לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2010, 11:00
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
את האמת... את דעתו של מי אתה מעריך יותר על עניינים ארציים?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "הנקודה שלי היא שבסופו של דבר,..."

בכל מקרה כבר כתבתי לפני כמה ימים משהו על אותם "יהודים מקצועיים" שתמיד יש להם מה להגיד על יהודים "בשל היותם יהודים". היהדות היחידה שבאה לידי ביטוי אצלם - תרבותית/דתית/לאומית מתגלה כשהם עושים שימוש זול וציני ברקעם המשפחתי לצורך מתן תוקף לדעה פוליטית... "כיהודי אני אומר שישראל היא ככה וככה..." שזה במילות הרחוב שקול ל"איזה כיף לי! אני יכול להכנס ביהודים בלי שיגידו עלי שאני אנטישמי". אדם תמים היה מצפה מ"אנשי רוח", שאין עליהם כידוע שום ביקורת מקצועית כמו הערכה רבעונית, או מבחן פסיכוטכני, ואפילו ל"קואצ'ינג" מטופש לא מוציאים אותם, היו הגונים מספיק כדי להגיד את המ שיש להם בהסתמכם על אי אילו כישורי הבעה שיש להם, ולא כמו חבורת נמושות המתקבצים יחד תחת מטריה של "אנחנו יהודים ולכן יש לנו אינסייד אינפורמיישן על היהודים האחרים, תאזינו לנו בבקשה".

מה שכן הם מחזקים את הדעה כי יהדות היא אכן לאום - אחרת אין לי מושג מה בדיוק מעניין בכך שחבורה של אירופים יהודים במוצאם יש להם מה להגיד על המתרחש במדינה לבנטינית שנמצאת עוד הרבה מעבר לענני הגז המדמיע המסמלים את הגבולות המתרחבים של האיחוד האירופי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2010, 13:56

אתה חייב לציין שהרבה יותר קל לחשוב
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "זה בדיוק כמו היהודי אתמול..."

שאתה חי בעיר שיש בה 15-25 אחוז "חולי נפש" מאשר 15-25 אחוז אנשים שסתם שייכים לאיזו קבוצה אתנית שלא אוהבת אותך. ולאור העובדה שכמה ערים בישראל כבר די מלאות "פליטים" (לדעתי זה מונח שדי מתאים להם, לאור המניעים האישיים שלהם) יהודיים מצרפת, בלגיה, בריטניה ודרא"פ, אני חושב שהמצב די עצוב: שכן אלא אם פיספסתי משהו, לישראל אין היום להציע מה שלא יכלה להציע לפני 20 שנה, בוא נגיד, אולי אפילו פחות. ואם תיקח בחשבון שעל כל "פליט" כזה שבא לפלשתינה-א"י, יש עוד 2-3 שמגיעים לארה"ב/אוסטרליה, אז המצב באירופה מתחיל להשמע מוכר (עם הרבה ניואנסים שונים, כמובן). לא מזמן שודר באחד מערוצי המדע פרק בסידרה שסוקרת כנופיות, או פשע, בערים בעולם (לא הרוס קמפ הזה, אלא אחד אחר) והפרק התמקד בפאריס על חגורת הבדרדקיסטים המקיפה אותה. חצי פרק הוקדש לסיור באיזו שכונה של אפריקאים שעושים בלאגן באופן קבוע ללא מניע גזעני ממוקד, אלא סתם כי הם "הופתעו" לגלות שדרכון צרפתי לא הוציא אותם מהנישה של "מהגר עצבני". חצי שני הוקדש לאיזו חבורה אפריקאית מוסלמית אופר אלימה... הם נכללו בסרט כדוגמא לפורעי חוק בפאריס, אבל איכשהו כל מה שיש להם להגיד זה מוות ליהודים. אני לא חושב שיהודי צרפת בכלל קשורים אליהם, ובטח לא האוייבים שלהם או המדכאים שלהם, אבל הפתרון היחיד שיש להם לכל דבר הוא "מוות ליהודים". ולא (!) מדובר פה על סרט שהוקדש לשבוע אנטישמיות, אלא דווקא סקירה שגרתית על פשע בפאריס.

חלק נכבד מהישראלים החדשים שבאו מארצות הרווחה הם לא אנשים שבבסיסם רצו לעזוב - אלה פשוט אותו חלק מהיהודים שהבינו שזה לא הבית שלהם אם לבת מצווה של בת דודה שלהם הם נוסעים תחת אבטחה, כי כמה פקיסטנים יכולים לתקוף חבורה של בנות יהודיות שהולכות בשימלה לבנה לבית כנסת בקללות, השלכת אשפה ואפילו יותר. זה נשמע לא "ביג דיל" - בטח לא בהשוואה לפיגוע, אבל עבור אנשים שהתרגלו לחשוב שהגיעו למנוחה ולנחלה - אנשים א-פוליטיים שרק רוצים 3-4 פעמים בשנה לחוב איזה אירוע בבית כנסת, זה שבר של ממש. זו השפלה אמיתית לאדם "מן היישוב" במנצ'סטר לחטוף איזה רגב בוץ על החליפה בדרך לבית הכנסת - יש שמבליגים, ויש כאלה שלא מוכנים להשלים עם זה.

ישן 02-05-2010, 15:37

המעניין הוא שהאלימות המוסלמים מלבה גם את האלימות של הקיצוניים הנוצריים
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "מה שעצוב הוא שגם ב"נאגלה"..."

וגם אלה מחטיפים ליהודים... אגיד לך את האמת: הכל טוב ויפה, ודיבורים, וסיר הבשר ו"היום זה לא אירופה של פעם וכו'". בפעם הראשונה שקומיקאי רחוב בלונדון שואל את הבן שלך מאיזו מדינה הוא, ואחרי שהילד משיב "ישראל", אז הוא עושה לו בפנטומיה "גלגלת שמעלה את האצבע האמצעית" אז אתה יכול לדעת "יהודי של איזה צד אתה - השותק ומכחיש, או המתלהם ומפנים". אני בבירור בצד השני. מי שמתנהג לילד ככה, אלף יפי נפש לא ישכנעו אותי שהוא סטיריקן אוהב אדם שמוחה נגד הכיבוש.

ההיסטוריה הקרובה מאוד מוכיחה שיהודים הם הראשונים לחטוף: יהודים היו גם בארה"ב, גם בצרפת וגם בדרא"פ (במדינה הראשונה מביניהן יש ליהודים אפילו מעמד מכובד בייסוד האומה, ובלי שיעשו להם טובה ויקצו להם אותו - היהודים בפירוש עזרו להביא את ארה"ב למה שהיא היום, ומעבר ליחסם באוכלוסיה) היו מהמובילים של תנועות זכויות האזרח והשיוויון - הם עשו את זה כאשר יכלו בקלות "לשבת בשקט". והפלא ופלא... כשאיזה ניגרו אמריקאי רוצה לנגוח בממסד, במי הוא חובט מילולית? נחש...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר