לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2010, 14:55
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אם תשים לב להבדלים ברמת ההכנסה של איש המעמד הבינוני
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "אנחנו חבורה הדוקה שהולכת..."

תראה שהמחירים לא נעשו כ"כ פסיכיים, אלא שזה רק "נראה לך". כמובן שהפרפורמרים בכל העולם התחילו להרים הפקות יקרות יותר, והם עצמם דורשים יותר, ולכן היום אתה מקבל 35 ס"מ מרובעים של דשא ואוויר דליל בין 40K אנשים, במחיר ריאלי מקביל למה שב 1980 היית משלם עבור מושב שורה עשירית בבריכת הסולטאן.

אני לא מתבייש בכך שאני ממש שם בעדיפות עליונה ללכת להופעות אלה - כולל עם הילדים. בעוד כעשור, או עשוריים לכל היותר, חלק נכבד מהפרפורמרים האלה יהיו היסטוריה (למרות שאני חייב לציין שכשראיתי את הסטונז ב 1991 חשבתי בדיוק ככה!), בעוד שהמוסיקה שלהם תשאר קלאסיקה. מבחינתי ברמת המבצעי על עם רפרטואר עשיר ומוכר, "הולך ופוחת הדור", ולכן חשוב לי לראות כמה שיותר, וכן שהילדים יוכלו לקבל את החוויה, גם אם במקרה של מטאליקה הם לא מכירים את השירים. לא רוצה להרגיש שבגלל כמה מאות שקלים אני כמו ה 400K הטיפשים שעזבו את וולדסטוק מוקדם מדי ופיספסו את ההופעה של הנדריקס...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2010, 13:06
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
קטעים OMFG
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "ו... גם אוזי מגיע לארץ? מסתבר.."

פסטיבל אוזיפסט בישראל!!!!
להקת קורן תצטרף לאוזי אוסבורן, שיגיע לראשונה לישראל עם מותג ההבי מטאל המצליח שיצרה אשתו, שרון, ב-28 בספטמבר בפארק הירקון. "זהו הישג גדול", אומר מפיק המופע, שוקי וייס.

פסטיבל Ozzfest, ממותגי המטאל והרוק הכבד החשובים בעולם, מגיע לישראל, וכך - מה שהחל בהכרזה על הופעתו של אוזי אוסבורן בארץ הופך לפסטיבל בראשותו של סנדק ההבי מטאל, שיופיע ב-28 בספטמבר יחד עם להקת קורן המצליחה והרכבים בינלאומיים נוספים וגם הרכבים ישראלים ששמם יוכרז בהמשך.
http://e.walla.co.il/?w=/202/1704581&m=1&mid=94874
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________
ענק!!! ובהתחשב בזה שהמחיר של הכרטיס כרגע עומד על 325...
חסר רק שמאשין הד יצטרפו.. או אולי מוטלי קרו(הם מופיעים באתר של הפסטיבל ברשימת להקות)

נערך לאחרונה ע"י deltaforce בתאריך 07-07-2010 בשעה 13:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:32

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר