לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2010, 15:20
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
אני אכתוב תשובה משותפת:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "איך בנות מגיבות למכתבים.."

היא יודעת מה אני מרגיש כי כבר היינו ביחד פעם ומאז אנחנו "און ואוף" או לא יודע איך להגדיר אבל היא יודעת שיש לי הרבה רגשות כלפיה. היו לנו המון שיחות ב-4 עיניים ואני מתכוון לתת לה את זה אחרי שאנחנו בעצם נחזור מיציאה רק בתור ידידים וזה לא יהיה אינטימי לגמרי כי עוד ידידה תיהיה שמה, לכן כתבתי לה הכל וגם האמת היא שזה פחות מביך כי כבר אמרתי את כל הדברים האלה אבל לא ככה, שנינו מאוד ביישנים ולומר לה דברים כאלה ככה יעמיד אותה במצב מביך. אני יודע שאני לא מפרט המון כי פשוט קשה לכתוב בקצרה על תקופה של משהו כמו שנה שאתה מרגיש משהו כלפי מישהי.
אני רק אוסיף שזאת מישהי מאוד חשובה לי ואני באמת אוהב אותה, לא יודע אם המכתב הזה ישנה את המצב הנוכחי שבו אנחנו לא ביחד, בגלל שהיא לא מעוניינת מסיבותיה למרות שכן טוב לה איתי והיה לנו מצויין כשהיינו אז ביחד.
ותודה על התגובות המהירות

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 05-05-2010 בשעה 15:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-05-2010, 14:04
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי דנדוני שמתחילה ב "תראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דנדוני
אין ספק שכשאתה כותב, אתה מביא לידי ביטוי בצורה הכי טובה את מה שאתה מרגיש- כך אתה יכול להתנסח בצורה הכי טובה בלי טעויות ובלבול...
במידה ואתה מתכוון להתוודות על רגש מסוים, אני חושבת שאולי יש איזשהו איזור ביניים שאתה יכול לבחור בו- מה אם תדבר איתה בקצרה ותכתוב לה מכתב שמפרט את כל הרגשות?
תגיד לה שאתה מרגיש כלפיה דברים וכיוון שאתה לא מצליח להוציא את הרגשות בדיבור, או שיותר נוח לך במכתב- כתבת לה הכל על דף ותתן לה את המכתב...

שיהיה הרבה בהצלחה,
תודיע לנו מה קרה איתה

היי
קודם כל תודה על התגובה..
אין לי בעיה של להוציא את הרגשות בדיבור, להפך, אבל אני חושב שיביך אותה אם אני אגיד לה אני אוהב אותך ככה בפנים, לא משנה שהיא יודעת שאני מרגיש כלפיה משהו והיינו כבר ביחד ואנחנו פשוט במצב מוזר ולא ברור.. אני יוצא איתה באותו יום(של היום הולדת שלה) ונראה לי שפשוט אחרי זה אני אתן לה את זה..
אני פשוט לא יודע למה אני אמור לצפות-שהיא תתקשר אלי ותגיד "קראתי ואני גם מרגישה ככה" או שאולי לא יקרה כלום ואז אני סתם ארגיש מפגר כי היא בכלל לא מרגישה כלום וסתם נתתי לה מכתב מתוך מחשבה שאולי משהו ישתנה..

ישן 15-05-2010, 09:56
מנהל פורום מתגייסים

מבולבל טוב נתתי לה אותו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "איך בנות מגיבות למכתבים.."

כמו שידעתי שיהיה עכשיו אני סתם מרגיש מוזר ..
כאילו, היה ערב ממש מושלם ואז חזרנו ולפני שנפרדנו שמתי לה את זה בתיק ואמרתי לה לקרוא את זה לפני שהיא הולכת לישון, יכול להיות שהיא עוד לא קראה את זה, למרות שנראה לי שכן, אבל בכל מקרה גם אם כן וגם אם לא היא לא הגיבה באיזשהי צורה. קצת זמן אחרי שנפרדנו שלחתי לה הודעה לבדוק אם היא בבית והכל בסדר והיא לא ענתה היא אמרה שהיא ממש עייפה אז אולי היא פשוט ישר נרדמה אבל היא עדיין לא שלחה לי הודעה חזרה..
בכל מקרה אין לי מושג מה אמור להיות עכשיו, ככה שהמצב מרגיש דיי רע אבל אני עדיין שמח שנתתי לה את זה..

ישן 15-05-2010, 18:17
מנהל פורום מתגייסים

טוב נפתרה הבעיה שלי
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "טוב נתתי לה אותו"

היא הבהירה לי שהיא לא רוצה וזהו, כלומר היא לא אמרה את זה ככה, אבל היא אמרה שהיא מצטערת והיא יודעת מה אני מרגיש אבל היא פשוט כבר לא מרגישה כלפי שום דבר, והיא באמת רוצה שנישאר ידידים (אני מתחיל לשנוא את המילה הזאת) כי טוב לה איתי אבל היא פשוט לא רוצה ואני צריך להבין את זה. מצחיק שהיה לי חלום על זה שהיא לא תרצה בלילה של יום חמישי, אני צריך עכשיו לסבול את זה שאני רואה אותה כל יום(לומדים ביחד)..היא רוצה שנישאר ידידים ודיברנו על הכל והיא אמרה שהיא מבינה ואני חייב להמשיך הלאה.. כאילו שזה עוזר..
הלאה אשכול הבא-איך עוברים הלאה אחרי מישהי שאתה מאוהב בה במשך שנה? למישהו יש טיפים?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר