לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-04-2010, 13:58
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
ביקורת htc Touch Pro 2

החלטתי לשדרג את המכשיר שלי מE71 והתחלטתי לתור אחר אופציות שדרוג. הדרישות שלי היו
- מכשיר שיוכל להפעיל קבצי ווידאו בלי צורך מעיק לקודד אותם
- מכשיר שיוכל לשמש כנגן מוזיקה
- מקלדת מלאה
- מכשיר שאפשר להתקין עליו דברים (משחקים אנד סאצ') בלי להתעסק עם תעודות.

בעזרתו האדיבה של זד הגעתי אל ה htc Touch Pro 2. האם הוא עונה על הדרישות? ובכן, המשיכו לקרוא (ובקצרה - כן!).

הזמנתי את המכשיר ישירות מניופאן (היבואן של htc בארץ). אמנם אין להם את כל המכשירים של החברה, כפי שניתן למצוא בחנויות פרטיות,
אך היתרון שלהם הוא שהמכשיר שלהם מגיע עם מקלדת בעברית, ועם תמיכה בעברית, ללא תשלום נוסף. לאחר שהזמנתי,
היו לי קצת בעיות עם חברת המשלוח (פדאקס) והמכשיר הגיע יום אחרי התאריך שנקבע, בגלל טעות שלהם (אמרו שיגיעו אלי בין 14:00-15:30, והם באו ב17:00 כשאני לא הייתי בבית).
כשהמכשיר הגיע, שמתי לב שהקופסא של המכשיר (שמכילה את המכשיר עצמו ואת שאר הדברים שמקבלים) נארזה בגסות בקופסאת קרטון, ללא שום אמצעי ריכוך (בועות אוויר, קלקר, או משהו), וחבל.

כשפותחים את הקופסא, מגלים שhtc, בניגוד לחברות אחרות, נותנת לכם כמעט הכל, כדי שתוכלו להשתמש במכשיר מבלי לרכוש דברים נוספים.
באריזה תמצאו לא רק מטען, אלא גם כבל USB (על החיבור למחשב בהמשך),סטיילוס ספייר, ונרתיק למכשיר. הדבר היחידי שלא מגיע עם המכשיר הוא כרטיס זיכרון. כרטיס הזיכרון שתצטרכו הוא מיקרו SD, או הסוג החדש של micro sdhc,
בכל קיבולת שתוכלו להניח את ידכם עליה. אני מצאתי בארץ נפח של 16 גיגה (270 ש"ח).

המכשיר מגיע עם סוללת lithium-ion, בקיבולת של 1500mAh, והיא מספיקה (משימוש שלי) ליום שלם של "עבודה": שימוש בישומי אינטרנט (מסנג'ר, מירק), גלישה, צפייה בווידאו, משחקים ומוזיקה פה ושם.

למכשיר מסך מגע רזיסטיבי, בגודל של 3.6" (480*800), שמאפשר צפיית סרטים בנוחות. בנוסף, מאחר וניתן להטות את המסך שלו (עד 50 מעלות) ניתן להניח את המכשיר על משטח כלשהו, ולצפות / להשתמש במכשיר בנוח.

אחת הדרישות שלי מהמכשיר הייתה מקלדת מלאה, שלאחר שהתרגלתי לפיצ'ר הזה בE71, פשוט לא יכולתי לבחור במכשיר שאין לו אחת כזאת.
יתרונה של המקלדת המלאה הוא בפידבק שמקבלים כשמקלידים, והיתרון של הקלדה מהירה (אמנם לא כמו במקלדת מחשב, אבל יותר מהר מהקלדה על צג מגע), והמכשיר מגיע עם מקלדת נשלפת.
המקלדת היא מה שמעניק למכשיר מבנה שמנמן מעט גודל המכשיר הוא 116*59.2*17.3 -(א/ר/ע).
אבל, המקלדת בהחלט שווה את התוספת - זו מקלדת QWERTY, בעלת 5 שורות מקשים, כאשר כל אחד מהם גדול ונוח ללחיצה (יותר גדולים מהE71, ופחות צפופים).
החיסרון היחידי של המקלדת, הוא שהאות "ת" נמצאת על כפתור ה"W", והאות "ץ" נמצאת על "Q", אך מתרגלים לעניין.

מאחר והמכשיר מגיע עם WM6.5, אין גבול למה שתוכלו להתקין על המכשיר. החל מדפדפנים ותוכנות התקשרות שונות, דרך מספר עצום של משחקים (וורקראפט, מישהו?)
וכלה בתוכנות שימושיות אחרות כדוגמת GPS (המכשיר כולל GPS מובנה, שעובד בצורה מעולה), צייר, תוכנות ניהול מוזיקה וקבצי ווידאו, תמונות ומה לא.

חיבור המכשיר וסינכרונו למחשב פשוט מאוד (במיוחד אם יש לכם win7, שהרי לא תצטרכו להתקין כלום). פשוט מחברים את כבל הUSB למחשב ולמכשיר, והוא יזוהה אוטומטית.
ניתן דרך התוכנה שתיפתח לכם להעביר קבצים, להתקין תוכנות, לגבות את אנשי הקשר שלכם (יש צורך באוטלוק כדי לעשות כן).

ממשק המכשיר פשוט מאוד לשימוש, וניתן גם לבחור בין ממשק הtouch flo (לא שגיאת כתיב) של htc, שלמעשה מתלבש על ממשק "דף הבית" של ווינדוס. יתרונות של ממשק הtouch flo,
הוא שהוא מכיל טאבים לכל דבר שימושי שתצטרכו, ומאפשר לעבור בניהם בתנועת מעבר של האצבע על מסך המגע. בין הטאבים תמצאו טאב מזג אוויר (עובד מצויין, ומכיל אנימציה משעשעת),
לוח שנה, אנשי קשר (דבר מדהים לכשעצמו), הודעות, דואר, ישומים וכן, דף "היום",
שבו תמצאו את השעון, תמצות של מ"א להיום, וכן התראות שונות (שיחה שלא נענתה, פגישה וכו').
ניתן לשנות את הממשק לממשק של ווינדוס, אך הממשק של htc עובד בצורה טובה מאוד, ואין סיבה (לדעתי) לשנותו. ממשק אנשי הקשר הוא פיצ'ר די מעניין במכשיר, ומדובר על משהו קצת יותר מתוחכם משחושבים.
לא מדובר ברשימה פשוטה של אנשי קשר, אלא גם במקום ל"אנשי קשר מועדפים". בנוסף, תוכלו להתאים בין כל איש קשר לחשבון הפייסבוק שלו, כך שתוכלו לראות דרך הפרטים שלו עדכונים,
וכן המכשיר יוריד את תמונת הפרופיל שלו ותוכלו גם לקשר בין אנשי קשר לאירועים ופגישות. למעשה, המכשיר מרכז את כל הנתונים שקשורים לאנשי הקשר שלכם, במקום אחד (אם תכנסו לאיש קשר
מסויים, תוכלו לראות תכתובות הודעות, פגישות, עדכוני פייסבוק וכן הלאה). בדומה, גם לממשק הSMS
ישנה תוספות, כדוגמת מעבר בין הודעות שנשלחו במעבר אצבע, וצפיה של תכתובות בינכם לבין אחרים כ"threaded", בדומה לאופן בו רואים תכתובות בGMAIL. ואם באימיילים עסקינן,
המכשיר מאפשר לכם להתאים בכמה צעדים קלים חשבונות מייל לממשק הדואר של המכשיר, ובהם GMAIL, hotmail, Yahoo!, AOL או חשבון אוטלוק.
תחת טאב האינטרנט, תוכלו להגדיר מספר עמודים, שאותם המכשיר יוריד בשעות מוגדרות, כך שתוכלו לצפות באותם דפים במהירות, והם יהיו מעודכנים (בהתאם לשעות שהגדרתם),
וכן תמצאו שם את ישום היוטיוב. דרך הטאב הזה תוכלו גם להפעיל את ישום האינטרנט שלכם.
ואלו רק מספר דוגמאות לפיצ'רים שיש במכשיר הזה, וככל שאני משתמש בו יותר,
אני רק מגלה יותר. לא מדובר רק בתוכנות, שהופכות את המכשיר הזה להרבה יותר
מעוד מכשיר סלולרי (מישהו אמר אופיס בקהל?) אלא גם בכל מיני פטנטים שהופכים את חווית
השימוש בו למהנה (שיחרור נעילת המקשים בשליפת סטיילוס, למשל)

בשל ממשק המגע, המכשיר מכיל מעט כפתורים. בבסיס המסך, מתחת לzoom bar (ששמו כן הוא) תמצאו כפתור חיוג, ניתוק (ומעבר למסך הבית),
"התחל" (אמרנו ווינדוס, לא?) וכפתור חזרה. בצדדי המכשיר ישנם 2 כפתורי ווליום, ובראשו כפתור כיבוי / צא ממצב שינה; ובגב המכשיר כפתור MUTE לשיחות וועידה.

המצלמה במכשיר אינה הפיצ'ר החזק בו, אך מאחר ומצלמה טובה לא הייתה ברשימת הדרישות שלי, זה לא כ"כ מפריע לי.
המצלמה האחורית היא 3.15 מגה פיקסל, עם זום אוטומטי, ללא פלאש. השתמשתי בה כמה פעמים, ואיכות התמונה הייתה טובה משציפיתי, אך החיסרון בפלאש
גורם לתמונות להיות תלויות באיכות התאורה שיש היכן שאתם מצלמים, אך כפי שאמרתי, זה לא היה ברשימת הדרישות. ישנה גם מצלמה קדמית לשיחות ווידאו, לכל המעוניינים.

ומה עם שיחות, אתם בטח שואלים. ובכן, איכות השמיעה בזמן שיחה מעולה -
ולא רק בשימוש רגיל. המכשיר מכיל שני מיקרופונים, ושני רמקולים, כך שגם דיבור בספיקר מבוצע באיכות מעולה (ושני הרמקולים מוסיפים לצפייה בקבצי ווידאו, והשמע מעולה).
בנוסף, תמצאו בגב המכשיר כפתור המאפשר לעבור לMUTE בצורה מהירה (כשהופכים את המכשיר בזמן שיחה, היא מועברת לספיקר). בנוסף, תוכלו לבצע שיחות וועידה בפשטות ( לחצו על כפתור הוסף אנשים וביחרו).
תוך כדי שיחת הוועידה, תוכלו לעבור לשיחה עם אדם ספציפי, או להשתיק אדם אחר (תו"כ ששיחת הוועידה מתנהלת).

לסיכום, אם אתם רוצים מכשיר, שעושה הכל (אה, וגם אפשר לבצע בו שיחות ) זה אחלה של מכשיר. משימושי האינטרנט, דרך המדיה והשימושיות שלו וכלה במקלדת המלאה הוא מתפקד בצורה מדהימה.

נתונים כללים:

תמיכה ברשתות:
- GSM דור שני 850/900/1800/1900
-HSDPA דור שלישי 900/850/1700/1900/2100.
--(אני משתמש במכשיר ברשת אורנג').

מידות ומשקל:
59.2*17.3*116, 178.5 גרם.

מסך:
- מסך TFT, מגע רזיסטיבי.
-480*800 פיקסלים, 3.6".

מערכת הפעלה:
-ווינדוס מובייל 6.5

מעבד:
-Qualcomm MSM7200A 528 MHz processor

זיכרון פנימי:
-512 ROM, ועוד 288 זיכרון לשימוש "חופשי".

המכשיר בחבילה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

unboxing:

1) סטיילוס ספייר
2)אוזניות
3)מתאם ישראלי למטען
4)כבל USB
5)נרתיק
6)סוללה
7)גוף המטען (ללא המתאם)
8) המכשיר (עליו מונח מגן המסך שמקבלים)

בדיקת מצלמה: שני סטים של צילום אובייקט בפני ובחוץ (בהתאמה) :

צילום נוף בשביל השעשוע:

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 04-05-2010 בשעה 23:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר