לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2005, 13:00
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אנשים אני ממש צריך עזרה...

מחר לחבר הכי טוב שלי יש יומולדת... ואני פאקינג לא יודע מה לקנות לו.. תאכלס כולם שוברים את הראש, אפילו לאמא שלו אני זה שמצאתי מה לקנות בגלל שלא יודעים מה לבחור.

חשבתי על רעיון שלדעתי ממש ממש טוב- אני חושב לקנות לו כרטיס להופעה של אינפקטד משרום... שמתקיימת עוד שבוע שבועיים. הוא מת על הלהקה, כמוני כמוהו.

הכסף זה לא אופציה.. הוא חבר שאני מאוד אוהב ואני מוכן להשקיע... גם אם ק'רעתי את התחת בשביל הכסף הזה. הבעיה היא..- אם מי הוא יילך?
אני יכול לקנות כרטיס גם לעצמי וזה יכול להיות נחמד.. אבל פסלתי את האפשרות הזו כבר, הבעיה שאני לא זוכר למה
אני יכול לקנות לו זוגי, אבל זה היה יוצא טוב רק אם הייתה לו חברה או משהו... ואין לו כרגע =\
הוא יכול לתת את זה לאחד החברים (אני אגיד שאני לא יכול באותו יום כי אסור לקנות מתנה שתהיה רווחית גם לעצמך) אבל אז זה נראה כאילו קניתי גם למי שהוא ייקח מתנה

אני יכול לקנות לו זוגי ולהגיד שהוא הולך עם עוד מישהו רק אם זה מישהי

קיצר... מה דעתכם? אני די נעול על ההופעה כי אני חושב שזה רעיון מצוין, אז אני מבקש פתרונות... אבל גם רעיונות לעוד מתנות יתקבלו בברכה ענקייתתת

היומולדת מחר... אז אני מתחנן לעזרתכם.
תודה מראש, חג שמח ושבת שלום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר