לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2010, 01:02
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כאשר מגיעים לגיל מסויים נמאס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
כאשר מגיעים לגיל מסויים נמאס מפורנו ורוצים את הדבר האמיתי, שתגיע לגיל הזה נדבר.
התוכן של הכונן הזה ואחרים שונה לגמרי ממה שאתה חושב.

אני מבוגר ממך בכמה שנים, אם איני טועה. בכל אופן, אני לא מסתיר את הגיל, ניתן לראותו בפרופיל. בניגוד אליך.
יכול להיות שהתבלבלתי בינך למישהו אחר, שגם לו היתה בעיה עם דיסק קשיח והיה מדובר בכמויות עצומות של סרטים שונים.

זה לא שאני יושב וחושב על תוכן כזה(פורנו). רק קבל רעיון לעשות גיבוי לדברים ה באמת חשובים. אי אפשר לסמוך על מחשבים בימינו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2010, 21:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הייתי בחגיגת שבועות באיזה מושב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי כי מי יודע אם נחיה עד חצות...."

כבר יותר קרוב לחיפה מאשר לת"א. חזרתי הביתה באוטובוס 921 שהוא הברירה היחידה למי שרוצה לחזור משם. אין לי התנגדות לזה שקווים מאספים עושים סיבובים כאילו זה קו 27 בת"א, אין לי טענות לכל מיני צפונבונים שחוזרים מקמפינג בכנרת ומשחקים עם הזיפו, אין לי בעיות עם החוזרת בתשובה שעולה עם 18 דרדקים, זוג הרוסים שמדברים כל הדרך בקול ונשימה אפעס קצת אלכוהולית, או החיילים שחושבים שהתרמיל שלהם יושב חינם במושב ליד זה שהם עצמם יושבים בו די בחינם. עם כל אלה, אין כאמור בעיה.

אלא מה ? קו 921 עובר בחדרה, הוד השרון ופ"ת, וגם מתחכך קלות באבן יודה, עורעקיבא, טירה אל כרמל ועוד כמה מקומות. עכשיו אין לי מושב אם אתמול היה איזה כנס ערסים, או שסתם היה הופעה של אבי ביטר בפלאקה וחילקו כרטיסים חינם... אבל חצי אוטובוס התמלא פרחונות בגיל 14: חלק עלו בחדרה וסחבו עד ת"א, חלק עלו וירדו, ובמקומן עלו תגבורות חדשות של פרחות. גם בהוד השרון - שאיכשהו תמיד חשבתי אותה למקום סביר - עלו עדרים של ערסיות. וכמובן שכל הדרך קישקשו בערסית מדוברת תקנית, כולל כל הדיונים המלומדים על מכשירי החלקות שיער, רכילויות על ליטל שההחלקה שלה נראית כמו פאה, ואיך אח של ליבי הפך מילד לכוסון, ואיך היא נעלבה שתמיר שאל אותה עם כמה בנים היא הייתה (עם 0, אבל האהבלה צעירה בשביל להבין שהיא שקופה) ובקיצור שעתיים צרופות של סבל, עד שקיוויתי שאולי יעלה איזה מחבל מתאבד, ואולי יפתור אותנו מהסבל הזה. וכמובן שכמה שהתקרבו לת"א עיר הקודש ככה הפרחונות התרגשו כמו צליינים שרואים מחלון המטוס את ארץ הקודש, ובסוף העדר האחרון (חלק ירדו לרעות בעזריאלי עוד קודם) ירד אשכרה תחנה אחת לפני המרכזית, ונתן לשאר הנוסעים רק 3 דקות שקט, והזדמנות טובה להתבונן על עדר הבטטות בהתהוות, עם ערך מינימאלי של 15000 ש,ח שווי החלקות ברזילאיות לחבורה כזו על הראש, הולכות לחרב את הזמן לאנשים במקום אחר.

פעם הבאה לוקחים מונית לתחנת הרכבת הקרובה.

ישן 21-05-2010, 05:10
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שמאלי? באמת?.. מדהים - איזו..."

חשבתי שאתה יודע, הפאנץ' פוספס
לגבי המשמעת, זה מרשים מאד אם הוא שמאלי מלא אבל אם הוא מוזר כמוני זה לא קשה מידי - מעין דו-ידניות לא מלאה.
יש דברים שנוח לי מאד לעשות ביד ימין מובילה למרות שאני שמאלי - גיטרה כימני, כדרור כדורסל,ירי ועוד כמה דברים ספורים (למרות שבחלקם זה כמעט מקביל בנוחות).
לעומת זאת מה שאני עושה תמיד בשמאל אני כמעט ולא יכול גם בימין באותה רמת נוחות - כתיבה, ענידת שעון ועוד כמה דברים.

מה שכן אני בחברה טובה http://en.wikipedia.org/wiki/Cross-dominance

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 21-05-2010 בשעה 05:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר