לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2010, 23:22
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
המכללה למינהל נחשבת למוסד אקדמי הרבה יותר טוב מאשר קרית אונו
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Touch Down שמתחילה ב "אני אגיב לשניכם"

בכל חוג - משפטים, כלכלה, חשבונאות וכו'.
למכללה למינהל יש אפילו חוג מצוין לתקשורת (בקמפוס ברמת אביב אם אני לא טועה).
דעתי האישית: אם אתה צריך לבחור בין ק. אונו למכלה למינהל, אל תחשוב פעמיים, סע לראשון לציון.

להלן חוות דעתי מתוך היכרות עם החוג למשפטים של המכללה למינהל:
לבוגרי המסלול מתייחסים כמעט כמו לבוגרי אוניברסיטאות.
כשבוגרי לימודי משפטים מחפשים התמחות, מסתכלים עליהם כך: קודם כל אוניברסיטאות, מעט אחר כך המרכז הבינתחומי, מעט אחר כך המכללה למינהל.
הרבה הרבה הרחק מאחור נמצאות ק. אונו, שערי משפט, מכללת נתניה, המרכז האקדמי ברמת גן, ולא זוכר מה עוד. יש עכשיו גם את ספיר ומכללת כרמל, אבל הן עדיין לא מוכרות ע"י המל"ג לתואר L.L.B במשפטים.

את כל זה אני כותב על סמך הנסיון שלי כבוגר לימודי משפטים (טרי) באוניברסיטה, יש לי שני חברים טובים שלומדים משפטים במכללה למינהל, חבר טוב שלומד בנתניה, ועוד כמה חבר'ה שעבדו איתי ולומדים בנתניה, ק. אונו ובמכללת כרמל.
היום אני מתמחה בלשכה המשפטית של גוף גדול מאוד ומוכר, ויצא לי לדבר עם עשרות (כן, עשרות) מועמדים להתמחות במחזורים שאחריי שהגיעו לראיונות אצלנו בלשכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2010, 11:46
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
לדעתי גם הרבה תלוי באופי הסטודנט
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "עם כל הצער שבדבר (או שלא),..."

מההתרשמות שלי אפשר לחלק את הסטודנטים ל4 קבוצות:
1-שואפי ההצטיינות: אלו שלא מסתפקים במה שמועבר בכיתה וקוראים קריאות חובה ורשות
2-הקיצונים מהצד השני: אלו שמבחינתם רק לעבור-מתחברים עם שואפי ההצטיינות כדי שיכינו אותם ל"עובר"
3-אלו שבאמצע, לא מזלזלים אך גם לא שואפים להצטיין-רוצים ממוצע מכובד ולא יותר מזה
ישקיעו יותר במקצועות שהם מתחברים אליהם וינסו לעשות את המקסימום באלו שלא
4-"אחים לצרה" כאלו שבגלל עבודה מגיעים רק לקורסים שבעלי נוכחות חובה אבל דואגים להכין קבוצת למידה לפני מבחנים או כדי לצלם חומר משיעורים שפספסו
מהצד השני גם את המרצים אפשר לחלק לקבוצות
1-המאכילים בכפית: יעבירו לסטודנט את מה שעבורם חשוב ולא יגרמו לו להיות סקרן וללמוד עצמאית.
2-מרצים שמלמדים רק תיאוריה וכדי להצליח בקורס נדרשת למידה עצמית
3-המרצה שבד"כ בקושי שנה בארץ, עברית קלוקלת וכדי לעבור את הקורס (ואני כבר לא מדבר על הצטיינות בקורס-נדרש ללמוד לבד)

ישן 15-05-2010, 11:49
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "לדעתי גם הרבה תלוי באופי הסטודנט"

בתור אחת שכרגע נמצאת בתהליך של חיפוש עבודה (בתחום שונה לגמרי):
השם של איפה למדת מ-א-ד עוזר. ההבדל הוא בדברים קטנים, אבל בריאיון שהייתי בו, אפילו שם ביה"ס התיכון
שלמדתי בו העניק לי נקודות זכות, שלא לדבר על המוסדות האקדמיים שלמדתי בהם.

אל תשכחו - אנשים שמצויים בתחומם, יכירו גם את אנשי הסגל האקדמי במוסדות הלימוד.
בעיקר כשמדובר באוניברסיטאות או בטכניון. מאד סביר להניח שבריאיון תתפתח שיחה של "אני רואה שלמדת
באוניברסיטה העברית, מכירה את פרופ' זלמן זלמנוביץ'? אה, באמת? הוא לימד אותך שלושה קורסים? הוא חבר
די טוב שלי..." וכו' וכו'.
זה מעבר לאימפקט של שם המוסד עצמו, שכאן אין ספק שתואר מאוניברסיטה לוקח בהליכה תואר ממכללה -
ושוב, אני מתחילה עכשיו לדבר מנסיון. למעסיק הרבה יותר קל להחליט לחיוב אם כתוב לך שהתואר שלך הוא
מהטכניון, העברית וכו', מאשר ממכללה זו או אחרת. למה? כי הוא מכיר יותר, יודע מה רמת הלימודים ורמת הידע
שאיתם יוצאים, מכיר חלקים מהסגל וכו'.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 15-05-2010, 13:24
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "בתור אחת שכרגע נמצאת בתהליך..."

פה אני לא כל כך מסכים.

דווקא במכללות, בהן המרצים מגיעים מהשטח במרבית המקרים, יהיה קל להתקבל למקום בו המרצה שלך הוא אחד המנהלים, או שהמרצה שלך ניהל בעבר מחלקה בחברה או את החברה או שהוא מוכר מאוד בתחום.

אני חושב שאצלך זה שונה, כי את מחפשת עבודה כשאת כבר בעלת תואר מתקדם. היום, כשבוגרי תואר ראשון מתחילים מלמטה, לא כל כך משנה היכן למדו, כי בכל מקרה הם יצטרכו להתקדם בעבודה תוך הוכחת כישורים. זה נכון בוודאי לתחומים ההומניים, אני לא כל כך מכיר את התחום הריאלי (למרות שבהייטק זה בהחלט כך- אתה יכול להגיע כתוכניתן צעיר, להתקדם, ואז כשתחפש עבודה אתה בכלל מציג את הנסיון הקודם שלך).

ישן 15-05-2010, 08:40
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Touch Down שמתחילה ב "צריך ייעוץ לפני רישום (כלכלה\חשבונאות)"

אני אישית לא מחבב את הדרך בה אתה מגיע להחלטות באשכול הזה.

כלכלה וחשבונאות הם תחומים נפרדים ושונים, גם אם בסופו של דבר ניתן למצוא באמצעות שניהם עבודה דומה. אל תחליט על מסלול רק לפי איפה אתה מתקבל. תגיד מה אתה רוצה לעסוק בעתיד ותדע איזה תואר יעזור לך יותר. אם תרצה להיות אנליסט מיקרו/מאקרו/חברות, תואר בכלכלה יעזור לך יותר מתואר בחשבונאות. אם אתה חושב שתהיה רגולטור טוב, אתה טוב במספרים ואוהב עבודה שגרתית אבל מכניסה, ראיית חשבון תתאים לך.

תן קודם כל את אפיק התעסוקה שלך בחיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:39

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר