לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2010, 15:31
  ronshir ronshir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.09
איך יראה המטה הכללי ב-2011?

להלן תסריט המבוסס על הערכות על בסיס פרסומים שונים וניחושים אישיים.

סגן הרמטכ"ל – האבן הראשונה בדומינו. מסורתית מדובר בתפקיד שלישי של אלוף, על כן המועמדים האפשריים מתוך אלופי צה"ל המכהנים הם גדי שמני, אבי מזרחי ועידו נחושתן. מזרחי הודיע כי תפקידו כאלוף פיקוד המרכז יהיה האחרון, ולכן נותרו שמני ונחושתן. באופציה השמרנית הפור יפול על שמני.

מפקד חיל האוויר – בהנחה שלא קודם לסגן הרמטכ"ל, נחושתן ימשיך עוד שנה לפחות, ועל תפקידו יתמודדו שפר לוקר ואשל.

מפקד חיל הים – לצ'ייני עוד שנה בתפקיד, בין המועמדים למחליפו בן-יהודה, ארזוני ורוטברג

מפקד זרוע היבשה – סמי תורג'מן

ראש אגף מודיעין – כוכבי מוזכר כמחליפו למרות שרק תת-אלוף. אופציות נוספות הם אמיר אשל, יאיר גולן, טל רוסו ואולי שמני. גולן ורוסו עשו כבר תפקיד מטה והם חיות שטח. למרות שזה נראה לי מוזר, כוכבי יוקפץ, נהנה מגל הפרישות של האלופים המכהנים.

פיקוד הצפון – מועמדים : גולן ביטון רוסו. לגולן וביטון ניסיון בתפקידים בכירים בפיקוד. אני הולך על גולן שהיה מפקד עוצבת הגליל.

פיקוד המרכז – אבי מזרחי

פיקוד דרום – מועמדים: רוסו, ביטון וגולן. רוסו הוזכר מספר פעמים כמחליף.

פיקוד העורף – ייכנס לתפקיד תת-אלוף, מועמדים: תיבון, כוכבי, עייש, יואב הר-אבן. הניחוש שלי: הר-אבן

אגף התכנון – אמיר אשל עד להכרעה על תפקיד מח"א

אגף המבצעים – ייכנס לתפקיד תת-אלוף, מועמדים: תיבון, כוכבי, עייש, רוטברג, הר-אבן. הניחוש שלי:תיבון

אט"ל - ייכנס לתפקיד תת-אלוף מועמדים: תיבון ועייש. הניחוש שלי:עייש שעסק בנושא בשנים האחרונות.

אכ"א – אבי זמיר

תקשוב - ייכנס לתפקיד תת-אלוף, בין המועמדים: תיבון, הר-אבן ועייש

מתפ"ש – איתן דנגוט

נספח צה"ל בארצות הברית - דן ביטון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר