לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2010, 11:04
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "קודם כל אני מציע לך לא לשנוא אנשים בכלל... זה לא בריא"

דבר ראשון אני בעל easy park וכן אני משלם על חניה וטוען אותו, שצריך בעוד כסף!
אני לא מחפש להתחמק מזה או להביא משהו איתי, שיהיה ברכב בזמן שאני מטייל או עושה סידורים.
התופעה הזאת פסולה כמו האנשים, שמחפשים חניה ושולחים את האישה או הילד לעמוד בו מקום, עד שהם יגיעו לאותו מקום. זה מתאים לאנשים עם אפס כבוד ומוסר ובלי כבוד לאישה או הילדים שלהם! אין להם כסף לחניה תבואו באוטובוס או מונית!
ניסו לעשות לי את תרגיל שמירת החניה על ידי האישה בעוד הבעל עושה סיבוב להגיע לאותה חניה בחיפה, בו נגיד ככה כל ההאנשים באותו חניון והשומרים של המרכז הרפואי הקרוב, שמעו את הדיון, כי הפיוז קפץ לי על אותו גבר, שניצל את אישתו לשמור לו חניה ואז טען, שגנבתי לו את החניה. כמובן שהיה ישראלי טוב, שניסה לגשר וגם חטף מנה טובה של צעקות ממני על רמת המוסר של האיש עליו הוא מגן. אם הפיוז כבר עלה לי לראש, הפחד נעלם ואומלל אותו אדם.

דבר שני גורג' קונסטנזה, הוא דמות קמצנית ומעולם לא אהבתי את הדמות שלו.

דבר שלישי, אני לא שונא אנשים, אבל תבלבל ביני ל shruki בבקשה Segmany.
אני אדם שקט וחברותי, עד שתעלה לי את הפיוז ובישראל של היום זאת תכונה דרושה לעמוד על שלך במקרים מסויימים ובכאלה במיוחד!
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2010, 11:35
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
קודם כל, תרגע :)
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "דבר ראשון אני בעל easy park..."

דבר שני, גם אני משתמש ב"פאנגו", בעיקר באוניברסיטת בר אילן ששם אין לי ממש אפשרות אחרת (חוץ מלהחנות בקיבינימט וללכת ברגל).

דבר שלישי, כשיש אפשרות להחנות ללא תשלום, גם אם זה אומר לא מול החנות - תמיד שווה להחנות ללא תשלום.

דבר רביעי, אני מסכים איתך אבל עם הסתייגויות:

1. כשמדובר בעבירת תנועה זה בהחלט מרגיז ומקומם - אין שום סיבה בעולם ששוטר צריך להתעלם מאדם שחנה במקום אסור והשאיר מישהו ברכב למקרה שיבוא שוטר. לגבי שאר המקרים - כל עוד הבן אדם חונה בחניה מסודרת ולא מפריע לתנועה אין לי שום בעיה עם זה. מבחינתי שיושיב שם שומר ל48 שעות. זו כבר בעיה שלו עם הפקח.

2. נושא שמירת החניה לא הטריד אותי אף פעם. מה איכפת לי שיש למישהו עוזר שמוצא לו את החניה? עושים עוד סיבוב ומוצאים חניה אחרת.

דבר חמישי, אתה אמרת "אני שונא אנשים..."
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-04-2010, 11:50
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "קודם כל, תרגע :)"

א, אתה פרייר או מה? בקניונים אני רואה כמה מקומות חניה תאבד ככה, אם תיתן לשומרי חניה לרכב שעושה סיבוב למנוע ממך לחנות שם. זאת חוצפה לשמה, שאישית הייתי נותן עליה קנס כבד,אם היו מציבים שטורי תנועה בחניונים, כי זה מפריע לתנועה ולכן זאת עבירת תנועה לכל דבר לשמור חניה.
אותו אדם, שהציב את אישתו לשמור על המקום חניה ואז אמר לי, למה גנבתי לו את החניה ואמרתי לאישתו לזוז, גרם לכל כלי הרכב מאחוריו לעמוד ולי לחסום אותו, כי אישתו מנעה ממני להכניס את הרכב לחניה ולכן הוא וגם היא עשו כמה עבירות תנועה. הייתי נותן על זה שלילה לבעל והאישה עם שיפוט מהיר וגרירה של הרכב לזמן השלילה.
ב, זה נושא האשכול, "אני שונא אנשים ש..."
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-04-2010, 12:05
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "א, אתה פרייר או מה? בקניונים..."

לא מסכים איתך ואין פה שום עניין של פראייריות. אני לא מנהל מירוץ עם אף אחד על חניה. אם הוא מצא חניה ולא משנה באיזה דרך, שיבושם לו - אני אמצא אחת אחרת. קצת סבלנות לא אמורה להזיק לאף אחד.

אני הרבה יותר מוטרד מה"נזכרים ברגע האחרון". אותם אלו שאתה נוסע ופתאום קופצים לך מהנתיב השמאלי ביותר לנתיב הפניה ימינה בכביש של 5 מסלולים ולרוב, בלי להסתכל במראה. וגם מאלו שנוסעים לאט לאט במקביל לנתיב שיש בו פקק בשביל לעקוף את כל התור ולא רק שמעצבנים את אלו שבנתיב עם הפקק, אלא גם מעכבים את כל אלו שבמסלול האחר.*
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר