לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2010, 13:41
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
מספר דברים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "יש פה מישהו ששירת במסייעת במחלקת גיל?"

א.בתור אחד,שיצא לו לראות פעמיים ירי גיל חי,כולל פעם אחת להיות בעמדה בזמן הירי ולצפות פגיעה,אני חייב להגיד שהכלי הזה מדהים.

ב.אתה חירניק או שאתה סמרטוט?,אתה מפחד ממשקלים?,תשפצר את המנשאים שלך ותשקיע בהם כדי שבהליכה לא יקרע לך הגב.המשקלים הם גדולים ואין מה לעשות,יש לך משימה ככוח גדודי ואתה תדרש לבצע אותה אחרת החברים שלך יהרגו או יפצעו ויסבלו עד שיחלצו אותם.אז סוחבים את הישל"ט,וסוחבים טילים,וסוחבים תיקי לואו עם אוכל וציוד נוסף.

ג.כשתידרש ללכת בסבך לבנוני אני רוצה לראות את הפנתר נכנס עם הריינג'ר האומלל הזה,אני ראיתי כבר מחלקת רתק גדודית כשעוד לא היה פנתר-9 במסייעת שכל המחלקה שופכת לאגר בטיפוס החרמון,אנשים פשוט נפלו והתעלפו.הליכה עם משקלים צריך לתרגל,תסע על הסבל חי"ר,ביום פקודה אתה תשפוך לאגר ותהרג או לא תגיע בזמן להתקפה גדודית ואז כל הגד' שלך יחשף ותחטוף בראש.

ד.אתה עוד חייל רגיל שלא מבין משמעויות של נשק או של כוח שיש לך,בסופו של דבר שתצטרך לצוד ברדם או להכניס טיל לתוך חלון של בית אתה תבין עד כמה הכלי הזה חזק.ראבק נותנים לילד בן 18 טיל ברבע מיליון שקל,תעריכו את זה.אז הכל נראה לך יבש ומסכן,עד שתגיע הפעם הראשונה שתצרך ללחוץ על הכפתור,מבטיח לך שתתרגש.

ה.תשאפו להיות מקצועיים כמה שיותר,בסופו של דבר שידעו שיש 8 בגד' ויצטרכו לפגוע בחוליה שמניחה ומטען ואין לטנק 100% פגיעה,אז ה8 יטוסו על האמר לנקודה ויבצעו עליהם.תזכור שכמה שתהיה יותר טוב ככה הסיכוי שלך לירות יהיה גדול יותר.תשקיעו אחרי הכל זה החיים שלכם והחיים של החברים שלך לגדוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2010, 14:44
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
המחלקה הכי טובה במסייעת או הכי מקצועית
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Dorset Perception שמתחילה ב "אני הייתי בגיל אומנם הציוד..."

לא קיים דבר כזה,כי הייעוד של כל מחלקה הוא שונה.אתה לא יכול להשוות בין שחקן כדורסל ולכדורגל אז אתה לא יכול להשוות בין מחלקות במסייעת אלא אם כן אתה מפשיט אותן מייעודן ומתייחס אליהן כרובאיות בלבד,מה שהן לא עושות בד"כ אלא אם מדובר בגזרה ספציפית בתע"מ ועוד כהנה דברים שכבר רחוקים ולא נפרט עליהם.
שורה תחתונה,אתה לא יכול להשוות בין רגם "לייש" ו"קשת" למש"ק "גיל" או תצפיתן במחס"ר.אלא אם כן שוב פעם אנחנו בוחנים את יכולות החי"ר של כל חייל וחייל.מבחינת מקצוע אנחנו מדברים על משהו שונה בתכלית,ואת זה אתה כבר יודע.

נערך לאחרונה ע"י metooshelah בתאריך 22-04-2010 בשעה 20:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר