לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2010, 13:40
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כשאת יוצאת מהמקלחת כל מה..."

בגלל זה אני מסכימה על מגבת לרגליים. אבל לא במקום מגבת לפנים...

יש אנשים (מכירה אישית, גם אני חוטאת בזה) ששוטפים רגליים סתם ככה, בלי קשר לכלום (במקרה שלי- אהבה גדולה לכפכפים פשוטות בשילוב עם אהבה גדולה ללכת לא בהכרח על מדרכות )

במקרה הזה, כשאתה שוטף את הרגליים עוד פעמיים ביום בלי קשר למקלחת, אני לא רואה סיבה להשתמש באותה מגבת שאתה מנגב את כל הגוף! הרי ברור שהרגליים לא באמת נקיות אחרי שניה מתחת לברז.. לפחות לא נקיות מספיק כדי שעם אותה מגבת תיגע בפנים..

ואני חייבת לציין שלמרות איך שזה נשמע, אני לא כזאת נסחפת... אני סתם יוצאת כאילו אני כזאת "סטרילית" בהודעות שלי, לא יודעת למה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-04-2010, 13:48
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יש איזורים בעור הפנים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
סכין גילוח עושה נזק לעור הפנים תרצה או לא במשך השנים, למרות שהסכיני גילוח התקדמו מאוד ויותר בטוחים לעור הפנים כיום, אם העור שלך בריא ואין לו נקודות חן רגישות וכו ולכן יש אזורים, שעדיף להוריד בהם את הזיפים עם מכונה בכלל.

לי אישית זה בכלל לא משנה. עם סכין זה יוצא מעט נקי(עד לחוסר כמעט מוחלט של השיער) יותר,אולי.
ולגבי הנזק של סכין גילוח:כשרק התחלתי להתגלח,כלומר, בגיל 19,בצבא, הרבה פעמים עשיתי את זה על עור יבש. סתם לקחתי סכין וגילחתי את השערות הבודדות שהיו לי. היום אני לא עושה את זה, אבל לא שמתי לב לנזק כלשהו לפנים. אולי לא עבר מספיק זמן.
מכונה מורידה לי כמעט עד אפס,אבל זה גם לא חשוב,הרי יום למחרת כבר נראית התחלה של צמיחה.

ישן 26-04-2010, 20:41
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "מה אתה רציני? מכונה זה..."

שי, יא קורעת. מכונה של גברים לא דומה בכלום למכונה של נשים, חוץ מהשימוש של שתיהן בחשמל.
מכונה של גברים פועלת כמו מספריים (וזו הסיבה שלגברים דתיים מותר להשתמש בה לעור הפנים, בניגון לסכין גילוח), ולכן למחרת הן כבר צריכים להתגלח שוב (או להיראות כמו מחבלים).
מכונה של בנות תולשת את השיערות, בדומה להסרת שיער בשעווה, וזה כואב יותר אבל מחזיק מעמד שבועיים-שלושה ולא מגביר את צמיחת השיער כמו שסכין גילוח או מכונה של גברים עושים.
אז למה גברים לא משתמשים במכונה כמו של נשים וחוסכים לעצמם שלושה שבועות של גילוח? וול, נסי להשתמש במכונה שלך על השערות ביד, וכשתביני כמה זה כואב לא תחשבי אפילו לקרב את זה ללחי של בנאדם...
ישן 25-04-2010, 12:17
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
טריק ידוע שלומדים ב"מבוא לשיווק"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "מישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין סבון פנים לסבון גוף??"

פיצול מותגים גורם להגברת הצריכה, במיוחד במוצרים שנמכרים לנשים (את החלק השני מלמדים רק בסמינרים סגורים ששם אין הדלפות). באופן כללי יש את הכלל האמריקאי של "אשה היא תמיד במרחק קרם אחד בלבד מלהיות מושלמת". ככה אפשר לעשות קופה טובה בלמכור כל מיני דברים. יש אפילו רשת שלמה שמוכרת (גם) כאלה מוצרים שלא ממש צריך: קוראים לה הסופר פארם.

אגב: אותה שאלה אפשר לשאול על המגבונים הלחים לפנים ולתינוק. מה לכל הרוחות ההבדל ביניהם? (פרט למה שכתוב על העטיפה).

בתורכיה בחמאמים רוחץ אותך הבלן עם משהו שדומה למה שפעם קראו סבון כביסה, ודווקא לתורכים, ככה נראה, יש עור יותר טוב מלישראלים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר