לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2010, 13:52
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
שאלה מה דעתכם על התוכנית הבאה לשישה מכשירים בעיסקי?

התחייבות ל36 חודשים כמובן
5 מנויים עוברים מרשתות אחרות וכנגדם מקבלים זיכוי 75 ש"ח למשך כל 36 החודשים = 375 ש"ח.
מנוי נוסף מתחבר לעיסקה שכבר קיים ברשת הזו.
דמ"ש 900 ש"ח.
דמ"ש פחות הזיכוי 900 - 375 = 525 ש"ח לחודש.

תמורת הדמ"ש מקבלים:
  1. בנק דקות לכל המנויים של 2,832 שמתחלק: 1,404 בתוך הרשת ונייחים + 1428 לרשתות אחרות.
  2. גלישה חופשית בWAP לכל המנויים.
  3. גלישה בDATA עד 100MB למכשיר.
  4. שירות תיקונים וכו' כולל שליחויות.
  5. 4 דיבוריות ספיריט BT (כולל התקנות והסרת הדיבוריות הישנות).
  6. מכשירי דור 3 או 3.5 מתוך רשימה חינם (כולם מגיעים אלינו כבר SIM FREE. תודה לZED3) לכל המנויים כולל לזה שכבר קיים ברשת.
  7. אין עלות לחבילת גלישה. העלות של UTMS שאמורה להיות 23.7 ש"ח כלולה בתוך עלות החבילה.
מה דעתכם?
אפשר לקבל דיל טוב יותר?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2010, 07:53
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מה דעתכם על התוכנית הבאה לשישה מכשירים בעיסקי?"

לקחנו את המכשירים הבאים ללא חיוב:
E52 X3
E63
5630

ב10 שקלים בחודש (X36 חודשים)
מכשיר N97 אחד

בחוזה נכתב שאנחנו לא צריכים לדבר מעל עלות מסויימת (נניח חיוב-זיכוי למדברים מעל ל149 ש"ח בחודש) היות שכבר התשלום הוא מעל לעלות הזו.

מי שמעוניין לקבל פרטים על החבילה הזו מוזמן לפנות אלי.

ישן 08-04-2010, 11:35
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מה דעתכם על התוכנית הבאה לשישה מכשירים בעיסקי?"

לא יכול להיות שלאף אחד אין דיעה על עלויות החבילה הזאת.
מה? אף אחד לא משלם יותר או פחות?
איפה דפקו אותנו?

אני מנהל את ההתחשבנות לכמה חברות ואם הדיל הזה מצויין אני איישם אותו גם לחברות אחרות שאני מנהל.
אם הדיל הזה לא מוצלח אני לא אמשיך להשתמש בו.
ואם יש דיל הרבה יותר טוב אני מאד רוצה לדעת עליו!

ישן 08-04-2010, 23:10
צלמית המשתמש של asafdr
  משתמש זכר asafdr מנהל asafdr אינו מחובר  
מנהל פורום סלולרי והלוחות.

חבר מתאריך: 25.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל asafdr שלח הודעה דרך MSN אל asafdr
לא רע.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
5 מנויים עוברים מרשתות אחרות וכנגדם מקבלים זיכוי 75 ש"ח למשך כל 36 החודשים = 375 ש"ח.
דמ"ש 900 ש"ח.

1. שים לב שהזיכוים ניתנים למשך תקופה מסוימת 12\18\36 חודשים - שים לב לכמה זמן אתה מקבל את הזיכוים

תמורת הדמ"ש מקבלים:

1. בנק דקות לכל המנויים של 2,832 שמתחלק: 1,404 בתוך הרשת ונייחים + 1428 לרשתות אחרות.
כמה כל מנוי מדבר בממוצע? כמה מתוכם לתוך הרשת וכמה לאחרים? אגב, היום אתה לא יכול לדעת לאן אתה מתקשר.
  1. גלישה חופשית בWAP לכל המנויים.
חופשית? בטוח?
  1. גלישה בDATA עד 100MB למכשיר.
זה יתרון טוב דווקא, אבל אם אתה לוקח חבילת דאטא אז מיותר בשבילך וואפ.
  1. שירות תיקונים וכו' כולל שליחויות.
שים לב שהשליחויות מוגבלות למספר פעמים בשנה אני מניח
  1. 4 דיבוריות ספיריט BT (כולל התקנות והסרת הדיבוריות הישנות).
אין כזה דבר דיבורית ספיריט BT זה או זה או זה.
  1. מכשירי דור 3 או 3.5 מתוך רשימה חינם (כולם מגיעים אלינו כבר SIM FREE. תודה לZED3) לכל המנויים כולל לזה שכבר קיים ברשת.
אין חינם, זה חיוב כנגד זיכוי.
  1. אין עלות לחבילת גלישה. העלות של UTMS שאמורה להיות 23.7 ש"ח כלולה בתוך עלות החבילה.
תבדוק טוב טוב, פעם ראשונה שאני שומע על זה.

מה דעתכם?
אפשר לקבל דיל טוב יותר?

ישן 09-04-2010, 07:06
צלמית המשתמש של יוסיפון

תגובה טובה! אתה אומר דברים חשובים בדיוק כמו שרציתי לשמוע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "לא רע."

1את ההודעה הנ"ל כתבתי לפני שחתמנו את החוזים.
מסתבר ששלחו אלינו נציגה שלא ממש יודעת את מה היא מוכרת.
אנחנו הקלטנו את כל מה שהיא אמרה ורשמנו בעצמנו, שאלנו ושאלנו שוב כדי שבהקלטה יהיה אפשר לשמוע אותה אומרת את הדברים בדיוק כמו שכתבתי אותם למעלה.

כשהגענו לחוזה הכתוב התברר שהיא טעתה די הרבה.
אבל זה היה אחרי שהיא כבר חתמה עליו בהתאם לדברים שהיא הציעה (וכידוע המו"מ לקראת כריתת החוזה = הצעה וקיבול, הם חלק מהותי מהעיסקה).

המנהל של אשת המכירות נאלץ להתערב כמה פעמים בתהליך כשכל פעם יוצא שאנחנו מאזנים את החוזה בחזרה למה שהיא הבטיחה במהלך המו"מ.

רק טעות אחת שלה לא תוקנה: היא הבטיחה E72 בחיוב זיכוי מלא אבל הסתבר שהוא יצטרך לעלות 10 ש' בחודש.

1. אני באמת צריך לחפש את הסעיף בחוזה שבו כתובה תקופת הזיכויים. בכל מקרה אני בטוח שהיא אמרה בפירוש המון פעמים וגם כתבה בכתב יד: 36 חודשים.

השליחויות באמת מוגבבלות לפעמיים בשנה למכשיר, לא כולל ההגעה של המכשירים אלינו ולא כולל ההחלפה של המכשירים שנתנו לנו שלא מתאימים לנו.

לגבי ההערה שלך על חיוב זיכוי, אתה צודק.
רק שלקחנו מכשירים בחיוב זיכוי מלא.
ומכיוון שבתוכנית שלנו כל מכשיר ממילא משלם 150 ש' בכל חודש (לפני 75 ש' זיכוי) יוצא שגם ככה הוא מגיע לחיוב זיכוי עוד לפני שהוא התחיל לדבר.

אני צריך לבדוק שתי הערות חשובות שלך:
1. על הדיבורית ספיריט BT.
היא טענה שזה קיים. אבל כבר אמרנו שהיא לא יודעת מה היא מוכרת (ולא מכירה את המכשירים. היא גם זו שאמכרה מכשיר בלי תאורת מקשים לאדם כבד ראיה)

2. על חבילת הגלישה שאם אני מבין אותך נכון בד"כ היא אמורה להיות בתשלום מחוץ לחבילה.
אם אני זוכר נכון בחוזה כתוב שיש לנו 100MB למכשיר חינם.
מצד שני בחוזה מכשירים (סוהו) כתוב על כל מכשיר שאנחנו מצטרפים לחבילת גלישה 120 MB.
(החוזים לא לפני כרגע. אני אבדוק את הפרטים המדוייקים מאוחר יותר)
שאלתי את המנהל של המוכרת על הסתירה הזאת והוא הסביר שהחבילה גוברת על חוזה המכשירים ושאנחנו לא נחוייב על חבילת גלישה נוספת.
כמובן שאם יהיה חיוב נוסף העיסקה שלנו תתבתצטרך להשתנות...

ישן 09-04-2010, 08:53
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי YAG שמתחילה ב "אם הבנתי נכון"

כמנה באמת שווים 100MB?
בגלל שהבנו שנצטרך יותר התעקשנו על מכשירים עם WI FI כך שרוב הגלישה תתבצע בלי להשתמש ברשת הסלולרית של החברה אלא ברשתות האלחוטיות שאליהן נתחבר.
אותו דבר לגבי GPS - לקחנו מכשירים עם GPS מובנה ואנחנו מתקינים בהם תוכנות ניווט עצמאיות כדי לא להשתמש בתוכנה (והגלישה) של המפעילה.

מה שמצחיק זה שסיימנו כמעט את ההתחייבות לחברה הקודמת. ובכל זאת, אנחנו מקבלים את ה"פיצוי על הקנס" בשל המעבר.

ישן 16-04-2010, 15:09
  dwfg dwfg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.10

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
דמ"ש 900 ש"ח.

תמורת הדמ"ש מקבלים:

2. גלישה חופשית בWAP לכל המנויים.
  3. גלישה בDATA עד 100MB למכשיר.
  4. שירות תיקונים וכו' כולל שליחויות.
  5. 4 דיבוריות ספיריט BT (כולל התקנות והסרת הדיבוריות הישנות).
  6. מכשירי דור 3 או 3.5 מתוך רשימה חינם (כולם מגיעים אלינו כבר SIM FREE. תודה לZED3) לכל המנויים כולל לזה שכבר קיים ברשת.
  7. אין עלות לחבילת גלישה. העלות של UTMS שאמורה להיות 23.7 ש"ח כלולה בתוך עלות החבילה.
מה דעתכם?
אפשר לקבל דיל טוב יותר?

אם אני מבין נכון, יש לכם 150 ש"ח דמי שימוש לכל מכשיר + חיוב/זיכוי על מכשיר. (התחייבות ל36 חודשים)

אתייחס ברשותך לכמה דברים.

1. נניח שאתה חורג מהחבילה, כמה אתה משלם עבור דקה נוספת?
1. א. כשכתוב קווים נייחים, זה מתייחס גם לקווים נייחים של רשת פרטנר? (שכן זה כמו חיוג מחוץ לרשת..)
2. גלישה חופשית בWAP זה נראה נחמד.. בפועל זה הרבה כלום.
3. 100MB זה לא הרבה כל כך לגלישת דאטה.. במיוחד במכשיר שרוצה לקבל מיילים והכל. עליך לבדוק עלויות של חריגה מהחבילה + אופציות לחבילה גדולה יותר. (לא תמיד יש רשת אלחוטית זמינה לקבלת מיילים ואחזורם..)
4. שירות תיקונים + שליחויות.. מה משך הטיפול? כמה זמן המתנה יש עד שהשליח מגיע? כשאתה מקבל מכשיר חליפי, אתה מקבל מכשיר שווה ערך? דגם מקביל? את אותו דגם? מה בנוגע להשבתת מכשיר? כמה השתתפות עצמית תשלם?
5. כמו שכבר ציינו, אין דבר כזה.
6. נחמד, SIMFREE במקרה שלך זה לא רלוונטי כל כך.. אחרי הכל.. רק עכשיו חתמת חוזה.. זה לא שתעבור רשת היום/מחר.
7. זה דווקא כן נפוץ.. במיוחד בתוכניות ללקוחות עסקיים. (בעקרון החבילה הזו כתובה פעמיים.. זו אותה חבילת WAP...)

** מה בנוגע להודעות SMS?

על פניו נראה לא רע בכלל.. אבל יש לא מעט דיסאינפורמציה ולא מעט חוסר מידע.

שבת שלום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר