לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2010, 18:55
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אני נוסע לגן הבהאים בחיפה, מישהו יודע איך אני מגיע?"

הגן יפייפה. הבנתי שמימונו עלה 250 מליון דולר והוא הוקם ב2001.
לקחנו סיור מודרך שארך 45 דק'. הסיור מתחיל בנקודה ההררית הגבוהה של הגן שממנה יש נוף שמשקיף על כל המפרץ. הבעיה שהחננו את האוטו בנקודה הזו והסיור מוריד אותך לנקודה נמוכה יותר..
היינו צריכים ללכת איזה שניים-שלוש קילומטר בעלייה שוחקת ולחות נוראית בחזרה לרכב.. חח כל כך פינטזנו על הבירה הקרה שנעלה במורד גרוננו היבש.
ישבנו במושבה הגרמנית כהמלצתך, במסעדה איטלקית שממש סמוכה למקדונלס. היה ממש נחמד.

לפי דברי המדריך, הדת הבהאית די חדשה יחסית. היופי בה שהיא מאוד ליברלית ופתוחה:
אין הבדלי מעמדות, אין חכמי דת, כל אחד שווה לרעהו. הדת מאמינה שכולם שווים תחת אל אחד. שכולנו עם אחד, כל בני האדם.
והיא גם לא הולכת בסתירה עם המדע, היא מאמינה במדע כדבר שמקביל לדת.
יש בה סך הכל כ6 מיליון מאמינים ברחבי העולם, אך היתרון שלה שמבחינה גאוגרפית הם פרוסים על פני מדינות רבות.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 21-05-2010 בשעה 18:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2010, 21:06
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "בעע יותר גרוע מהלחות של תל אביב אני אומר לך"

בעע עכשיו עלית על העניין? הלחות בחיפה באמת הכי גרועה בארץ וניתן להוסיף ללחות את האויר המזוהם באיזור וכל המפעלים הבטחוניים באיזור ורוצים להוסיף עכשיו עוד אחד באיזור. באמת חסר עוד מפעל מסוכן ומזהם לאיזור הזה. פרט לכרמל השכונות העשירות יותר באיזור לא שווה לגור באף שכונה באיזור של חיפה והקריות.

אני חיי באיזור חיפה כל החיים שלי לצערי הרב ובוא נגיד ככה, אני רואה את החיים במקומות אחרים בארץ וחיפה היא בור של לחות וזיהום בעיקר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 22-05-2010, 00:56
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "נחמד לשכנע את עצמך שהכל בסדר..."

אני מסכימה עם מה שyorgo רשם.
השכנים שלנו הזמינו מספר פעמים בדיקות של מזהמים באוויר ותמיד זה יצא תקין.
לא יודעת אם שמת לב, אבל במידה ויצא לך לסוע לת"א ברכבת, בוודאי ראית מהדרך את ענן השחור שמתנוסס מעליה.
כל הגורמים האחראיים שמים ז' על הנושא הנ"ל וכל המדינה סובלת מכך, וממש לא "בעיקר האיזור המדובר".

אגב, לינוקסבוט, אני לא יודעת אם אתה מכיר את האתר
http://www.israelaqm.net/Default.he.IL.htm
בכל הכניסות שלי לאתר ללא יוצא מן הכלל המדד באיזור היה בתחום הירוק.
מה גם הנתונים מתפרסמים במספר מקומות נוספים, וגם שם זה אותו הדבר.

תאמין לי שהבריאות שלי חשובה, ובמידה והנתונים שהצגתי כאן היו אחרים, רוב הסיכויים שלא הייתי נשארת באיזור.

וצחי, סתם נפלת ביום שבו היה אחוז לחות מגעיל במיוחד (:
אני דווקא לא הייתי באיזור בזמן הזה, ובמרכז זה היה פשוט בריכה של לחות...
ביום רגיל אצלי בבית לדוגמה- אם אני פותחת חלון- כל הבית עף מרוח קרירה מהים. במרכז זה קצת יותר בעייתי כוון שהכל שם במישור, כך שרוב הבניינים חוסמים
את הבריזה.

טוב, נראה לי שחפרתי מספיק לשעה זו של הלילה עמכם הסליחה.

ואני מקווה שצילמת הרבה תמונות!

09.07.00-16.07.12

ישן 22-05-2010, 02:17
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני מסכימה עם מה שyorgo..."

באיזה חלק של האיזור את גרה? עדיף לציין איזו עיר ושכונה ובכל הנוגע לבדיקות של המשרד לאיכות הסביבה לא הייתי נותן בהן הרבה אמון בכל הנוגע לזיהום או קרינה מציוד סלולרי. ציוד מיושן ונהלים לא מעודכנים זאת הסיבה, בדיקות של גורמים מחו"ל מציגות את המצב באמת כפי שהוא.

אני גר בחלק היותר קרוב לצ'ק פוסט לצערי הרב וכאשר אני יוצא מהאיזור למרכז או לדרום וחוזר אליו ליד יגור או בעיר התחתית ניתן להרגיש בזיהום של האיזור ולכן שאלתי אותך באיזה עיר ואיזו שכונה את גרה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר