לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2010, 05:17
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
מוען: מה קורה? נמען: מה העניינים?

אני מניח שגם לכם קורה לא מעט.. זה לא היה ככה תמיד.. אני מכיר את התופעה המוזרה הזאת רק בשנתיים האחרונות פחות או יותר. היום יוצא לי לא מעט מצבים, למשל עם אנשים בבסיס שאני חולף בדרכם; הדרך שלנו להגיד שלום אחד לשני זה לא "שלום" אלה לומר - "מה קורה אחי?". ובד"כ הנמען ישיב גם במשפט שאלה, למשל "מה קורה?" במקום לתת תשובה.. והעניין הוא שגם אני חוטא בזה.. אבל זה בד"כ יותר עם מכרים, עמיתים לעבודה/צבא שאתה רואה אותם יום ביומו ובמקום לומר להם שלום נחנחי כזה, אתה פשוט אומר להם "מה קורה" או "מה העניינים" ולא מתוך כוונה לשמוע תשובה לשאלה, כי אתה משתמש בה כדרך להגיד שלום. וגם הנמען לרוב משיב לך באותו משפט שאלה כי כך הוא אומר לך בחזרה שלום. ולא תמיד זה נגמר בזה אלה ממשיך בעוד משפטי שאלה כמו - מוען: מה העניינים? נמען: מה קורה? מוען משיב: הכל טוב? נמען משיב בחזרה: הכל טוב?. ושימו לב לסימן השאלה ב"הכל טוב", כי הם בעצם ממשיכים בשאלה ולא אומרים "הכל טוב" כתשובה לה. כן אני יודע, מוזר. וזה קורה אצל לא מעט אנשים ואולי מוטב שנפסיק עם זה. במצב מתוקן שבו אתה נפגש, מדבר בטלפון עם החברים שלך או עם בני משפחה ושואל אותם "מה נשמע?", אתה באמת מצפה לקבל תשובה מתוך התעניינות כנה ומקבל אותה. כך שהכל תלוי בסיטואציה ומול מי.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 13-05-2010 בשעה 05:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2010, 14:07
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
זו מין דרך של אנשים להפגין נחמדות בסיסית בלי להתאמץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "מוען: מה קורה? נמען: מה העניינים?"

ואם ממש תתעמק בזה אז תראה שברוב ה"ג'סטות" (ג'סטרז) בחיים בין בני אדם, אקראיות או ממש בין אנשים שמכירים, יש כאילו הרבה צביעות.

לפני כמה שנים גיליתי כשאתה ניגש לנותן שירות (קופאית בארומה, מוכרת בחנות, פקידה במשרד) ויודע להגניב חיוך או שניים במהלך השיחה - סתם מין חיוך ששובר את הבעת הפנים הסתמית - זה מאוד עוזר. הרבה מהאנשים האלה עובדים מול הלקוח הישראלי שלא מעטים מבני מינו די נרגנים ועצבניים, וכבר נראה להם שכולם דופקים אותם, הקפה שלהם אף פעם לא מספיק חם/חלש, והם מלכתחילה באים בגישה נאחסית שרק גורמת לבנאדם האחר להיות גם כזה. חיוך כזה די מהיר, ולחלוטין צבוע (כי נוח לי להשאר רציני, אלא אם מדובר על הקופאית היפה ההיא מארומה ראשון מזרח...), עושה רק טוב והרבה פעמים מאוד מורגש ההבדל בין השירות שאתה מקבל, ובין השירות שנותנים לאשה המזיעה, הצבועה והעצבנית שעומדת ליד ובקול של גבר מצווה על הקופאית כל מיני ציווים ואיומים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 13-05-2010 בשעה 14:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר