לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2010, 17:38
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
סקר כתבה הזויה בוואלה על חיפה נגד הפועל... דעתכם חשובה לנו

אני אפילו לא אביא לינק, לא רוצה לעודד כתבים כאלו, עוד יחשבו במע' וואלה שהכתב הזה טוב...

אני קורא כתבה שכותרתה הוא "קללת הכדורגל היפה" בנושא חיפה-הפועל ת"א. אני כבר חושב איך הם הולכים לדבר על קבוצות עם כדורגל אטרקטיבי שנשארו עם התחתונים למטה בסוף העונה ועושה את הקישור לשיטת הקיזוז שעלולה להביא להפועל ת"א את האליפות.... ותוך כדי קריאה אני מבין שהכתב בכלל טוען שהפועל סובלת מ"קללת הכדורגל היפה" ובגלל זה היה אולי לא תזכה באליפות. הלם תקף אותי...

אז נכון שאני אוהד חיפה. אבל מי הכתב העיוור שטוען שהפועל היתה אטרקטיבית לאורך כל העונה?!?!? הרי בתחילת הליגה הפועל אמנם הפגיזה באירופה (פירגון) אבל ממש לא היתה טובה בליגה, כל משחק שני היא קירטעה ואיבדה המון נקודות לקבוצות מרכז טבלה ומטה - וזו הסיבה שהיא איבדה גובה רב מחיפה כבר בתחילת העונה (אנשים בעלי זיכרון סביר יזכרו שהפועל חיפה ובני יהודה השאירו אבק צמרת לתקופה לא מבוטלת).

אולי הכתב מתלהב מהרצף המדהים שהיה להפועל כבר 8 מחזורים ? (כשרוב הקבוצות שפגשו בה היו מתחתית הטבלה וחטפו 3 גולים בממוצע מהפועל - כמו עכו, רעננה ורמת גן)

חיפה לא נטולת אשמה, היא גם קירטעה פה ושם, אבל אין לי שום ספק שהיא היתה הרבה יותר אטרקטיבית לאורך רוב העונה מהפועל. עובדה שחיפה גם קרעה במלוא הביטחון את הפועל ת"א במפגש הראשון, בעוד שהחזרת ה"כבוד" של הפועל הסתיימה בתיקו.

אז כמו שאמרתי, דעתכם חשובה לנו...

חזרה לפורום
ישן 26-04-2010, 17:47
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי overclock שמתחילה ב "כתבה הזויה בוואלה על חיפה נגד הפועל... דעתכם חשובה לנו"

חיפה משחקת את הכדורגל הכי עקבי

הפועל ת"א משחקת הכי יפה וטוב

הפועל ת"א עושה עונה גדולה , זה לא קשור לכמה גולים היא כובשת לכל קבוצה ( למרות שהיא עדיין משאירה אבק לחיפה )

בתחילת העונה לקח להפועל ת"א קצת יותר זמן להתחבר , בעוד מכבי חיפה שיחקה משלב מאוד מוקדם של הקיץ במוקדמות ליגת האלופות והגיעה לפתיחת הליגה אחרי שהיא כבר שיחקה משחק אחד נגד זלצבורג
אז במחזור הרביעי חיפה באה לבלומפילד ו"קרעה" 2-1 את הפועל ת"א , מאז הפועל ת"א לא הפסידה

מבחינתי קבוצה שבאה לכל משחק עם לפחות 2 חלוצים וברוב המקרים גם 3 ולא מפחדת זאת קבוצה שראויה לקחת אליפות , קבוצה שהמגן שלה כובש בעונה 10 שערים זה משהו שבחיפה רק יכולים לחלום עליו .

קבוצה שעולה לשחק בבית עם חלוץ אחד ו2 קשרים אחוריים בצורה פחדנית לא ראויה לכלום .

אני מאוד מקווה שהפועל ת"א תנצח ותזכה באליפות כי היא פשוט קבוצה יותר טובה ויותר נעימה לצפייה

נערך לאחרונה ע"י כחול משוגע בתאריך 26-04-2010 בשעה 17:50.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר