לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2010, 08:28
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "מה הקשר אליו?"

תביט בכותרת של האשכול ובדברים שלה, הספר יצא בשמו של גלעד.
ציטוט:
"בכספי התמלוגים מספרי אני מפרנסת את בני. מאז שראה הפלגיאט של שליט אור ב-2007, ללא רשותי, גם מי שמבקש לקנות את 'כשהנחש והעכבר נפגשו לראשונה' מופנה מיד ל'ספר של גלעד'. רשת "צומת ספרים" הגדילה לעשות וכבר אינה מחזיקה במלאי את רב המכר המקורי. הילולת ספר החטוף מפרנסת שכירים בעמותת שליט, שקונים לאביבה ולנועם כרטיסי טיסה, על-חשבוני ועל-חשבון בני. כשנשאל על הספר בערב ההשקה לו בגלריית 'הקצה' ענה נועם שליט: 'הספר מדבר בעד עצמו. ילד בן 11 כתב סיפור מדהים שכיום הוא רלוונטי למצב שבו הוא נמצא'", כתבה הסופרת.

אם יש לה טענות היא צריכה לבוא לאיש או לאנשים כקבוצה אחת, שעשו בטקסט של גלעד שליט שימוש מסחרי, אם הטענות שלה נכונות משפטית כמובן בלבד, אחרת אין לה בסיס משפטי לבקש תמלוגים. נכון או לא?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-05-2010, 22:30
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
החוצפה שלי ליבמן וחבריו עוברת כל גבול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "סופרת: הספר "של גלעד שליט" נגנב ממני"

אלקיים כתבה ספר וגלעד התבקש כמו שאר חבריו לכיתה לכתוב סיפור על בסיס הסיפור של אלקיים. גלעד בן ה-11 עשה זאת בצורה טובה מאוד ולא ביקש להפוך את זה לסיפור שלו. מי שמנסה לרמוז שמדובר בסיפור מקורי של גלעד עושה קודם כל עוול לגלעד עצמו. אלקיים מתפרנסת מכתיבה ולגמרי הגיוני שתקבל תגמולים על יצירה המבוססת במלואה על זו שלה ושנמכרת בכמויות גדולות על חשבון הספר המקורי שלה. אין גבול לחוצפה של ליבמן ושל המראיינת. האם אלקיים צריכה לממן את הקמפיין לשיחרור שליט מכיסה? ובכלל, צריך לבחון בזהירות את הטענה של ליבמן שההכנסות הולכות ל"גלעד שליט". לעמותה, כמו לכל עמותה, יש כאלו שמקבלים משכורות והחזרי נסיעות למיניהן. להם מגיע כמובן שלא יממנו מכיסם את הוצאות הקמפיין לשיחרור שליט. ואלקיים? אה, שתספוג את ההפסדים האישיים ותסתום ת'פה כי גלעד נמק בכלא החמאס.
גועל נפש.
ישן 07-05-2010, 00:19
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
תעשה לי טובה,
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אתה מתכוון למראיינת?"

ילד קטן כתב משהו - 95 אחוז מהדברים שנכתבים מבוססים על משהו שעברנו או היינו
חשופים אליו. אותה סופרת מנסה לעשות קופה מ-א-ו-ד לא מוסרית על חשבון ילד קטן
שלאחר כמה שנים טובות נחטף ומוחזק כעת כבר שנים בידי ארגון טרור רצחני.

בינתיים עמותות ואנשים פרטיים עושים את כל המאמצים כדי לקרב את שחרורו של שליט,
בין היתר לפרסם סיפור שהוא כתב כשהיה פעוט (אולי בהתבסס על הספר של אותה אישה
או לאו וזה באמת לא משנה).

אין לאישה הזאת שום הצדקה לבקש תמלוגים על הספר של שליט, שפורסם כדי לקדם את
שחרורו ולהחזיר את חייו בחזרה. והיא יכולה להירגע - איש לא באמת היה קונה את השטות
הזאת שהיא יצרה. מדובר בסך הכל ברגש מאוד חזק של הציבור שהביא אותו לקנות את
הספר הזה אחרת כפי שכתבת - הספר היה מורד מאוד מהר מהמדפים.

לא אשקר לך, אני מאוכזב. אתה אוטומטית מחפש להתנגח בהודעות השפויות בפורום עד
שהגעת למצב שהצדקת אישה ממורמרת שמנסה לעשות כותרות וקריירה על חשבון חייל
חטוף שנמצא בשבי האויב כבר למעלה משלוש שנים.

ח"ח!

ישן 07-05-2010, 02:20
מנהל

מה? שמת לב שעוד כמה אנשים פה מסכימים איתי?
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "תעשה לי טובה,"

כולל ישראלה שהוא אומנם במחנה פוליטי מנוגד לשלי אבל בן אדם בוגר והגיוני. ישראלה ואני התרעמנו על אותם דברים בדיוק ועם אותם טיעונים. האם אתה מאוכזב גם מימנו? או שמא אתה נעול על מי לצידנו ומי לצירנו וזה מכתיב את ההתייחסות שלך לטיעונים?
ולגבי הטיעונים עצמם. אתה התעלמת לחלוטין מהעובדות שכתבתי וממחזר את הכזבים הגסים והחצופים של ליבמן. זה ששליט כתב מה שכתב כשהיה ילד כגירסא שלו לספר שקרא זאת עובדה שחוץ מליבמן וחבריו אף אחד לא מכחיש. אני מציע לך ליטול את שני הספרים ולהשוות ואז גם לקחת בחשבון שגלעד כתב את הסיפור שלו אחרי שקרא במסגרת בית הספר את הסיפור המקורי והתבקש, כמו חבריו, לכתוב סיפור דומה.
לטעון שאלקיים תאבת בצע ונצלנית זה פשוט מקומם. הספר שלה, שמסתבר שהיה פופולארי, מורד מהחנויות כי אנשים קונים את הספר "של גלעד" והמשמעות היא שהיא איבדה מקור פרנסה מרכזי! אתה מוכן לוותר על מקור ההכנסה המרכזי שלך לטובת העמותה לשיחרור שליט? אם לא, מדוע אתה מצפה לזה מימנה? האם אתה מצפה מהמפעל שמייצר את הפליירים בעבור הקמפיין לשיחרור שליט לא לגבות על כך תשלום?
אני לא מאשים כאן לא את גלעד שליט ולא את משפחתו כי אם את העמותה הנ"ל שלא אתפלא אם גם בה יש שחיתויות ומי שבאמת עושה כסף על חשבון הטרגדיה של משפחת שליט.
ישן 07-05-2010, 12:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "אסור לה לטעון? לפי איזה..."

אולי כי למשפחת שליט יש דברים יותר חשובים על הראש מאשר אישה, שאין לה אישור ממומחה משפטי, שהסיפור מועתק ועו"ד שלא דיבר איתם על תשלומי תמלוגים אחרי הצגת אותה חוות דעת משפטית?
נמאס לי לחזור על הדברים שלי בחייך, אולי כדאי שתשאל אותה יותר טוב, למה היא לא שלחה עו"ד מטעמה לדון על תמלוגים עם משפחת שליט, אחרי שלקחה מומחה משפטי בתחום הזה ובמידה ואין הסדר לקחת אותם לבית המשפט. היא בחרה בדרך הקלה בלי להוכיח כלום עד עכשיו, צר לי לומר לך זאת.

כפי שרשום בויקי: "הסיפור נכתב בהשראת" והיא יכולה לטעון עד מחר, שמגיעים לה תמלוגים בלי הוכחה משפטית.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-05-2010, 23:04
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
זה ממש לא משנה כמה אנשים תמכו בדעה המנוגדת לשלי
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מה? שמת לב שעוד כמה אנשים פה מסכימים איתי?"

אני לא יכול שלא להתייחס להאשמה החמורה שהטחת בגורמים שאין לך דבר איתם - "לא
אתפלא אם העמותה למען שליט מלאת שחיתויות". זאת הבעיה - בקלות כה רבה הכפשת
תנועה שלמה עם מטרה מאוד חשובה. אם אין לך ראיות לדבר שכזה, למה לך ללכלך את
אותה קבוצה? תביא ראיות ואז נדבר.

לגבי ליברמן, אני לא מתעניין בטיעונים שלו. אני כותב לך פה את דעתי - דעתי היא שילד קטן,
שלא ידע אז מהן זכויות יוצרים, והפעיל דימיון - כתב את הסיפור שלו וכעת גורמים שונים עושים
מה שניתן כדי לקדם שחרור אפשרי שלו, בין היתר פרסום הספר שהוא כתב לפני שנים. אז מה
אם השתמשו בספר שהוא כתב? גם השתמשו בתמונה של רון ארד במהלך הקמפיין אז אולי
צריך לתת לתמי תמלוגים? תעשה לי טובה.

חוץ מזה, עדיין אין באמת לדעת אם מדובר בשעתוק של הספר. אנשים פה באשכול נלחמים
על משהו שאינו ברור כשמש. שורה תחתונה, אי אפשר לדעת אם הוא יצר את הסיפור מדימיונו
או מהספר של אותה גברת.

הסיפור הזה מזכיר לי את הניסיון הפתטי של אדון דבל'ה גליקמן לתבוע את סשה ברון כהן על
השימוש ב"ווא ווא ווי ווא". כאילו שאין לכהן מה לעשות או איך להתפרנס והוא צריך את ה"ווא
ווא ווי ווא" הטיפשי הזה של האדון המכובד והמוצלח מאוד - דבל'ה גליקמן.

ישן 08-05-2010, 00:44
מנהל

כן, אבל משום מה החלטת למקד את הביקורת שלך בי...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זה ממש לא משנה כמה אנשים תמכו בדעה המנוגדת לשלי"

אתה או תמים או מיתמם.
זה שהסיפור הוא העתק של הסיפור של אלקיים שקוף למדי. תשווה את 2 הספרים ואז נדבר.
ואתה כנראה לא מצליח להבין את המשמעות של קניין רוחני. אם העמותה הנ"ל הייתה מסרבת לשלם בעבור סטיקרים שהזמינה ממפעל מסוים גם הייתה ממהר לתמוך בכך? אין שום הבדל!
אני חוזר וכותב שמדובר בפגיעה ישירה ומשמעותית בפרנסה של הסופרת. אתה הייתה מוכן שפרנסתך תיפגע לטובת הקמפיין לשיחרור שליט?
ולגבי העמותה הנ"ל-שחיתות בישראל יש בלי סוף וזו נקשרה במידה רבה בפעילויות של עמותות שונות ומשונות. לכן לא אתפלא שגם בעמותה הזו יש שחיתות. לא כתבתי שיש בה ככה שהניסיון להסיט את הדיון לכיוון הזה הוא מיותר.
ישן 08-05-2010, 07:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שים לב לדברי הדוחים של ליבמן מערב יום הזכרון שהובאו ב'ישראל היום' ב7/5/10:
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "זה ממש לא משנה כמה אנשים תמכו בדעה המנוגדת לשלי"

http://www.israelhayom.co.il/site/n...icle.php?a=6491

"צר לי על כך, אבל אני קרוב לומר שלהנהגה בישראל היה יותר נוח עם גלעד שליט בארון קבורה, כי עם ארונות קבורה אנחנו מסתדרים הרבה יותר טוב".
צר לי אבל דברי מר ליבמן גורמים לי לחשוב שיש כאלה שאזרחים אחרים של מדינת ישראל בארון קבורה כלל אינם מהווים אצלם שיקול משמעותי. שום דבר לא נחשב בעיניו למעט כניעה מוחלטת לאויב של אומה בעבור אדם אחד. לא המחיר שמשלמים תושבי הדרום בעבור ידיה הכבולות של ישראל או המחיר שישלמו עם מתן זריקת מרץ לטרור, לא אנשי המודיעין העמלים לילות כימים ומסכנים מן הסתם לעיתים חייהם בכדי ללקט מידע על החיל החטוף, לא הפניית משאבים מדיניים ובטחוניים [שטוב שנעשית אך היא בהכרח על חשבון משימות אחרות] למען פדיון השבוי.
"אנחנו מדינה של חצי התורן.... למדינת ישראל אין שום דבר ברור בעניין שחרורו של גלעד, וכל זה בעיניי הוא סוג של התעללות. שבהנהגה יהיו מספיק אמיצים ויגידו 'ויתרנו על גלעד' ".
יש לחצוף משהו לומר על 'חצי התורן'? זהו? כל חללי צה"ל פצועיו ולוחמיו ראויים לעקיצה מהוד מעלתו ליבמן כי מדינת ישראל אינה עושה מה החמאס דורש?
"לאחר שקראתי מאמר שבו נכתב בכותרת כי: 'הכל שחיד', התגנבה בי מחשבה נוראית שאולי דרך המאבק שלנו בכלל לא נכונה, וצריך היה לעבוד בכלים אחרים. אתם כבר תחשבו לבד".
כלומר כל מי שאינו חושב באופן בטחוני מופקר הוא מקבל שוחד וכל מי שחושב שאין כל התלבטות בשחרור מאות רוצחים מיומנים לרחובות הוא נקי כפיים? גסות רוח לשמה.
" בשלהי כהונתו יכול היה אולמרט לסגור את העיסקה, אולם הוא לא עשה זאת".
ואולי אם אולמרט שהיה מוכן להביא את אבו מאזן לשער יפו ולתת שטחי נגב לאויב הפלשתיני תמורת שטחים שכלל לא מצויים בידיו ולעקור ישובים עבריים ולשחרר מחבלים תמורת חללים לא הסכים לדרישות החמאס אז צריך להבין כי לא ניתן היה לעשות זאת ללא מחיר גבוה בחיי אדם?
"בנימין נתניהו..י שיקוליו בנוגע לעיסקה לשחרורו של גלעד נגזרים, בין היתר, מסקרי דעת קהל"
באדיבות כל ערוצי התקשורת, העיתונים וההון לעיצוב דעת הקהל שהוזרם למסע 'לשחרור שליט' לעיתים בסיוע של כותבים שידוע כי 'מחוות' לפלשתינים הם דרך חייהם ללא קשר לשליט ותוך השתקת החשיבה והשיח על שחרור מאות רוצחים, גביית מחיר ברור ועתידי בחיי אזרחים על ידי המשוחררים, ביטול כל הרתעה כלפי רוצחים פלשתינים עתידיים, עידוד שימוש האויב בנשק החטיפה - הדבר הפופוליסטי ביותר שיכול רוה"מ היה לעשות הוא להפקיר את בטחונם של התמימים ולהכנע לחמאס.
"אנחנו לא עם של מחאה, לא יוצאים לרחובות בהמונים, זה האופי שלנו"
עוד חוצפה. אנחנו המבוגרים הטרודים בחיי היום יום, בפרנסה ובהגנה על משפחותינו לא יוצאים לרחובות. גם לא למען ענינים גדולים משליט ויופתע מר ליבמן לשמוע כי יש דברים קיומיים בחיי עם ואזרח במדינה תחת מתקפה אפילו יותר מפדיון שבוי אחד. אולם ילדינו מוצאים פעם אחר פעם לרחובות. מולכים לא תמיד תוך הבנה או קבלת רשות ההורים במצעדים או מועמדים בעצרות מחאה 'למען שחרור שליט' ללא אף מילה על שחרור רוצחי עבר ועתיד, סיכון קיום הילדים עצמם, גביית תו מחיר אפס לחיי נרצחי עבר ועתיד על השאלות המוסריות וקיומיות הכרוחות בכך. רוב הטקסים הממלכתיים בבתי הספר ותנועות הנוער מקדישים במידה זו או אחרת פינה לשליט. יש ילדים הבטוחים כי הוא לבדו שקול כנגד קיומה של מדינת ישראל. רק החודש התיר בית הספר שלנו שלא לבוא בחולצה לבנה לטקסי יום הזכרון אך חייב תוך איומי ענישה לבישת חולצה שכזו ליום שהוקדש 'לשחרור שליט' [שוב מכבסת מילים כאילו שליט מוחזק בידי ישראל] אז יבין מר ליבמן כי 'אנו לא יוצאים לרחובות' כי אין אנו עובדים בשבילו או רוקדים לפי חלילו ולא יזלזל באופי התם ובאחווה שמפגין הצבור כלפי מצוות פדיון השבויים
"|אנו מדברים רק עם הריבון, והוא ממשלת ישראל", הוסיף ליבמן.
מרוב שהעמותה 'מדברת עם הריבון' מלאים חיינו בשלטים, סטיקרים, טקסים, תוכניות רדיו מוטות, תשדירי פרסום וכו' המופנים לאזרח התמים. לא רק שהמסע המופקר הזה אינו פונה לריבון בישראל [שהוא כמובן הכנסת ולא הממלשלה..] הרי שאוזניים זרות מאזינות לו במחנה האויב ומפרשות אותו באופן שגוי. לעניות דעתי 'עיצוב דעת הקהל' שביצע 'המסע לשחרור..' חיזק את עקשנות האויב וחיבל קשות בסכויי השחרור.
"זו נקודה מאוד משמעותית. האחריות לשחרור גלעד נמצאת בירושלים.
גם האחריות למניעת קרינה מצד הפצצה האיראנית נמצאת בירושלים. לפי שיטת חשיבה זו אחריות הממשלה לפרק את המדינה ולהכנע לכל דרישות איראן החמאס והחיזבאללה. אכן האחריות היא בירושלים והסמכות היא בירושלים ואחריות זו הינה לא רק כלפי חיל שבוי אחד אלא גם כלפי אזרחים רבים אחרים.
מעניין גם שהארגון הלא פוליטי לא מצא מילה רעה אחת לומר על המהלך הבטחוני-מדיני שהוליך לעלית החמאס וחטיפת שליט. מי שמחרחר כעס ומטפטף רעל כה רב כלפי מנהיגים שמסרבים לשחרור המוני של רוצחי טרף צמאי דם לרחובות אינו מקדיש טיפת ארס לאחראים למהלכים שיצרו את הסיטואציה אליה נקלע שליט. כמה מפתיע שלא מעט אנשי תקשורת מהשמאל הקיצון שכה חסים על אדם אחד ולא סופרים כלל את קורבנות העתיד - שותפים לגישה זו.
היום החמאס מבין, בלי קשר לשחרור גלעד שליט, שהכלי היחיד כלפינו הוא חטיפה. אנחנו מחזיקים אלפי אסירים פלשתינים, ויש פה מלחמה בין שני צדדים".
וזו כבר אמירה פוליטית ממנה ניתן להבין שמר ליבמן רואה באסירת מחבלים מורשעים במעשי טרור בעיה כלשהי. הוא כמובן מתעלם בנחת מהעובדה כי כניעה למעשה טרור תזמין את מעשה הטרור הבא. מה נאמר למשפחת החטוף שאחרי גלעד בעבורו ידרוש החמאס 'רק' התר סמלי לכניסת משעל לרצועה והצבת נשק מגן פלשתיני על הגדר? ולזה שאחריו בעבורו נדרש לתת 'רק' שטח מזערי בשפולי הר דב וכו'.
ליבמן מזכיר שיש מלחמה בין צדדים אך רוח 'המסע לשחרור .... בתמורה לשליט' כלל לא נשאה עימה אופציות אחרות כגון פגיעה עקבית במנהיגי החמאס עד לשחרור, לכידת בני משפחה של החוטפים, הגברת קצב הסיכולים הממוקדים, תביעה נגד הנייה בהאג ושיבוש תנועת מחבלים פלשתינים בהאג, תמיכה פומביתת ונקיטת עמדה ברורה בסוגיית בידוד עזה ע"י ישראל וכו'. עמדות 'המסע לשחרור' חופפות למרבה הצער במידה רבה את דרישות החמאס.

למה כתבתי כל זאת ? בכדי להבהיר כי חיל שבוי עם כל הכבוד אינו בגדר דת וכי אנשי העמותה אינם בגדר כוהני הדת. מעשיהם ראויים לבקורת ומחייבים לבקורת כמעשי כל עמותה. על פניו נראה כי נעשה כאן מעשה לא הוגן. ליבמן במקום להסביר או לספק נימוקים סבירים השתלח בסופרת והסית נגדה [כאילו הוא, ספקי הסטיקרים ומפיקי מסע הפרסום הם כולם אלטרואיסטים ומשחרריו של שליט והסופרת היא זו זו שבגינה הוא סובל קורבן החמאס].
ישן 09-05-2010, 00:17
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נשמע נודניק נרגן, קיעביצר היסטרי שלא מבין דבר או חצי דבר בניהול יותר מאשר הכנת שקשוקה
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שים לב לדברי הדוחים של ליבמן מערב יום הזכרון שהובאו ב'ישראל היום' ב7/5/10:"

הנסיון להעמיד סוגיות של נעדרים/שבויים במספרים קטנים (ומה לעשות.. יש הבדל בין 500 שבויים ובין אחד) כציר שעליו סובבת המדינה היהודית הראשונה מזה 1850 שנה, רק מוביל לכהות חושים. לאנשים החכמים הרבים שנוהגים לגיד לי "אם זה היה הבן שלך גם היית חושב שאין מחיר" אני נוהג לענות: "לכולם יש מחיר, לי יש מחיר ולך יש מחיר. ואם אני בן 35 אז המחיר שלי יותר גבוה מזה של בן ה 65 כשמדובר על טיפול רפואי. אתה יודע למה? כי גם בתחומים של מוסר יש מה שנקרא "מידתיות" - מקובל שלכולם יש זכות לעוד דקה של חיים, אבל ברור שחודשיים נוספים של חיים לאדם X בן 65 לא שווים 10 מליון ש"ח מתקתיב הבריאות, ובכל מקרה לאדם בן 35, לפי כללי המידתיות, מקובל שיהיה מגיע קצת יותר. ולמה? כי המספרים כן קובעים בסוף, וכי עץ שמצמיח כסף זה רק בפינוקיו, וכי כמו שיש חוק שימור אנרגיה, יש גם חוק דומה למדי בניהול מדינה: מה שניתן למישהו אחד, בפועל נגרע ממישהו אחר. והעובדה שלמקבל יש פנים, בעוד שלנגרע אין (עוד) פנים, לא משנה דבר מלבד השקטת מצפון שלך, ולא שלי".

ישן 07-05-2010, 06:09
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "תעשה לי טובה,"

ציטוט:
אותה סופרת מנסה לעשות קופה מ-א-ו-ד לא מוסרית על חשבון ילד קטן

נו באמת אלעד. הסופרת חיברה את הספר לפני שגלעד שליט נולד והוא מפורסם מאז שנת 1986 ב17 מהדורות. להאשים אותה שהיא מנסה לעשות קופה זה ממש לא רציני. אני לא מאשים את משפחת שליט או את העמותה - אין שום דרך פרקטית לדעת שהדברים הם כאלו, אבל כעת שיודעים, צריך לעשות מעשה ולהפסיק עם זה. העובדה שגלעד שליט נמצא בשווי לא אומרת שצריך לפרק מנכסים את כל בעלי המקצועות בארץ ולהרעיב אנשים ואם אתה חושב שכן, אתה מוזמן להעביר בעצמך את כל ההכנסות החודשיות שלך לעמותה למען גלעד שליט.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-05-2010, 04:02
מנהל

האמת שאנחנו כמובן לא יודעים מה הסופרת ניסתה לעשות קודם
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שני הצדדים, הן העמותה והן הסופרת לא בסדר באמצעים שבחרו לפעול בהם"

בהחלט ייתכן שהיא כן פנתה לעורך דין והיציאה לתיקשורת הייתה בעצתו, אולי כדי לצמצם את הנזק עבורה של כותרת עתידית נוסח "...תובעת את משפחת שליט!" אם וכאשר תחל לגלגל תביעה, אולי כדי להגביר את הלחץ לקראת פשרה עתידית. ייתכן שהיא רואה באפיק המשפטי מוצא אחרון ומעדיפה לחץ ציבורי.
ייתכן גם שאין לה אפשרות לממן תביעה משפטית יקרה.
קשה לדעת. האם יכלה להתבטא טוב יותר? כמובן. ניכר היה בראיון שהיא דיברה מהבטן וככה יצאו לה כמה שטויות שהיא בוודאי לא תתגאה בהן בעתיד. היא לא תמיד הפרידה בהצלחה בין העמותה ובין משפחת שליט וזה הכי בעייתי מבחינת איך שהיא יצאה מהראיון ההוא. לא שזה משפיע במשהו על התוקף של טענותיה.
ובאופן כללי, רוב האנשים נוטים לזלזל בעניין של קניין רוחני וחבל שכך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר