לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2010, 14:38
  Boidem Boidem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.08
יצירת Exchange Hosting

שלום לכולם,
הייתי מעוניין להבין כיצד עובדת מערכת Exchange Hosting, אני מעוניין ליצור סביבת אחסון לכמה דומיינים נפרדים ולא להשתמש בפתרונות HOSTED המוצעים ברשת לRESALERS.
שאלתי היא, האם ניתן לבצע בעזרת הוספת כתובות נמענים שונות (Accepted Domains ב2007 , או add recipient ב2003) להגיע למצב שאני מספק שירותי תיבות EXCHANGE לחברות שונות (שמות מתחם שונים) כמובן בהנחה וכל הMX הרלוונטים מופנים לכתובת שלי, מה החסרונות בעניין, מה השוני אל מול החברות החיצוניות (בהנחה וגם אני אאחסן את השרת בחווה מסודרת), האם אצלם העניין מתבצע בעזרת VPSים לכל שרת (4 מע"ה עם 4 שרתי דואר ל4 חברות נפרדות לדוגמא?)
ברמת שרת הדואר ניתן לבצע קבלה של דואר מכתובת אחרות, האם השליחה תתבצע בעזרת SMTP CONNECTOR? ומה קורה עם הGAL ? האם יהיו משותפים ?
האם יש דרך יעילה לבצע מהלך זה ולהשיג יחסי עלות\תועלת יותר טובים מאשר להפוך לRESALER ולהשתמש בשרותי חוץ ?
תודה רבה למי שהחזיק עד כאן... ממתין לעזרה, תודה מראש לעונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-05-2010, 14:33
  Boidem Boidem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yuval14 שמתחילה ב "מאמרים"

תודה רבה, את המאמרים על 2007 ו2003 כבר קראתי, הבנתי את השיטה הנ"ל, אני כרגע בשיקולים אם לבצע את זה בצורה הזו, להתקין שרתים נפרדים על ESX ולהעביר לחוות שרתים, או להשתמש בחברה חיצונית (מה שתהיה האפשרות האחרונה שלי).
אותי מטרידים כמה דברים, עקרונית אין בעיה ל"הכניס" כמה דומיינים לשימוש באותו שרת דואר, הפניית MX לכל אותם שמות מתחם השותפים. כמו כן עד כמה שאני מכיר אין הגבלת דומיינים בשרת הדואר ככה שעקרונית ניתן לטפל בלפחות 10 כמובן בתלות בשרת,חומרה,קו, וכו'.
איך אני מפריד אותם כתוב במאמרים האלה, הבעיה שלי היא שהם כולם יצטרכו להתחבר לאותו הOWA במידה וירצו ושם יכניסו את שם המשתמש + הדומיין שלהם, לא יהיה להם OWA שונה לכל חברה, הכתובת של שרת הדואר תהיה זהה לכולם, ובמידה ואצטרך להחיל רולים ברמת פיירוול חיצוני הוא יהיה על כולם ולא על דומיין אחד (חברה אחת לשם העניין), RBLים יהיו משותפים במידה ולא עלינו השרת יתחיל להפציץ...
השאלה היא איך אותן חברות HOSTING מטפלות בכל אותן הבעיות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר