לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2010, 22:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הגיג רדוד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אני חושב שהמסקנה של כותבי..."

התחלתי לקרוא, ואז עברתי ל"טרוט" ומהר מאוד לדהירה אקדמית עם מגע אקראי של הפרסות בקרקע. מכיל את כל השגיאות האפשריות של פובליציסטים עוברים שכל שני וחמישי צצים ב YNET - כאילו שלקורא יש זכרון של דג זהב...

המרכיבים הרגילים של הג'אנקפוד הפובליציסטי:

1 "דבר בכלליות על "אלה שמבטיחים", או "אלה שאומרים לנו".
2. קח נושא שהיה אקטואלי לשניה ורבע, לפני שעה ורבע, ודבר עליו כאילו הוא משוש כל דקה מחיינו (יום הזכרון, פוגרום של אוהדי בית"ר באוהדי שמית"ר, וכו')
3. הקפד להתעלם באדיקות מכל אזכור של "צד שני", ומכור את האשליה שבעלי האיוולת הנידונים כאן פועלים בריק
4. סכם במהירות במסקנה הנחרצת ש"כולם טועים, כולם עיוורים, כולם מטומטמים, רק קומץ קטן של אנשים יודעים, חושבים, מבינים, אבל הם לעולם לא יבואו לידי ביטוי (כי הם תמיד ילכו עוד 3 צעדים רחוק יור מהמציאות, העיקר להיות "מיוחד").

פעם ב נהיה ברור שאפילו הקורא האיטי כבר הבין את הפרינציפ, ואז מביאים מנפח מוח חדש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2010, 23:30
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לעניות דעתי מדורי ה"דעות" למיניהם לא מתוחכמים מספיק כדי שתהיה מאחוריהם קונספירציה"

האמן לי - גם אני אינני חובב קונספירציות, בלשון המעטה - אני פשוט מתוסכל קלות נוכח סתימת הפיות מצד אחד, ומצד שני נתינת במה גדולה ומעבר לכל פרופורציה הגיונית ל"מאמרים" בעלי נטיה פוליטית מובהקת.
ואח"כ עוד מתלוננים ש"ישראל היום" הוא עיתון ימני בעליל ולגמרי לא אובייקטיבי, ונוקטים בשלל תחבולות כדי לנסות ולסגור אותו - אם לא "ישראל היום" - אז איפה כן תתפרסמנה דיעות וכתבות בעלות אוריינטציה ימנית?!

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 22-04-2010, 23:46
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
המאמר הממוצע ב YNET דעות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "האמן לי - גם אני אינני חובב..."

לא פעם נראה בעצם כמו קונספירציה ימנית מרושעת שנועדה להציג את אנשי השמאל כחנונים ממושקפים שאין להם שמץ של מושג איפה הם חיים, או שגרוע מכך: הם חולמים שהם בפלנטה אחרת. אני דווקא חושב שבחשבון כללי הסוג הזה של המאמרים (בזמנו היה אחד "דוקטורנט להיסטוריה" בשם גדעון נתן, או משהו כזה, שלפעמים היה נראה לי שהוא בעצם מין פארודיה מתוחכמת על שמאלני הזוי...) די מביאים תועלת לימין המתון. זה בדיוק כמו השטויות שלאחרונה עפות מהפה של כל מיני פונקציונריות בארגוני שמאל קיצוני ואשר - למרות שזה מכעיס - עושות שירות נהדר בכך שמחסלות בכמה משפטים עבודה של שנים שהעמידה את השמאל בעמדה של "ענייני, רגוע, רהוט והגיוני".

ולגבי הטוקבקים: כל מי שכותב/קורא טוקבקים יודע שאין שום חשיבות לכמות שלהם ושהם עוברים דילול/סינון פראי בידי המערכת. בעניינ אקטואליה אני בכלל לא טורח לקראו אותם, כי אני לא חושב שיכול להיות בהם משהו מעניין (דווקא במאמרים על ענייני תרבות אני נוטה לקרוא בעיקר את הטוקבקים שהם לרוב יותר מעניינים מהמאמר).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר