לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2005, 21:10
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
מה אם אהבה היא כבר לא אהבה?

היי אנשים!!!!זה האשכול השני שאני פותחת השבוע מגניב לי!!!!
אבל הפעם אני מנסה שיותר יגיבו..
אוקיי רק שתדעו אני מרגישה שהפורום הזה הוא כמו מקום וידויים בשבילי ומקום שאני יכולה להסביר לחברים שלי כל מיני דברים אז אני רוצה לספר לכולכם משהו.

בד"כ אני בנאדם מאוד אוהב מאוד אוהב אני נותנת לחברים שלי את כל האהבה שאני יכולה.אבל אתמול חברה שלי אמרה לי משהו שגרם לי לחשוב האם כאילו כל החברים שלי מעריכים את זה ואני לא חשבתי ככה אולי אני מדמיינת אבל האהבה שאני נותנת לכל האנשים אף פעם לא חוזרת אליי בצורה מסוימת זה כאילו מושג של אנשים שנהיים מפונקים מכך שאנחנו נותנים להם אהבה וכאילו הם רק חוזרים בשביל עוד אהבה ואנחנו מעניקים להם שוב כי יש לנו תקווה שזה יחזור אלינו אי פעם אז אני כזה בנאדם אני מצפה שיחזירו לי אהבה.אבל אני אף פעם לא מרגישה שזה חוזר אליי ואני חוזרת כל הזמן על אותן טעויות אני נותנת לכל החברים שלי את כל האהבה שאפשר לתת ואני לא מרגישה שהם אי פעם מעריכים את זה...ואתמול היינו בטיול שנתי במרכז קנדה ובאתי לחברה שלי ושמתי לידה את התיק שתשמור לי בזמן שאני הולכת לשירותים וכשחזרתי פלאי פלאים התיק שם והחברה איננה.וכשחזרתי ושאלתי אותה אם היא ראתה את התיק שלי היא אמרה שלא אז אני קיבלתי את זה כמו מעין חוסר איכפתיות או פשוט התעלמות טוטאלית ממני ואחרי שהיא הלכה המשכתי לבכות .וכל פעם שאני מקבלת "לא ראיתי" או קטע של "לא שמעתי" זה כמו אנחנו לא שמנו לב שאת חיה. ואתם יודעים מה זה כואב אבל עדיין אני חוזרת לזה כי אני מנסה לאהוב ולשכוח אבל אני לא יכולה זו האמת. אני שונאת שנוטשים אותי ואני שונאת שמתעלמים ממני אם בכוונה ואם לא בכוונה.ואני לא מצליחה אף פעם להסביר את זה לחברות שלי מבלי לקבל "זה לא ככה" אבל זה כן ככה ורק אני רואה את זה ויש באמת דברים שהן או אני עושות מבלי לשים לב אבל בחיי שאני לא נוטשת אנשים או במיוחד חברות שלי.אני לא אוהבת להתעלם מחברות אלא אם כן הן עשו משהו שבאמת באמת פגע בי.הלוואי ואני יכולתי לעשות הרבה דברים שיגרמו להן לשים לב לכך שמה שהן עושות כיום ובעבר לפעמים פוגע בי יותר מדי.
בקיצור אני לא יכולה להמשיך ככה ואני באמת צריכה לוותר על כל אפשרות להמשיך בלאהוב יותר מדי.
נסו להבין אותי זהו ותגיבו בבקשה.
Willow
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2005, 23:21
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
תראי,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "מה אם אהבה היא כבר לא אהבה?"

אני ממש מבינה אותך כי גם לי זה קורה אבל לוותר על לאהוב זוהי ממש לא אופציה כי אחרת איך תיצרי קשרים חדשים ואיך תכירי ותביני אנשים מבלי לאהוב אותם ולקבל מהם אהבה חזרה?
אני חושבת שהבעיה עם החברות זו בעיה שפשוט הן מקבלות את האהבה שלך כמובן מאליו כבר בגלל זמן החברות הרב (אני מניחה) שלכן... הבעיה האמיתית היא שאי אפשר פשוט לבוא להגיד "תתייחסו אליי" כי התשובה תהיה כמובן "אנחנו מתייחסות"....
הפתרון עבורך הוא פשוט להבין שגם הן אוהבות אותך- אבל מרוב שהן יודעות שהאהבה ביניכן חזקה- אז היא יכולה להשאיר את התיק שלך ללא השגחה ואת לא תכעסי... אני מסתכלת על זה בתור חברות אמיתית כי ברגע שאתה יודע שבן אדם אוהב אותך ואתה אוהב אותו- זה שווה הכל...
בהצלחה!

ישן 16-04-2005, 02:42
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
מירינקה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "תראי,"

למרות שכבר דברנו על זה , אני אגיד לך שוב.
אני ממש מצטערת אם משו שאני או אחת הבנות עשינו לך פגע בך...באמת באמת שאנחנו אוהבות אותך מאד מאד!
אני מסכימה עם כל מילה של persephone, פשוט הכול ממש ממש נכון.
אני לא חושבת שאנחנו לוקחות את האהבה שלך כמובן מאיליו,אבל יש קטעים שזה באמת יוצא בלי כוונה. כמו מה שהיה במרכז קנדה. אני בטוחה שהיא לא התכוונה לזה, וגם אם היא השאירה את התיק זה לא כי היא לא שמה לב לנוכחות שלך. חחחחח מירוש יש מישהו שלא שם לב לנוכחות שלך?
את חשבת פעם כמה שאת מקסימה?! אנשים שלא מכירים אותך יכולים לומר מה שהם רוצים, מוזרה,רעשנית או כל דבר אחר, אבל אנחנו,החברות שלך, מתות עליך בדיוק כמו שאת!!! אני בטוחה ששאר בנות חמשיר יסכימו איתי ב-100%!
ותחשבי על מה שדברנו על הדשא לפני השיר שלנו, זה יגיע אליך בטוח! אל תוותרי על האהבה!
תיהיה בטוחה שיש הרבה אנ שים שאוהבים אותך!!!!

מתה עליך, חיכי קצת, העצב לא הולם אותך!!
ישן 16-04-2005, 09:27
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי מירי !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "מה אם אהבה היא כבר לא אהבה?"

החיים הם בית ספר (אני בטוחה שאמרו לך את זה לא אחת), ולרוב "כגודל הציפיות - גודל האכזבות" .
לפעמים בלי משים, אנחנו מצפים מהסביבה שלנו יותר מדי רק כי אנחנו מתנהגים בצורה מסויימת ומן הלגיטימי שנרצה
שהסביבה תשקיע בנו כמו שאנו משקיעים בה, רק שיכול להיות שהם לא תמיד רואים את מידת ההשקעה או
לא מעריכים/ מחשיבים כמונו וכאן נוצר דיסוננס - דרך הראות שלך (הקוגניציה שלך) מתמודדת עם קונפליקט .
אני חושבת שטוב גם לשוחח עם החברים על האכזבות שלך מהם, תפרקי את מה שעל ליבך כי לא טוב לצבור כעסים,
גם אם לא יעשו עם זה כלום - עדיף שידעו מה את מרגישה, סביר להניח שבסוף משהו יחלחל .
ותאמצי לך גישת מפתח בכל שלב בחיים : את האחרים את לא תוכלי לשנות אך את עצמך תוכלי, וכאן
הבחירה שלך - האם להמשיך להתאכזב מהחברים או לקבל אותם כמו שהם (עם היתרונות והחסרונות כאחד) ?

ולרובד אחר של הנתינה והקבלה, אותי מהיותי קטנה לימדו : תלמדי לתת, אבל לא בשביל לקחת .
אני בת יחידה וידוע שלילדים יחידים יש קושי להתחלק במה שיש להם, אולי בגלל זה ההורים שלי שמו דגש על
זה מהיותי ילדה קטנה ועובדה שזה השתרש בי עד היום, אני אוהבת לתת, לפנק ולהשקיע בכל הסובבים אותי .
גם אני חוויתי מצבים כמו שתיארת, רק בשל העובדה שהייתי נותנת את כולי לחברויות ומקבלת קדחת ואז למדתי
מי חבר אמיתי ומי הוא חבר שלוקח אותך כמובן מאליו ומנצל אותך בכל דרך אפשרית .
אבל לא השתניתי, לא הפסקתי לתת מעצמי רק כי התאכזבתי כי זה האופי שלי וכן הכרתי אנשים שיודעים להעריך .

כרגע את אנטי- טזה, את ההפך ממספר חבריך בכל הקשור ליחס ולנתינה, מה שהופך אותך לסופר מיוחדת .
ולדעתי לוותר על עצמך ועל היכולת שלך לאהוב ולהעניק זה מוגזם, באם תעשי את זה את תהפכי להיות
בדיוק כמו אלו שמאכזבים אותך כיום, אז מה יהפוך אותך לשונה ומיוחדת ?

וזהו, נראה לי שנתתי לך מספיק חומר למחשבה, שני על זה בלילה
המשך יום קסום,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 16-04-2005 בשעה 09:38.
ישן 16-04-2005, 13:20
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
היי רחלי!!!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי מירי !"

את יודעת אני חשבתי על זה ואת באמת צודקת כגודל הציפיות כן גודל האכזבות.
אבל תארי לעצמך חיים שכאלה שהחברים שלך פשוט מאכזבים אותך פעם אחר פעם מחדש?
ולמרות שאני מנסה להיות חזקה ולשתוק כי אני יודעת שלא משנה מה אני אגיד אנשים יכנסו איתי לויכוח מיותר אני לא רוצה באמת שזה יהיה ויכוח.אבל איך אני כבנאדם יכול לדעת מתי מספיק עם ההשקעה של כל הנשמה באנשים?אני ניסיתי שוב ושוב לשנות את עצמי להיות אחרת אבל בכל פעם אני חוזרת להיות אותו בנאדם איך אני אמורה לדעת שאין בנאדם שמעריך את זה?
התיק זה היה רק דוגמא יש כל מיני דברים קטנים שמעצבנים אותי ונכון שאני לא יכולה לבקש מהחברים שלי "שימו לב אליי אני כאן!!" נכון שלא אבל אם ולו פעם אחת היו מנסים להיכנס לנעליים של בנאדם אוהב לאו דווקא אני שלא רק בחורים שברו לה את הלב אלא גם החברות איך אפשר שלהמשיך ככה?
זו אחת הסיבות שאני לא יכולה לסמוך על החברים/חברות שלי כי בכל פעם שאני מתחילה לבטוח בבנאדם הוא כאילו רואה את זה ומאכזב אותי זה כמו לבוא ולדרוך לי על הלב.איך אני יכולה לדעת שזה מספיק להעניק?
איך??????????

Willow
ישן 17-04-2005, 17:41
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love

מירי מאמי- דבר ראשון אני רוצה לבקש ממך משהו קטנטן-לעולם אבל לעולם אל תשתני!!

את בן אדם מקסים, נכון שלפעמים זה נראה כאילו אנחנו לא מעריכות את זה, אבל יש משפט חכם שאומר:"אם מישהו לא יאהב אותך כמו שאתה רוצה, אין זה אומר שאתה לא נאהב על ידו בדרך שלו"...
כמו שכמה אמרו פה, הצורה שבה את אוהבת, וקופצת עלינו ומנשקת המון המון זאת הייחודיות שלך...
ואת יודעת מה, עכשיו שאני חושבת על זה טוב-אולי באמת לקחנו את זה כמובן מעליו...וללא כוונת תחילה-זה מה שבטוח!
ובקשר לעניין עם התיק- נשבעת לך ב"אגד" {ואת יודעת כמה הוא חשוב לי- חחח סתם סתם בצחוק} שלא שמתי לב לתיק, אני רק זוכרת שבאת, שמת אותו ומפה הקטע מעורפל....מסקנה- סליחה ענקיתתתתתתתתת!!

ודבר אחרון-אוהבת אותך המון המון המון- מקווה שהמצב רוח השתפר...

נ.ב- כשמשהו מפריע לך-את תמיד יכולה לבוא ולדבר...לא משנה מה...!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר