לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2004, 08:04
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
כללי ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chara שמתחילה ב "בעיה.."

דבר ראשון יש לך חברה טובה ואני מקווה שאת יודעת להעריך אותה...כי לא כל אחת תגיד לא (מניסיוןןןןןןןןןןןןןן)

דבר שני אני מבינה את זה שיהיה לך קצת קשה אם הם יהיו ביחד...אבל בכל אופן כמו שכבר אמרו כאן אם הוא לא יהיה שלה הוא גם לא יהיה שלך , אני לא מנסה לרדת עליך חס וחלילה!!אבל אני חושבת שבגלל שהיא הייתה חברה כ"כ טובה תגידי לה שזה בסדר אם היא תיהיה איתו, אני מבטיחה לך שברגע שהם יהיו ביחד אולי זה יפריע לך בהתחלה אבל בסופו של דבר את תיתרגלי לזה ותרדי מימנו לבד ....
ולכי תדעי!אולי יש לו אפילו חבר שהוא יוכל להכיר לך?!אני חושבת שזה יכול להיות מאוד נחמד ...לא חסרים בנים (ותודה לאל שכך... )
בהצלחה חמודה , זה בכל זאת השיקול שלך....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2004, 18:21
  דציבל דציבל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
בעיה שמוכרת לי אישית..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chara שמתחילה ב "בעיה.."

תראי,למעשה אין הרבה מה לעשות.
גם אצלי חבר הכי טוב שלי התאהב במישהי שהייתי דלוק עליה.
בהתחלה שהוא סיפר לי את זה הרגשתי כאילו נתנו לי חבטה כואבת בבטן ואז ירו לי חץ עם רעל ישר לתוך הלב שהתפשט בכל הגוף.בקיצור,בהתחלה היה מאוד קשה.
אבל אמרתי לו שאם הוא באמת אוהב אותה אני לא יכול לעשות כלום בנידון,ואם הם אוהבים אחד את השני אז אין מה לעשות-אני ארגיש עוד יותר גרוע אם אני אמנע מהם להיות ביחד.
בתחילה היה לי מאוד קשה לראות אותם ביחד, אבל לאט לאט התרגלתי לרעיון וגם החיים ממשיכים והתגברתי למרות שהם היו בבית ספר שלי שניהם וההיא שהייתי דלוק עליה הייתה בכיתה שלי,וכן היה לי קשה לראות אותם יחד.
אבל עכשיו יש לי חברה כבר שלושה חודשים וקצת יותר,ואני בספק אם הייתי נהנה בקשר עם ההיא שהייתי דלוק עליה כמו שאני נהנה בקשר איתה עכשיו.
החיים ממשיכים ולא עוצרים ואולי תמצאי מישהו אחר שבכלל יגרום לך לשכוח את אותו מישהו שאת דלוקה עליו.
מאחל לך הצלחה בכל
דציבל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר