראשון ליוצאי מזרח אירופה) קשה שלא לשים לב שרק בישראל ההברקות בודדות.

ישן 26-04-2010, 09:31
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01

מוזיקה מזרחית מהסוג שאתה מתכוון אליו היא מוסיקה רדודה, מילים רדודות, הפעלת מקצבים פשוטים ולא מורכבים, שפעולתם על המוח לא שונה בהרבה מפעולתו של ערק זול. אנשים שמצליחים להגיע למצב שמחה/ריקוד רק מ"מוסיקה" כזו, הם כאלו השייכים למכנה המשותף הנמוך ביותר. כשהמקצב גורם לגוף להתנועע דרך הרגלים, ולא כתוצאה ממשהו פנימי, זו עליצות מזוייפת. שמחה שתפוג כשיורד הווליום. אין הרבה סיכויים שאדם חושב יגיע לשמחה ועליצות פנימית ממילים של מוזיקה מזרחית רדודה. אם כן, הרי שעולמו צר כעולם נמלה, ותפיסתו המוזיקילית לא גדולה בהרבה מזו של יונק ברמת התפתחות גבוהה.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 26-04-2010 בשעה 09:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:36

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר