לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2010, 07:55
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "בן 22 מהצפון חשוד בסדרה של מעשי אונס; בין הקורבנות - בת 82"

או שלא היה אכפת לו מי תהיה הקורבן,
או שהיא נראתה חסרת אונים במיוחד,
או שזו הסטייה שלו. קורה.
מה שבטוח הוא שלפני קריאת/שמיעת הכתבה יודעים שזה ערבי, ואם במקרה זה לא ערבי (לא המצב הפעם) - זו ההפתעה המרעננת.

אי לכך אני יוצא מנקודת הנחה שלא מדובר בסטייה אלא במעשה טרור מוסלמי, וככה צריכים להתייחס לזה.
הם חושבים שהם אריות בעדר של כבשים, וכל מה שבא להם לעשות - הם עושים משום כך. כמובן שהם צודקים במבחן התוצאה.

אני לא אומר שכל הערבים הם טרוריסטים, אלא שצריך להתייחס לכל טרוריסט כמו טרוריסט.

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 11-05-2010 בשעה 08:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2010, 08:16
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "או שלא היה אכפת לו מי תהיה..."

זאת אחת התגובות הגזעניות והמכלילות ביותר שקראתי פה בזמן האחרון.
איך אמור להרגיש ערבי נורמטיבי, שאף פעם לא אנס אף אחד, אם יכנס ויקרא את דבריך.
זה מפתיע אותי, כי בדרך כלל התגובות שלך יחסית שקולות.
אם היה מדובר במרוקאי למשל, הייתי נחסם אם הייתי מנסח את התגובה הבאה:
"מה שבטוח הוא שלפני קריאת/שמיעת הכתבה יודעים שזה מרוקאי, ואם במקרה זה לא מרוקאי (לא המצב הפעם) - זו ההפתעה המרעננת.

אי לכך אני יוצא מנקודת הנחה שלא מדובר בסטייה אלא במעשה של ערס מזרחי, וככה צריכים להתייחס לזה.
הם חושבים שהם אריות בעדר של כבשים, וכל מה שבא להם לעשות - הם עושים משום כך. כמובן שהם צודקים במבחן התוצאה.

אני לא אומר שכל מרוקאים הם ערסים שחורים, אלא שצריך להתייחס לכל ערס שחור כמו לערס שחור."

מגעיל, נכון?
להתבטא בצורה כזאת זה לא ראוי - בלי קשר בכלל לדעות פוליטיות.

ישן 11-05-2010, 10:57
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

גזענית ונכונה או גזענית ושגויה?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "זאת אחת התגובות הגזעניות..."

בוא נדבר ת'כלס.
- ערבים מבצעים יותר פשעים מחלקם באוכלוסיה. (עובדה)
- ערבים לא משתפים פעולה עם המשטרה ואחוז הצטרפותם למשטרה נמוך מאוד מאוד מאוד על אף עידודם להצטרף למשטרה בהנמכת תנאי קבלה. (עובדה)
-"הנתונים על הפשיעה של אזרחים ותושבים ערבים לקוחים מהתיקים הגלויים, כלומר תיקים שבהם ידועה זהות החשוד בביצוע הפשע" (רמז לכך שיש יותר פשע ערבי, פשוט כביכול לא יודעים מי עשה את הפשע)
http://cbl212-235-5-230.bb.netvisio.../pdf/m02469.pdf

כלומר גם מבצעים יותר פשעים, וגם לא משתפים פעולה עם המשטרה, כאוכלוסיה, כמכלול.

אני מתנצל על ההערה לפיה לפני קריאת הכתבה "ידעתי" שהוא ערבי. יש דברים שצריך לשמור בלב.
להבא אהיה זהיר בדברי.

ישן 11-05-2010, 11:59
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "גזענית ונכונה או גזענית ושגויה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
בוא נדבר ת'כלס.
- ערבים מבצעים יותר פשעים מחלקם באוכלוסיה. (עובדה)

כנראה שאתה צודק. כנראה שהיית צודק גם אם היית מחליף את המילה ערבים במילה אתיופים. בכל העולם מיעוטים נחשלים מבחינה סוציואקונומית, נוטים יותר לפשיעה. האם זו סיבה להכפיש את כל המיעוט?
להזכירך, לרב המוחלט של הערבים אין רישום פלילי. (עובדה)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
- ערבים לא משתפים פעולה עם המשטרה ואחוז הצטרפותם למשטרה נמוך מאוד מאוד מאוד על אף עידודם להצטרף למשטרה בהנמכת תנאי קבלה. (עובדה)

דווקא במשטרות באזור הצפון יש ייצוג מאוד בולט לערבים. וגם על זה יש מי שמתלונן... כלומר לא טוב כשהם מצטרפים למשטרה, ולא טוב כשלא.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
-"הנתונים על הפשיעה של אזרחים ותושבים ערבים לקוחים מהתיקים הגלויים, כלומר תיקים שבהם ידועה זהות החשוד בביצוע הפשע"

אני מניח שזה נכון גם לגבי תיקים בהם הפושע הוא יהודי.

ישן 11-05-2010, 19:04
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אתה מבין מה אתה אומר? לדבריך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אתה מבין מה אתה אומר? לדבריך, בחלק ממדינת ישראל יש אנרכיה, אין חוק, וכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה, והמשטרה לא אשמה בכך!
בפעם האחרונה שבדקתי תפקדה של המשטרה היה לאכוף את החוק בכל שטח מדינת ישראל, ולא רק בשטחים בהם גרים יהודים. אם המפכ"ל מרגיש שלמשטרה אין את המשאבים לעשות את המוטל עליה, שיקום ויתפטר.
צריך כוח כדי לאכוף את החוק? תאמין לי שבהארלם או בברונקס לא יותר קל.

בוא נדבר ת'כלס ולא בסיסמאות, "תפקיד המשטרה.. תפקיד המפכ"ל... "
אתה כשוטר לא יכול לעשות כלום בעיר ערבית. כלום. תהיה הסיבה מה שתהיה (אתה מבין את הסיבות יפה מאוד).

אפרו אמריקאים הם לפחות אמריקאים. האוכלוסיה שלנו יש בעיה איתה מגדירה את עצמה כפלסטינית!
כמה אפרו אמריקאים יש במשטרה ובצבא? המון!
כמה פלסטינים יש במשטרה ובצבא שלנו? כמעט כלום!

ישן 11-05-2010, 20:07
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=sheep] אתה כשוטר לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי benny.zhit
אתה מגזים ברמות קשות, וגם סותר את המסמך שאתה בעצמך קישרת אליו פה (איפה בדיוק עצרו את כל אותם פושעים ערבים, בקיסריה?)
אתה מנסה לגרום למשטרה להיראות יותר חסרת אונים ממה שהיא באמת. כשהמשטרה רוצה לבצע משהו, הוא מבוצע, ויש מספיק עדויות לכך (למשל הריסת הבית הלא חוקי בטייבה בשבוע שעבר).
שמירת החוק והסדר בישובים הערביים היא גם אינטרס של המגזר הערבי, שכמו שאמרתי, רב חבריו הינם שומרי חוק. המשטרה לא פועלת מספיק כדי למגר את הפשע במגזר הערבי, וזה לא בגלל שהיא לא יכולה. *

אה, אז אם המשטרה הצליחה לעצור פושעים זה אומר שהם מסוגלים להשליט סדר ביישובים ערביים?
וואלה, אז מה בדיוק קרה אחרי שהרסו בית שנבנה לא חוקית? לא שרפו מבני ציבור? לא היו רעולי פנים ברחובות עם דגלי פלסטין?
זה נראה לך כאילו המשטרה שולטת שם בעניינים? זה היה יכול לקרות בתל אביב? בראשון לציון?

אם זו לדעתך עדות ליכולות המשטרה, אז כל הכבוד למשטרה וכל הכבוד לפלסטינים שתומכים בשלטון החוק.

אתה מכיר ערבים? אם יצא לך, שאל ערבים מה הסיכוי שאם ערבי עושה פשע, ערבי אחר מהישוב (כלומר נורמטיבי) יעז להגיד את זה למשטרה, ואם הוא יגיד, מה מצפה לו.
רמז: זה לא יקרה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר