לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2010, 18:00
  vekfoz vekfoz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.10
חזרה לקרבי לאחר פליטה למז"י..?

נפלטתי למז"י מקרבי בגלל "משמעת" , הוכשרתי רובאי 07
יצאתי על מנת לנסות להגיע ליחידות המובחרות ..
הגשתי לאחרונה 26/4 טופס 55 לגיבוש מטכ"ל והוא כבר בבק"ום (אפילו הצלחתי להשיג ראיון ליחידה מובחרת שלא במסגרת הטופס 55, אך לצערי לא התקבלתי).
המפקד הישיר שלי (סרן) הקיף ממליץ (יש ממליץ/לא ממליץ*) אך רשם שהוא לא מכיר אותי
כי אני חדש ביחידה , כנ"ל מפקד היחידה (סא"ל)!
כאשר הגוף שיבחן את הבקשה יעיין בעברי המשמעתי הוא יראה שנפלטתי למז"י עקב משמעת.
בד"כ האנשים שנפלטים למז"י הם בעלי פרופיל/ת"ש/מויבציה-משמעת נמוכה
אני מורעל גם לאחר 10 חודשים בצבא..וכל תקופת ההכשרה שלי מאוד נהנתי מכל המסעות והראבק וכן החוות דעת שנכתבו עליי לפני הפליטה היו משהו כזה: "בחור חזק מאוד פיזית ובלה בלה בלה אך בפן החברי והערכי לא היה טוב"
ציינתי והסברתי היטב את כל התהליך שעברתי מלפני גיוסי ועד היום בו נפלטתי במז"י באורך של 2 דפים מאוד מפורטים וכתבתי זאת בשפה מאוד גבוהה בתקווה להבנה, העניין הוא שכל הזמן רצות לי שמועות באוזניים על כך שאף אחד לא מתייחס ברצינות באמת לטפסים הללו . האם באמת מישהו ישב ויקרא את כל אשר כתבתי במכתב.?
ומה יהיו סיכויי לגביי העניין הנ"ל? נניח ולא יאשרו לי גיבוש מטכ"ל....האם הגוף המטפל יכול לבוא לקראתי ולהציע לי גדודים ומקומות אחרים? כמו כן, אני כבר עובד על מכתב ערעור מחשש שלא יאשרו לי כלום ומקווה להשיג כמה המלצות כתובות שאוסיף לערעור.
הדבר היחיד שהפריד ממני מלהגיע למיונים לסיירות היא קב"א 51 (אשר הרף הוא 52)
דיברתי עם תומך לחימה מהשייטת שבעל קב"א דומה לשלי שהגיש טופס 55 לגיבוש שייטת..הוא קיבל גם מבחנים פסיכוטכניים חוזרים וגם גיבוש. מה הסיכויי שדבר כזה יקרה לי.?
כרגע אני נמצא בהמתנה לקורס של ג'ובניקים שיתחיל ב30 לחודש ואני עושה יומיות. אז יש לי עוד זמן לתקוף לפני שיחרץ גורלי. אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שמבינים בנושאים הללו.
אני לא יכול להיות ג'ובניק...זה פשוט לא אני.. אני מעדיף לעשות 12/12 בגבול לבנון מאשר לצאת יומיות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר